1+++++
večeřé
tak dobrou chuť co je dobrého?
pizza bageta na kolečka nakrájená a trochu másla a sýr,sherry rajčata
pohodový večer- kdo přijde,dnes že bylo sluníčko a jasno, bylo dlouho světlo..
Hezký večer Miru i tobě
ahoj Laduš..
zase sem vlezla do profilu, místo na odpovědět jsem klikla na nick)))
taky se někdy překliknu
)) no zvyknem si
Konečně padla ! Dvě hodinky spánek a jdu za váma .
Ahoj Bohoušku ...hurá hurá