Lado ,z tohoto dětského muzikálu vzniklo, proč ji říkal -princezno,
jo jo
krása! co k tomu dodat...díky
prostě borec
11111111111 to teda byl
Byl jsem tady.Příjdu zas..........Fantomas.
klidné odpoledne bez hlupáků či z hlupáky...blahoslavení chudí duchem, neboť oni nevědí co činí..