výprask

Předmět diskuze: výprask - na zadek-zkušenosti,zážitky

| Předmět: výprask
11.11.16 00:40:49 | #1

já jsem býval trestaný



| Předmět: RE: výprask
14.11.16 18:25:26 | #3 (1)

A jak Ti ty výprasky prospěli?



| Předmět: RE: RE: výprask
18.07.17 11:01:30 | #17 (2)

prospěli,ale občas bych ještě zasloužil



| Předmět: RE: RE: RE: výprask
04.01.21 20:14:56 | #21 (3)