Rozcestník >> Náboženství a filosofie >> Svědkové Jehovovi

Informace

Název: Svědkové Jehovovi
Kategorie: Náboženství a filosofie
Založil: -
Správci: margo , abuka
Založeno: 10.01.2020 12:41
Typ: Dočasné
Stav: Veřejné
Zobrazeno: 636458x
Příspěvků:
37568

Toto téma sledují:


Předmět diskuze: Svědkové Jehovovi - Na co byste se ptali jinde, když se můžete zeptat přímo "u zdroje" ? Za svědky Jehovovy tu jsou ABUKA a MARGO.
Máte nastaveno: řazení od: nejnovějších v stromovém zobrazení

Zobrazení reakcí na příspěvek #34496

Zobrazit vše


| Předmět: RE: léčitelé
21.08.20 05:51:35 | #34496
Reakce na příspěvek #34490

Lzes a lhat nikdy neprestanes, na ty dva lecitele jsi kydala spinu jen proto, ze byli katolici a plivat na katoliky mate v naplni prace, ne? Oba lecitele jsem znala dlouho a osobne. Za tve lzi te mozna pochvali tvi sefici, kdybys neco takoveho rekla v susici nebo ve svratouch, dostala bys pres sva prolhana usta, coz by sis plne zaslouzila. Ti dva meli dar lecit lidi od boha, ty mas jen dar nenavisti ke vsemu nejehovistickemu.| Předmět: RE: RE: léčitelé
21.08.20 08:15:19 | #34508 (1)

Víš, Mariko, tenkrát jsme se bavili o léčitelství, a já jsem jen napsala, proč už jako svědek k léčitelům nechodím. Důvodem nebylo, že by byli katolíci, že by za to brali peníze nebopili Borovičku. Vysvětlovala jsem, proč jsem s tímto skončila, tedy kvůli víře, proč si myslím, že tyhle schopnosti nemají od Boha. Ty ses ale začala ptát na různé podrobnosti, tak jse napsala, co se mi vybavilo z paměti. O p. Ferdovi jsem nenapsala nic zlého, byl to milý člověk, a že bral peníze, mi přišlo samozřejmé, rádi jsme mu je dali. Paseku jsem viděla jen jednou, a neuchvátil. Je to můj názor, poctivě jsem odpověděla na všechno, co se tohoto zématu tenkrát týkalo. Jo, a vzpomnšla jsem si, že když jsi mi nevěřila, hledala jsem o tom Pasekobi něco na internetu a našla výpovšěď jedné paní. Potvrzovala to, co jsem psala já. Píšu ti upřímně, tvoje zloba ale asi nezná mezí, Mariko, za každou cenu nás musíš očerňovat a kopat kolem sebe. Ani nenávist není na mojí straně.


n/a
n/a