U nás se říká lezba. Třeba se jim líbí právě to, že vypadá jak
chlap. 
Tak když vypadá jako chlap tak asi nemají tušení... Ne? To je zase polemizace... Mě je to jedno ať si vypadá jak chce nosí co chce a ať má koho chce... 🤪
Mně víc vyhovovalo, když tohle nebylo "normální", protože člověk se
mohl uvolněně bavit s osobami stejného pohlaví. Dneska aby si dával pozor i
před ženskýma. Proto mi lezby vadí. 
Co se týká homosexuálů, tak jsem byla párkrát svědkem, když sexuálně
flirtovali se ženami. Bez sexu samozřejmě.
To mi připadá unfair, nemůžu si pomoct.

A vůbec, máme se tady bavit o realizaci duhového těla, sakriš. 
Mě se to netýká. A já se včera harmonizovala spjatě z duhou... To de,, tedy prenechavam harmonizaci jiným do duhová...