A co ta pohadka 3 vorechy v popelnici??
...tri orisky pro Popelku, mam na mysli...Uz nekdo
udelal preklad do angliny??? 
A co ta pohadka 3 vorechy v popelnici??
...tri orisky pro Popelku, mam na mysli...Uz nekdo
udelal preklad do angliny??? 
Na dvd píšou, že anglické titulky, tak asi jo.
Víš, že je to vánoční televizní pohádka ve spoustě zemí? Třeba v
Norsku. 