paráda holčina))jak zpívá
krásně zpívá to čumí porota
kdo dostal červenou kartu )))))))))))))))))))))))))))))
sem myslela že jste zase zmizly)))
jjj
já fén tak 3.4 krát ročně v nouzi když spěchám jinak ne
ji necháváš to jinak uschnout samovolně
11111 nedávno s ní byl rozhovor v tv ...vypadá pořád dobře ...bych neřekla ,že ji je 92
tak hezký odpoledne , jdu..
Ahoj Miru
ahoj Laduš,
jo jo parádnice ...já fén moc nepoužívám spíš kulmu