Hezké odpoledne přeji tak konečně klid Sebi už vystřelil )))))))))))))) 2 dny stačily
U nás zatím 20cm nového sněhu
Ahoj Bohozšku
Bohoušku
Ahoj Bohoušku tady se zatím drží ,ale nepadá
Pěkné nedělní odpoledne, tady zataženo a trocha starého sněhu
Ahoj Věru
ahoj Bohoušku
Ahoj Miruš
Ahoj Miru
krásnou neděli, tady zalitou sluncem..
tihle dva chlapi jsou také skvělí
Dnes u nás sněží 15cm nového sněhu . Paráda
tady od rána slunce ))bez vedlejších projevů zimy