Hezké odpoledne mějte
Dobrý večer přátelé
Ahoj Věru jsme na chatu
Já to viděla
prdlajs každej doktor má jiný starosti než lézt sem
jsem koukala .že se tu objevila nějaká diskuze prý doktor odpovídá))))))))))))))))))))) jsem se zasmála nad těma dotazy
ale oslovují ho pane doktore ...tak nevím jestli to je sranda nebo fakt