To je moc krasne jmeno,vazne.Kdys jsem skladal pisnicky,balady vetsinou.Aji mam pisnicku ktera se jmenuje "Margareta".Nahoda,nikdy sem zadnou Margaretu neznal az Ted.
To je moc krasne jmeno,vazne.Kdys jsem skladal pisnicky,balady vetsinou.Aji mam pisnicku ktera se jmenuje "Margareta".Nahoda,nikdy sem zadnou Margaretu neznal az Ted.