Rozcestník >> Náboženství a filosofie >> CO JE TO EVANGELIUM ?

Informace

Název: CO JE TO EVANGELIUM ?
Kategorie: Náboženství a filosofie
Založil: Kjara
Správci: Kjara
Založeno: 30.01.2020 12:04
Typ: Dočasné
Stav: Veřejné
Zobrazeno: 12951x
Příspěvků:
1248

Toto téma sledují:


Předmět diskuze: CO JE TO EVANGELIUM ? - Prosím o slušnou a solidní komunikaci. Vulgarity budou mazány.
Máte nastaveno: řazení od: nejnovějších v stromovém zobrazení

Zobrazení reakcí na příspěvek #1090

Zobrazit vše


| Předmět:
04.04.20 11:49:54 | #1090

Hádka mezi katolíky a Svědky Jehovy je zcela marná , zbytečná a nevede k žádnému řečení.

Výtky vůči katolíkům jsou sice pravdivé a správné, ale svědkové netuší, že si vytvořili něco naprosto totožného !

Svědkové to naprosto netuší, že mají stejného vůdce ve Warwicku jako je papež, jen jiného druhu.
Je skrytý, není okázalý / ne veřejně/, říká si otrok, ale je stejný Otec. A dokonce ještě něco horšího než Otec, protože žádný skutečný Otec nechce, aby ho dítě poslouchalo bezezbytku a naprosto manipulativně.

Papež a KC po staletí klame mocensky, lží , podvody, modlářstvím, spiritismem, politikařením.

VRO ovládá jinak. Stejně tak se staví do pozice jediného pověřeného Kristem jako papež, což je naprostá lež, ať se k tomu zneužije…...ty jsi Petr.....nebo věrný a rozvážný otrok...…..:

KRISTUS NIKOHO NEUSTANOVIL !!!

ON DAL DUCHA SVATÉHO !

A žádná hlava=SZ prostředník není zapotřebí !

Stejně tak SZ hierarchické vedení papež, kardinál, biskup, kněz...……..JE POD NZ HŘÍCH !!!
U svědků: Vedoucí ve Warwicku plus celá vedoucí skupina, ústředí, cestující dozorce, oblastní dozorce, krajský dozorce, dozorce skupiny. Jen se to nazývá jinak.
Ale u obou je to SZ: Velekněz, kněží, proroci, králové, soudci...….a lid, který Ducha svatého nemá a musí se nechat vést !
To že obě skupiny , zase jiným způsobem, lidem dole namlouvají, že Ducha mají je stejný podvod !

První křesťané nic takového neměli !

Pod Novou smlouvou každý křesťan přijímá Ducha svatého, podle zaslíbení, skutečně reálně a nepotřebuje SZ autority a vedení, nepotřebuje, aby ho někdo učil, jak je psáno !

Ano učitelé mohou být, ale v žádném případě to nesmí být , v obou skupinách, Starozákonní prostředník, který zprostředkovával Boží vůli lidem dole, kteří Ducha svatého neměli.
My jsme všichni bratři !

Ani jedna, ani druhá strana není očištěná Kristovou krví, ani smířená s Bohem, čili spasená, vykoupená.....…..a to jediné je podstatné a důležité pro schválení Kristem při jeho příchodu nebo po smrti.

Pak teprve je důležité i naše chování či lži, úlety,...……….ZATÍM JE TO ÚPLNĚ JEDNO, CO KDO DĚLÁ BLBĚ...…, ANI JEDNA STRANA NEMÁ ZÁKLAD, SKÁLU, KRISTA, takže vaše handrkování nemá podstatný význam.....!!!

/No u katolíků je , navzdory učení i vším lžím,...je pár křesťanů znovuzrozených­...……, protože tam zůstalo přes všechno trochu Krista...….a babička v krizi volá Krista...….a on ji spasí...…., ale papež to není, jak jsem se nedávno přesvědčila.....ale svědek v krizi volá jehovo !
Samozřejmě i tam třeba Bůh pomůže, ale není spasený Kristem/.


5
n/a

| Předmět: RE:
08.04.20 12:25:51 | #1117 (1)

Kjara | Předmět: RE: RE:
07.04.20 10:42:38 | #18 (2)
Karle, kterou víru si vybrat ? Vyber si raději Boha.
Na zemi je situace, kdy se lidé Bohu vzdálili, a ti, kteří by se mu rádi přiblížili a usmířili si ho, volí jen DVA způsoby. Více jich není, i když se zdá, že jich jsou tisíce.
způsob: snaží se něco poznat a něco dělat.
A je jedno co. Sedět na stromě meditovat, znám Bibli a chovat se podle ní. Být v nějaké monstrózní církvi, tam něco poznat a dělat, nebo potlačovat své cíty…...je toho mraky.
způsob: Bůh naložil všechno svinstvo člověka na Krista a tím, že se dobrovolně s tím nechal přibít lidmi, Bůh může očistit člověka ….DAREM...…A TÍM HO PŘIJMOUT ZPĚT K SOBĚ !
Pochopitelně mu dá i víru sám.
Jak se to dělá ?
Že uděláš životní rozhodnutí, pokud velice chceš být s Bohem a žít s ním, a půjdeš s modlitbou za Kristem a poprosíš ho o prominutí, že jsi to nevěděl a že jsi nedělal příliš dobrých věcí, a poprosíš ho, aby ti sejmul hříchy tak, že budou přibity spolu s ním, aby se ti mohla otevřít cesta k Bohu.
A vydáš Kristu život, jako ho on dal za tebe.
Během několika vteřin se to stane. A nebo nestane. Protože to není mantra, ani nějaká formulka. Bůh vidí do srdce člověka a podle toho to udělá.
Přijď se někdy podívat do mého tématu, CO JE TO EVANGELIUM.


5
n/a
 #1090