No nic budu si tu psát sám se sebou když může človíček proč ne já že?
Čau trole jak je?Koukal jsem že už máš u človíčka taky zákaz psaní.Ty smajlíky co si mu tam poslal se ti povedly.
Čau ale jo jde to vím že se mi povedli jenže on nemá žádné estetické cítění dokud tam není smajlík tatky tak je to pro něj nechutné.
💋