11***
bomba!
10%ze žalu , 10% z radosti , 80% ch.j vi proč .🤓
nojo Bohoušku někdy brečíme ani nevíme proč to je fakt asi to potřebujeme
oni jsou prostě dobří!
Úžasné hlasy (1)
Marně se neříká ,když něco nechceš tak to pûjč.
ty jsou super