Rozcestník >> Náboženství a filosofie >> Ateismus vs víra v Boha vs věda, argumenty

Informace

Název: Ateismus vs víra v Boha vs věda, argumenty
Kategorie: Náboženství a filosofie
Založil: visitor77
Správci: visitor77 , soucet
Založeno: 09.01.2020 20:14
Typ: Dočasné
Stav: Veřejné
Zobrazeno: 210825x
Příspěvků:
13809

Toto téma sledují:


Předmět diskuze: Ateismus vs víra v Boha vs věda, argumenty - Pojem biblického/filosofického Boha: Co je ateismus? teismus? Vznikl svět a Vesmír jako výsledek náhody? Big Bang-om?, jako nevyhnutnosť z náhody? - nebo byl stvořen nějakou sílou, či rozumovým osobním principem?...Zjevil se Bůh človéku, nebo si ho sám vytvořil? Je/není Bible Boží slovo/zjevení osobního Boha?...Má/nemá žido-křesťanská víra v Boha nějaký význam? historický nebo biblický Ježiš? Jaký je/není význam víry v Boha zjeveném v Kristu? ..Je/není ateismus/teismus založený na vědě?...kreacionismus? evolučný kreacionismus? theistický evolucionismus? evoluce druhů? náhoda jako nevyhnustnost? - je pro evoluci druhů dostatek věděckých důkazů?..jaká je-, a co znamená víra v jiných náboženstvích?, sektách?...Forum je pro smysluplné a obohacující příspěvky a reakce k dané tématice, je tu vítán každý - je přípustná i konfrontační argumentační diskuze bez dehonestace diskutníka...pozn.: forum není pro úzce náboženské doktrinární/reklamní/propagandistické/pomlouvační/konspirační články a videa s antikatolickou/antikřesťanskou tématikou a propagandou...prosím, na začátek fora dávat jen novou tému s prezentací svého názoru...navíc, v případě použití Bible a internetovských odkazů, prosím současně o jejich krátký komentář, podstatu, hlavní myšlenku...
Máte nastaveno: řazení od: nejnovějších v stromovém zobrazení

Zobrazení reakcí na příspěvek #4925

Zobrazit vše

| Předmět: Strach z pedofilních kněží
18.05.20 09:07:39 | #4925

má občas i pozitivní výsledek!
Měla jsem v práci kolegyni. Svobodná matka ale otec platil na synka vysoké výživné a její přítel také neměl hluboko do kapsy, bydlela ve vile s rodiči, jezdívala na drahé dovolené a utrácela za modní výstřelky.
Jednou se chlubila, že její (nevychovaný, rozmazlený synáček) pojede na VELMI LEVNÝ LETNÍ TÁBOR! Že zašla na faru, řekla, že je samoživitelka a přihlásila synáčka na tábor, který pořádá evangelická církev. Ty tábory bvají opravdu levné a děti ze sociálně slabších rodin platí ještě méně nebo vůbec nic - tábor je sponzorován ostatními členy sboru. Takže jako matka-samoživitelka zaplatila opravdu jenom pakatel.

Jenže: ten tábor pořádali moji přátelé, manželka faráře dětem vařila a poprosila mne abych jim dělala zásobovače, takže jsem tam jezdila denně.
Hned druhý den byl problém: "Ty, Pavlo, máme tady ogara od jednéj tvojí kolegyně a je to děsběs! Dělá problémy, neposlechne, šikanuje ostatní... to tady ešče nebylo!"
Pokrčila jsem rameny: "Měli ste sa mňa zeptat dřív, co už fčil!! Ona si myslí že má nájlepší děcko na světě - musíte to vydržať!"
Ale v práci byly ostatní kolegyně zvědavé, jak si rozmazleneček na táboře vede Znaly jej všechny a věděly, co je to za kvítko!
Škodolibě jsem jim poreferovala. Ale přichomýtl se k tomu další kolega a nevěřícně naslouchal: "Ona OPRAVDU dala ogara na TENTO tábor?"
"No jistě! Je tam! A dělá bordel!!"
Kolega se zasmál a neříkal nic.

Za chvíli jsme se všichni sešli na poradě a onen kolega hodně hlasitě oslovil tu "chudinku samoživitelku":
"Ty si dala ogara na křesťanský tábor?? A to sa nebojíš??? To si ešče neslyšela že je to tam samý pedofil??? Ten tvůj ogar je takový pěkný! Teho ti určitě nejaký farář ojede! No, jak chceš!! Ale já bych to neriskovál a ogara ztama co nájrychléj odvezl!! Zavčasu, než sa mu neco stane! Vykašli sa na poradu a jeď pro něho! HNED!!"

Ona se opravdu omluvila, spěšně odběhla a jela pro synáčka!

Ostatní kolegové jenom vyjeveně zírali. Právě od tohoto člověka by nic takového nečekali! Nejvíc v šoku byla paní účetní a to až tak, že porušila předpis o mlčenlivosti: "Juro, co to pravíš? Vždyť ty jim na ten tábor dáváš každý rok sponzorský dar! A né malý!! A fčil o nich takhle mluvíš!!!"
Jura se zasmál: "Právě PROTO! Tý peníze dávám pro děcka co to opravdu potřebují a ne pro rozmazlené fracky, co dělajů bordel! Kdyby sa aspoň slušné chovál tož neřeknu nic! Ale takhle??? Enom ať si ho pěkně odveze!!!"


n/a
n/a

| Předmět: RE: Strach z pedofilních kněží
18.05.20 11:42:50 | #4927 (1)

To se mi moc nelíbí ta historka.


142
n/a
 #4925 

| Předmět: RE: RE: Strach z pedofilních kněží
18.05.20 12:55:16 | #4930 (2)

To je ze života.


n/a
n/a
 #4927 

| Předmět: RE: RE: RE: Strach z pedofilních kněží
18.05.20 14:27:37 | #4931 (3)

to jo, ale nelíbí se mi. Naskákala mi husí kůže z jednání toho pána.


142
n/a
 #4930 

| Předmět: RE: Strach z pedofilních kněží
18.05.20 15:03:58 | #4936 (1)

mongolštinou psaná 3,14čovina

inu,co čekat od .... *1*


85
n/a
 #4925