Prima večer všem....právě jsme usnuli
ahá Ty máš miláčky
Ahoj Věru ...také tu mám vnuka
pojď za nama
tak se jdu kouknout jinam
ahojky....kam jdeš ?
byla jsem na amíkách ,
se tu bojím..sama
teda pomalu a vychutnávat
nevím jsem zvyklá rychle jíst ...
jídlo máš jist tak, aby si neměla za chvíli hlad a věděla co a jak chutná))
to jen tak projevuju pohodičku
cvičíš nebo tančíš ?