Rozcestník >> Náboženství >> Ateismus vs víra v Boha vs věda, argumenty

Informace

Název: Ateismus vs víra v Boha vs věda, argumenty
Kategorie: Náboženství
Založil: visitor77
Správci: visitor77 , soucet
Založeno: 09.01.2020 20:14
Typ: Dočasné
Stav: Veřejné
Zobrazeno: 1226682x
Příspěvků:
71722

Předmět diskuze: Ateismus vs víra v Boha vs věda, argumenty - Věčné otázky věčného člověka: co je pravda? - ateismus? teismus? biblický (žido-křesťanský) nebo filosofický Bůh? je náš svět a Vesmír výsledek náhody? nevyhnutelnosti? Big Bang? - nebo stvoření nějakou sílou, či rozumovým osobním principem?... ateismus/teismus a jejich vztah k vědě a vice versa...kreacionismus? evolučný kreacionismus? theistický evolucionismus? je/není možná evoluce druhů? - je/není pro ní dostatek věděckých důkazů?...zjevil se Bůh člověku, nebo si ho sám vytvořil? je/není Bible "Boží slovo" či "Zjevení osobního Boha" pravda nebo mýtus? existuje život po pozemském životě?...historický nebo biblický Ježiš? Má/nemá žido-křesťanská víra v Boha nějaký smysl? význam?...jaká je-, a co znamená víra v jiných náboženstvích? sektách? ...spása? věčný život? - věčné zavrhnutí? - je/není mravní systém?, je přirozený člověku, nebo je od Boha? ...Život v míru - proč vznikají a jsou občanské a mezinárodní konflikty? války? Co je spravedlnost? co je národ? jaké jsou atributy národa, jeho existence?... Fórum je pro smysluplné a obohacující příspěvky a reakce k dané tématice, je tu vítán každý - je přípustná i konfrontační argumentační diskuze bez osobných animozit.. fórum není pro náboženské doktrinární/reklamní/propagandistické/pomlouvační/konspirační příspěvky, články a videa s protináboženskou tématikou a propagandou...pozn.: o isláme debatujeme jen všeobecně (v rámci srovnání špecifit náboženství), bez obrázků, karikatur, videí a jakýkoli interviews, ...prosím, na začátek fora dávat jen novou tému s prezentací svého názoru - z případného linku (i videa) uvést i jeho krátké "copy" (podstatu) , resp. + jeho krátký komentář...OT/spamy, hádky a reakce jenom smajlíky zde nemají místo...
Máte nastaveno: řazení od: nejnovějších v stromovém zobrazení

| Předmět: Zlatý socík, nic jiného nemohu k…
23.06.22 15:55:00 | #71540
Zlatý socík, nic jiného nemohu k problému, zvanému "bydlení", dodat. Jo - kubík vody za 0,80 Kčs.

Za socíku v 80.letech minulého století činilo nájemné v bytě 2+1 asi 250,- Kčs, v bytě 3+1 asi 350,- Kčs. Elektřina a plyn byly za desetihaléře za kWh resp. metr krychlový. Tenkrát byla populární ještě i naftová kamna - topná nafta za 0,90 Kčs litr... Jídlo taky za babku. Ten dnešek že má být onen vysněný kapitalistický blahobyt? K smíchu! Huby nám tady zavírají stejně jako za bolševika, tak k čemu vlastně byl celý ten slavný "Vítězný listopad"?| Předmět: RE: Zlatý socík, nic jiného nemohu k…
23.06.22 16:21:50 | #71543 (1)

Ono jde hlavně o to, že "jsme to vzali za špatný konec". "Listopad" začal dobře, ale další průběh byl jedna velká katastrofa. V 1. řadě Klaus nikdy neměl být ve vrcholné politice. Ani jako ekonom. Komárek měl dostat přednost.
Klaus chtěl všechno strašně rychle: Rychle zprivatizovat /za to měl dostat provaz/, rychle o 1 000% všechno zdražit, údajně ve snaze, naplnit státní pokladnu. Tím ji v reálu vyprázdnil z dlouhodobého hlediska.
Tak ona privatizace...ano, ale hezky zacáluj plnou cenu a ne, že za 1 korunu dostaneš fabriku v ceně 100 miliard! Atd, atd.
Pád komouše...to je OK na 1 00000000%! Ne ale otevřít /a zase musím říct, že díky Klausovi/ vrata majetku a pokladny ČSSR, později ČR dokořán a pozvat největší lotry a zloděje k rabování! Za to by opravdu, ale opravdu, měl V. Klaus viset na šibenici, postavené na Václavském náměstí.
Tvl Skanska...Dřívější IPS Praha. Kolikpak asi zaplatil nový majitel /z milosti státu/ za tuto OBR MEGA MAXI firmu po přepsání ze státu na něho? Zná vůbec někdo jméno onoho šťastlivce?
A tak si říkám...zaplatil vůbec něco? Aspoň malinko. Třeba jen pár milionů. Za firmu s majetkem...mno...ať nežeru...100 miliard v r. 1990 a to se i na onu dobu držím při zemi, řekl bych, zaplatil vůbec něco? Nebylo to jen za potřesení si rukou se soudruhem V. Klausem? Mno...možná, že neoficiálně za pár melounků pro V. Klause. To už se nedozvíme. A to je špatně. To je moc špatně, že jsme se nedozvěděli a nikdy nedozvíme, za kolik byly podniky "privatizovány". Správně a demokraticky by bylo toto: Podnik XY byl zprivatizován a prodán /byl vůbec prodán??? Nebyl jim darován???!!!/ pánům Kokůtkovi, Prcíkovi, případně atd..... za ...
Podnik ten a ten, byl zprivatizován těmto........­.............
Proč tohle nikdy neproběhlo??? V tomhle je opravdu něco špatně a to tak, že moc špatně a někdo by měl opravdu skončit na šibenici.
Stejně tak ale ti, kdo se zastávají komunistů, Rusů, Putina. Netřeba soudů. Stačí prokázat identitu a dojít si pro ně.


1  
 #71540 

| Předmět: RE: RE: Zlatý socík, nic jiného nemohu…
23.06.22 16:39:38 | #71545 (2)

Já jen aby někdo neměl dojem, že se zastávám soudruhů s rudou knížkou:) Proto ty poslední věty, za kterými si ale stojím a rád bych obdržel pár adres...:D
Nepatřím totiž k těm, co znají černou a bílou a tím to končí.


1  
 #71543 

| Předmět: RE: RE: RE: Zlatý socík, nic jiného…
23.06.22 17:05:21 | #71550 (3)

Podivej se na tohle.

Libye v minulosti.
Proč byl Kaddáfí zabit:

Libye neměla účet za elektřinu, elektřina byla zdarma pro všechny své občany.
Úroková sazba u úvěrů nebyla, banky byly veřejné a půjčky pro její občany byly ze zákona 0%.
Kaddáfí slíbil, že jeho rodiče nedostanou dům, dokud ho nebudou mít všichni v Libyi. Kaddáfího otec zemřel za svého režimu ve stanu.
Všichni novomanželé v Libyi dostali od vlády 60 000 dinárů, aby si koupili vlastní byt a založili rodinu.
Vzdělání a lékařské ošetření byly v Libyi zdarma. Před Kaddáfím mohli napsat jen 25% populace, s jeho vedením - 83%.
Pokud Libyjci chtěli žít na farmě, dostali zdarma dům, vybavení, semena a dobytek.
Pokud se nemůžete léčit v Libyi, vaše vláda vám poskytla léčbu v zahraničí + 2300 $ za ubytování a cestování.
Pokud si Libyjec koupí auto, vláda financuje 50% ceny.
Cena benzínu byla 0,14 USD za litr.
Libye neměla žádný vnější dluh a její rezervy činily 150 miliard USD (nyní zmrazené po celém světě)
Někteří Libyjci se nemohli po škole najmout, takže stát platil průměrný plat za profesi, jako by byli zaměstnáni, dokud nedostali práci.
Část libyjských prodejů ropy byla napojena přímo na bankovní účty všech občanů.
Matka, která porodila dítě, dostává 5 000 $.
40 bochníků chleba stálo 0,15 $
25 % všech Libyjců mělo všechny diplomy Ilissy.
Kaddáfí provedl největší světový zavlažovací projekt, známý jako „PROJEKT VELKÉHO MUŽE“, aby poskytl vodu celé pouštní zemi.
Zní to příliš dobře na to, aby to byla pravda? Ne, jen uprostřed destrukce a bídy, ve které dnes žijete, jste ztratili představu o tom, jak vypadá společnost pod dohledem někoho, komu záleží na SVÝCH LIDECH!
Jestli se tomuhle říká "DIKTATURA", tak by mě zajímalo, co je to demokracie?

A jak to tam vypada dnes a kdo je za tento stav zodpovedny ?


 #71545 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: Zlatý socík, nic jiného…
23.06.22 17:18:54 | #71560 (4)

Ty náš malej blbísku, zdá se, že jsi znalec i muslimského práva šarija, když nevíš, že tam jsou úroky zakázané, ale ty banky si to "berou" jinak, podílnictvím :-)))) což je většinou ještě horší než úrok nejen proto, že to bývá víc, ale navíc je to majetková účast s příslušným právem do všeho kecat :-))))

A nevím jestli elektřina a jestli zdrama, ale to bylo jen díky tomu, že zblajznul celý zisk z ropy a tak kousek poslal lidem. to dělali i komunisti, podle tohot stylu :-))


 #71550 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Zlatý socík, nic…
23.06.22 17:31:07 | #71569 (5)

Tohle chod vykladat lidem v tech zemich, co byli napadnute zlocinnym agressorem NATO hajiciho mocenske a majetkove zajmy loupeznych zlocincu ze zapadu a uvidis sam, co ti na to odpovi.


1  
 #71560 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Zlatý socík,…
23.06.22 17:39:12 | #71572 (6)

Co to blábolíš, troubelíne? .-))))
V Afghanstánu měli amíci nějaké majetkové nebo mocenské zájmy? :-))))))))))))))))))
Tak pro odcházeli?
Nebo v Iráku? :-)))))))))))))­))))))))))))))

A jak to souvisí s tím, co jsem ti psal v příspěvku, na který reaguješ, tedy muslimské banky a slevy na benzin a elektčinu v libyi, ty trubko? .-)))))))))))))­)))))))
nezačneš mi tvrdit, že na Libyi zaútočily USA, že ne, ty vole? .-))))))))))))


 #71569 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: Zlatý socík, nic jiného…
23.06.22 17:36:35 | #71571 (4)

Klid. Že mě sere teplý pivo, to neznamená, že chci zavřít sousedovi hospodu.


 #71550 

| Předmět: RE: RE: Zlatý socík, nic jiného nemohu…
23.06.22 17:10:02 | #71551 (2)

Faktem je, že Komárek by dělal transformaci dodnes :-)))))) Mimochodem, tehdy byly dotace do ČD100 mld ročně. Tedy privatizovat ČD o 4 roky později než se stalo, vytvořilo to větší ztrátu než privatizace stávající.
To k té rychlosti - vzhledem k tomu, že do té doby stát cpal peníze všude, všude, všude (protože vše bylo státní a nic nevydělávalo), byla rychlost velmi důležitá - čím rychleji, tím méně ztrát.

nezdražoval o 1000 %. v 1993 se protě provedla liberalizce cen, kdy si obchodníci mohli nastavit cenu zboří podle sebe, samozřejmě to bylo vždy tak, aby neprodělali

čili :
menší státní dotace do fabrik
větší ceny a tedy větší daně a odvody
=
vyšší příjem státního rozpočtu


 #71543 

| Předmět: RE: RE: RE: Zlatý socík, nic jiného…
23.06.22 17:40:42 | #71573 (3)

Komárek nebyl žádnej rychlík, pravda, ale ten Klaus...A dyť to je fuk. Pro a proti měli oba. Mají všichni. Máme všichni:) A vůbec...nechme je v tom koupat :D


 #71551 

| Předmět: RE: RE: Zlatý socík, nic jiného nemohu…
23.06.22 17:10:47 | #71554 (2)

Faktem je, že Komárek by dělal transformaci dodnes :-)))))) Mimochodem, tehdy byly dotace do ČD100 mld ročně. Tedy privatizovat ČD o 4 roky později než se stalo, vytvořilo to větší ztrátu než privatizace stávající.
To k té rychlosti - vzhledem k tomu, že do té doby stát cpal peníze všude, všude, všude (protože vše bylo státní a nic nevydělávalo), byla rychlost velmi důležitá - čím rychleji, tím méně ztrát.

nezdražoval o 1000 %. v 1993 se protě provedla liberalizce cen, kdy si obchodníci mohli nastavit cenu zboří podle sebe, samozřejmě to bylo vždy tak, aby neprodělali

čili :
menší státní dotace do fabrik
větší ceny a tedy větší daně a odvody
=
vyšší příjem státního rozpočtu


 #71543 

| Předmět:
23.06.22 15:50:23 | #71539
Tlačilo NATO Ukrajinu do války s Ruskem? Rozbor kořenů války na Ukrajině od indické agentury WION.

Myslím, že tento rozbor historických kořenů toho, proč nakonec došlo k ruské invazi na Ukrajinu 24.2.2022, je zde provedeb naprosto jasně.
Doplnění: Když se v Rusku dostal po nepovedeném komunistickém puči k moci Boris Jelcin, tak chtěl přes oligarchy rozprodat celé Rusko Západu. Západ nadšeně tleskal. Jelcinův nástupce Vladimír Putin tomu rozprodeji ale zabránil, porazil místní oligarchy (viz například kauzu Michaila Chodorkovského) a začal opět budovat silné Rusko, které by se vrátilo do nového unipolárního světa jako nová mocnost a protiváha USA. To už se Západu vůbec nelíbilo a začal Rusko tlačit ke zdi rozšiřováním NATO (i přes své dřívější sliby).| Předmět: RE:
23.06.22 16:39:30 | #71544 (1)

áno, keď 'bola zrušená WZ, tak malo byť zrušené aj NATO, čo bolo sľúbené zo strany NATO aj Gorbačovovi - prečo NATO nebolo zrušené? proti komu vlastne je teraz zameraná táto vojenská aliancia? ? - prečo sa vôbec rozširovalo a ďalej rozširuje, dokonca do bývalých sovietskych republík? - ako sa cíti Rusko? -
...z toho jasne vyplýva, že je to práve NATO je príčinou konfliktu na UKR (tým biblickým "pokušením", pre ktoré platí to "běda"!) ...takže poďakujme NATO, že na UKR zomreli desaťtisíce a zomrú ďalšie desaťtisíce ľudí, mladých mužov, a že je UKR ničená! - áno, je to aliancia zla, lebo jej nejde o mier medzi národmi, ale o rozdúchavanie vojnových konfliktov - Ukrajina je toho najnovším exemplárnych dôkazom...a naviac NATO vysáva ročne z ich členov 2% národného rozpočtu, za čo by mohli byť postavené nové školy všetkých typov, nemocnice, charitatívne domy, kultúrne centrá, budovaná infraštruktúra štátu (diaľnice, mosty), a pod. - takto sú to vyhodené peniaze von oknom! - každý sa bude zodpovedať za svoje skutky pred Bohom, ale NATO to bude mať najťažšie...


1 1  
 #71539 

| Předmět: RE: RE:
23.06.22 16:54:40 | #71546 (2)

proč by mělo být zrušeno NATO??? jsou jiné hrozby než Sovětský Svaz, je islámský terorismus, jaderné mocnosti, Čína, Írán, Severní Korea atd.


 #71544 

| Předmět: RE: RE: RE:
23.06.22 17:03:45 | #71549 (3)

Ved prave aj za ten terorizmus su prave krajiny ktore su sucastou NATO priamo zodpovedne !


 #71546 

| Předmět: RE: RE: RE: RE:
23.06.22 18:03:02 | #71587 (4)

presne, ale kontext rusofóbom uniká!


1  
 #71549 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
23.06.22 18:10:16 | #71590 (5)

Jak jsou za to zopodvědné? :-))))))))))))))


 #71587 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
23.06.22 18:11:57 | #71592 (5)

No potom pokecáme, keď Slovensko budě patriť Rusku - možno sa toho ešte dožiješ.
*5087* *5087* *5087* *5087* *5087* *5087* *5087*


 #71587 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
23.06.22 18:15:57 | #71593 (6)

to sú, sorry, také "únikové" kecy!


 #71592 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
23.06.22 18:22:01 | #71596 (7)

No pokud padne UA - bude následovat provokování EST, LAT, PL,SVK, FIN.
Dávám tomu 75% Do budoucna to nejsou únikové kecy, ale pokud jo, tak ty kecy mají i Rusové - protože oni tvrdí to samé - "U Ukrajiny to neskončí"
*3655* *3655* *3655* *3655* *3655* *3655* *3655*


 #71593 

| Předmět: RE: RE: RE:
23.06.22 17:56:16 | #71583 (3)

bolo zamerané hlavne proti Rusku, prinútilo zradou a pokrytectvom spáchanom na Gorbačovovi budovať a vybudovať Rusovi svoju konkurencie-schopnú armádu, čo ho stále bilióny dolárov, ktoré mohol RUS použiť na budovanie svojej zeme (hlavne, po II. SV, keď ho Nemec totálne zdevastoval), preto je v niektorých oblastiach je Rusko tak zaostalé - predstavte si, žeby Rus použil tieto peniaze na zveľadenie svojej zeme! - kde by bolo- a aké by to dnes bolo Rusko? NATO je príčinou rozhodujúceho zla v Európe po II. SV, spáchalo neskutočnú zradu na Rusku a všetkých štátoch Európy, núti nás davať na zbrojenie ročne 2% národného rozpočtu, čo hje len pre tak malé Slovensko 2 mld euro ročne! - uff! ...keď bola zrušená WZ, malo byť zrušené aj NATO - elementárna logika!


1 1  
 #71546 

| Předmět: RE: RE: RE: RE:
23.06.22 18:09:58 | #71589 (4)

............... núti nás davať na zbrojenie ročne 2% národného rozpočtu, čo hje len pre tak malé Slovensko 2 mld euro ročne ................ *6476*
To si si tiž vycucal z palca? *3489*
Odkiaľ máš podklady. *19376*
Mne to vychádza 1 miliarda.
*3458* *3458* *3458* *3458*


 #71583 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
23.06.22 18:39:44 | #71598 (6)

Celové príjmy verejnej správy v roku 2022 by mali dosiahnuť 44,2 miliardy eur. Na strane výdavkov sa počíta so sumou 49,4 miliardy eur. Samotný štátny rozpočet v nasledujúcom roku kalkuluje s príjmami takmer 20 miliárd eur a výdavkami 25,4 miliardy eur. Schodok rozpočtu by tak mal predstavovať takmer 5,5 miliardy eur.
https://www.finreport.sk/financie/zakon-roka-statny-rozpocet-na-rok-2022-je-schvaleny-s-takmer-5-deficitom/
*3489* *3489*
Výdavky cca 50 mld. 2% = 1 mld.
*34087* *34087* *34087*


 #71597 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
23.06.22 18:41:47 | #71599 (7)

to je pre verejnú správu, nie celkový hrubý národný dôchodok - vy sa musíte prát so mnou do extrému, ale ste mimo pravdy...


 #71598 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
23.06.22 18:42:17 | #71600 (8)

Co je to pravda? Pamatuj na Piláta!


 #71599 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
23.06.22 18:48:41 | #71601 (9)

iste, bol som tu prvá, ktorý to neustále zdôrazňuje - ale Biblia má aj svoj výklad...


1  
 #71600 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
23.06.22 18:50:58 | #71602 (8)

Máš pravdu - zábrusil som omylom do niečoho iného - rozmýšľal som aj o niečom inom - do toho ečte TV - takže sorry.
Není moj úmysel mať pravdu za každú cenu - som človek omylný a omyl si viem pripustiť a uznať ho.
A aj sa ospravedlniť. *17619* *17619* *17619* *17619* *17619*


1  
 #71599 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
23.06.22 19:15:10 | #71603 (9)

OK, nič sa nedeje...


1  
 #71602 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
23.06.22 19:49:56 | #71605 (9)

Kéž by to uměli i rusofilové.


 #71602 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
23.06.22 20:07:42 | #71606 (10)

Zde ale zadny neni.


 #71605 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
23.06.22 20:49:28 | #71614 (11)

Jo to jsme si všimli, že nikdo z vás toho není schopen a jediné, co umíte, je vymlouvat se, vykecávat se z toho, lhát a ignorovat.


 #71606 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
23.06.22 20:53:49 | #71617 (12)

Tak ja zde v teto diskusi opravdu o zadnem rusofilovi nevim, ale tech extremne hloupych a nenavidicich rusofobu je zde opravdu hodne.


1  
 #71614 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
23.06.22 20:54:39 | #71619 (13)

ano, všichni tři rusofolové jste extrémně hloupí.tp máš nějaký záblesk prozření, protože máš pravdu


1  
 #71617 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
23.06.22 20:57:23 | #71624 (13)

nj, nemáš oko, hloupých, fanatických a ulhaných nenávidících rusofilů je tu taky hodně


 #71617 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
23.06.22 20:51:51 | #71616 (11)

jste tu nejméně 3. dohadovat s emůžeme max o tom, kdo z vás je větší fanatik


1  
 #71606 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
23.06.22 20:54:49 | #71620 (12)

Sudruh Haluska a ako by ste definovali takeho rusofila ?


 #71616 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
23.06.22 21:33:14 | #71644 (13)

Člověk jiné národnosti než ruské, který projevuje značnou náklonnost či (nekritický) obdiv k Rusům, Rusku, ruštině apod.
*20* *20* *20* *20* *20* *20* *20*


 #71620 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
23.06.22 22:04:37 | #71666 (14)

Jé to je definice Visitora! Ten je přímo Putinofil *29716*


 #71644 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
23.06.22 20:54:52 | #71621 (12)

a lhář


 #71616 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
23.06.22 20:59:32 | #71626 (10)

a paradoxem je, že se ještě všichni ti, co této upřímnosti, serióznosti a morálnosti nejsou schopni, hlásí ke křesťanství *29716*


 #71605 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
23.06.22 20:47:05 | #71612 (8)

No, přiznejme / přiznej si jedno, VÍZO.
Primárně jsi ty napsal "núti nás davať na zbrojenie ročne 2% národného rozpočtu," a to je blbiost.
Skutečně je správně 2% HDP (to je podle smluv a dohod NATO), tedy hrubý domáCí produkt, ale ty jsi první přišel s "rozpočtem", což je zcela matoucí, HDP nemá s rozpočtem nic moc společného, takže klídek


 #71599 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
23.06.22 20:57:16 | #71623 (9)
Michael Jackson - Heal The World (Official Video)

 #71612 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
23.06.22 20:58:23 | #71625 (10)

Znas slova a myslenky teto pisne ?


 #71623 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
23.06.22 21:02:26 | #71627 (11)

Lidi mnohem vice nez nejake valecne zbrane potrebuji ve svem zivote Lasku a milosrdenstvi, ktere je i soucasti zivotniho prikladu a uceni Krista, ktery je pro kazdeho z nas tou skutecnou zachranou pred tim zlym.


 #71625 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
23.06.22 21:05:21 | #71629 (12)

To řekni Putinovi (a Visitorovi) a ne nám, my to víme.


 #71627 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
23.06.22 21:30:49 | #71640 (13)

V prvni rade se podle toho musi chovat ten, kdo je skutecnou pricinou toho valceni na Ukrajine a Rusko to zcela jiste neni. To pouze na tu nasilnou agresi jinych a ohrozeni i vlastni bezpecnosti reaguje.


 #71629 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
23.06.22 21:32:11 | #71642 (14)

Rusák to zcela BEZ DISKUSE je


 #71640 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
23.06.22 21:33:03 | #71643 (14)

Na jakou násilnou agresi a vlastní bezpečnost, ty demente?
A konkrétně, prosím


 #71640 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
23.06.22 21:39:47 | #71649 (10)

 #71623 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
23.06.22 21:43:06 | #71651 (11)

A vis, kdy tuhle svoji pisen slozil ?


 #71649 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
23.06.22 21:50:13 | #71656 (12)

Pomuzu ti bylo to kdyz i do Ruska prisla ta zapadni "demokracie" a nez tam aspon trochu udelal poradek ten byvaly agent KGB a mistni diktator Putin.

Obrazne receno vyhnal ty koristnicke zlocinne graly ze zapadu, co prinesli do teto zemi obrovskou otrockou bidu a ty se tak opet zase serou pres tu Ukrajiny a chteji svoji moc i na tomto uzemi obnovit, jak tomu castecne bylo v dobach Jelcina.


1  
 #71651 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
23.06.22 22:10:57 | #71667 (13)

On nevyhnal nikoho ze západu, ale udělal pouze to, že vyhnal jedny ruské oligarchy a korupční zbohatlíky a nahradil je jinými, "svými".


 #71656 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
23.06.22 22:01:30 | #71663 (12)

Během světového turné, kdy byl v deštivé Moskvě v hotelovém pokoji


 #71651 

| Předmět: RE: RE:
23.06.22 17:02:37 | #71548 (2)

Kam ty na ty hovadiny chodíš, že NATO slíbilo své zrušení? :-)))))))))))))))))) Nebo to jsou fakt tvoje výmysly? _'¨¨¨¨¨¨


 #71544 

| Předmět: RE: RE:
23.06.22 17:16:03 | #71558 (2)

......... tak malo byť zrušené aj NATO, čo bolo sľúbené zo strany NATO aj Gorbačovovi ........
*6476* *6476*
Tak to musel být velkej palec, z kterého jsi tento velký blábol vycucal
*5740* *5740* *5740* *5740* *5740*


1  
 #71544 

| Předmět: RE: RE: RE:
23.06.22 17:19:35 | #71561 (3)

To nemohl být jen palec, to musela být noha lenina, ze který to v mauzoleu vycucal *27179* *27179* *27179*


 #71558 

| Předmět: RE: RE: RE: RE:
23.06.22 17:46:31 | #71575 (4)

To nebyla noha, z čeho to ten jouda leninovi vycucal. Teda ono to bylo původně jako noha...


1  
 #71561 

| Předmět:
23.06.22 15:10:57 | #71532
Indie podstatně rozšiřuje obchod s ruskou ropou a uhlím. Odmítá tlak Západu kvůli odmítání sankcí.

Zdroj: Hindustan Times, 19.6.2022.| Předmět: RE:
23.06.22 15:12:24 | #71533 (1)
USA vyhrožuje Indii sankcemi za odběr ruské ropy, přitom odběr ropy i plynu Západem je mnohonásobný.

Jak vidno, tak zdaleka ne všechny země světa si ještě nechají diktovat svoji politiku a obchodní vztahy od USA. A jen pro doplnění těm, co se na Indii dívají "spatra". Ano, lze v této zemi stále vidět hodně chudoby (ovšem u nás už vlastně taky), ale pořád se Indii říká "největší demokracie světa" coby po Číně nejlidnatější zemi s demokratickým zřízením.


 #71532 

| Předmět: RE: RE:
23.06.22 15:21:15 | #71534 (2)
Místo embarga na ruskou ropu začíná Západ tvořit společný kartel na dovoz ropy a chce diktovat cenu.

Ta cena má být samozřejmě nižší než cena, za kterou nakupuje Západ ruskou ropu dnes, a budou na ní trvat všichni společně.


 #71533 

| Předmět: RE: RE: RE:
23.06.22 15:28:17 | #71538 (3)
Dodatek k existenci zdrojů zemního plynu a zásobování Evropy (respektive zkapalněným zemním plynem).

 #71534 

| Předmět: RE: RE: RE:
23.06.22 17:26:13 | #71565 (3)

Božíčku :-)))))))))))))­))))))))))))


 #71534 

| Předmět: RE: RE:
23.06.22 17:01:50 | #71547 (2)

kdo jí tak říká?


 #71533 

| Předmět:
23.06.22 14:51:38 | #71523
USA: Mierotvorca či agresor?

Vyjadrenie Matovica z pred 3 rokov !| Předmět: RE:
23.06.22 14:56:34 | #71527 (1)
Důkaz, že válku na Ukrajině rozehrávájí politici z USA

2  
 #71523 

| Předmět: RE: RE:
23.06.22 14:59:06 | #71528 (2)
GENÉRAL JOZEF VIKTORÍN O DOHODE S USA: V prípade KONFLIKTU medzi USA a RUSKOM - SLOVENSKO prvý terč! pred 5 mesiacmi

 #71527 

| Předmět: RE: RE: RE:
23.06.22 15:01:04 | #71530 (3)
Generál Viktorín si podal Naďa: "Všadebol Naď zo seba zase vychrlil všetko zlo!"

Skúsený Generál Jozef Viktorín (republika) si podal ministra Obrany Naďa za jeho kritiku najvyššieho súdu, krorý prepustil Pavla Bučku podozrivého zo špionáže pre Rusko na slobodu.


 #71528 

| Předmět: RE: RE:
23.06.22 15:00:53 | #71529 (2)

*3339* To je xicht.


 #71527 

| Předmět: RE: RE:
23.06.22 15:03:20 | #71531 (2)

důkazem je ta buzna?


 #71527 

| Předmět: RE: RE: RE:
23.06.22 17:48:50 | #71576 (3)

Ten Lorak skenuje YouTube, kde si každý retardovaný hňup může nahrát spoustu vyhulenejch videí
a pak sem tu sračku dává ve velkém. Vyholená hlava k vyuhlené hlavě sedá *5679*
Ještě že se tím nezabývám a nepřehrávám to *27179* Loraku klidně si to přehrávej 100x do kola a přitom si hoň poníka. Ty víš moc dobře, že si se nenarodil.


 #71531 

| Předmět: RE: RE: RE: RE:
23.06.22 17:52:21 | #71580 (4)

Obsah příspěvku byl smazán. Důvod: OT


 #71576 

| Předmět: RE: RE:
23.06.22 17:43:25 | #71574 (2)

Ty vole, zase ten imbecil z hospody :-))))))))))


 #71527 

| Předmět: ...
23.06.22 13:23:49 | #71501

Německá záhada. Místo slíbených těžkých zbraní dorazily na Ukrajinu jen výmluvy
... Celé čtyři měsíce z Německa chodily sliby a prohlášení, že nejrůznější zbraně jsou už už na cestě. Ve skutečnosti na ni ani nevyrazily, což ukrajinštinu obohatilo o slovo šolcovat, tedy dávat prázdné sliby, samozřejmě v narážce na kancléře Olafa Scholze....
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/scholz-nemecko-eu-valka-na-ukrajine-nato.A220622_190216_zahranicni_dyn?zdroj=zpravodaj_hp
presne! - ako som včera napísal, aj Nemci majú zrejme UKR války dosť, potrebujú ruské suroviny, potrebujú s Rusom čulý obchod, a dodávaním zbraní to iste s Rusom nepôjde......


2  

| Předmět: RE: ...
23.06.22 13:53:14 | #71506 (1)

UKR války? Snad RUS války, ne? Nebo oa tu válku rozpoutala a vede Ukrajina???


 #71501 

| Předmět: RE: RE: ...
23.06.22 13:58:15 | #71507 (2)

Jisteze tu valku vyprovokovali valecny stvaci z Ukrajiny slouzici zajmum zlocincu ze zapadu od kterych dostavaji zbrane i na pachani tech svych nepotrestanych valecnych zlocinu nejen vuci rusku ale hlavne vuci rusky mluvicimu obyvatelstvu na uzemi Ukrajiny uz delsi dobu.


1  
 #71506 

| Předmět: RE: RE: RE: ...
23.06.22 14:01:55 | #71509 (3)

Nemecko proste o ty predrazene suroviny likvidujici jejich ekonomiku z USA nestoji. Nemci zcela jiste nepotrebuji podobnou nevyhodnou zavislost na zlocincech ze zapadu, kteri je dokonce sankcionovali jen proto, ze chteji odebirat suroviny potrebne pro svoji ekonomiku z Ruska jeste i v case kdyz jeste Ruska armada zadnou valecnou operaci na likvidaci zlocinneho Ukrajinskeho rezimu nezacala.

Ja bych se nedivil kdyby se to Nemecko nakonec pridalo k Rusku v reseni te situace na Ukrajine, nebo je to i v jejich narodnim zajmu.


1  
 #71507 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: ...
23.06.22 14:05:32 | #71511 (4)

presne! - a Nemci doteraz majú traumu zo zničenie Ruska v II. SV, a tak s Rusom sympatizujú, a budú to vždy robiť - chcú mu tú II. SV nejako dejinne vykompenzovať, lebo vojnové reparácie by nezaplatili ani do skončenia sveta...


1  
 #71509 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: ...
23.06.22 14:42:20 | #71516 (5)

ty jsi neskutečný fantasta *17574*


 #71511 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: ...
23.06.22 14:46:37 | #71517 (5)

Zase az tak ruzovo by som to zo strany toho Nemecka nevidel, ale proste odmietaju dopustit znicenie vlastenej ekonomiky na ziadost prepekulovanych obchodnikov a zlocincov z krachujuceho USA, ktery si chcu svoju vlastnu zadlzenost riesit ako paraziti aj na ukor inych.

V nemalej miere sa ale aj to Nemecko chova ako parazit voci mensim slabsim statom v uskupeni ktore pozname ako EU.


1  
 #71511 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: ...
23.06.22 14:48:43 | #71520 (6)

Ty náš malej blábolko :-))))))))))))))


 #71517 

| Předmět: RE: ...
23.06.22 14:48:21 | #71519 (1)

Rusku Ukrajinci zničili třetinu všech pozemních sil které mají.
Až to bude víc jak polovina, samy zjistí, že nemá smysl dál dobývat Ukrajinu. *12619*


1  
 #71501 

| Předmět: RE: RE: ...
23.06.22 14:55:17 | #71525 (2)

A to jenom blbá Ukrajina - natož NATO, to by rusáky hnalo až do Severního moře.


 #71519 

| Předmět: RE: ...
23.06.22 14:52:15 | #71524 (1)

A nebo je to jen tak, že Němci posílají, jen to chtějí před rusákem utajit *27179* *27179* *27179*


 #71501 

| Předmět:
23.06.22 12:40:04 | #71491

Jeden z moznych scenarov o tom ake uzemie bude mat Ukrajina po skonceni vojnoveho konfliktu na tomto uzemi.

Aj keby neboli dane uzemia priamo priclenene k Rusku, tak Rusko minimalne bude trvat na ich autonomnom statute a urcity nedovoli, aby sa opakoval scenar z minulosti, ze Ukrajina zablokuje pitnu vodu z Dnepra tecucu na Krym, kde Rusko podalo este v roku 2021, kde samozrejme ich zaloba na porusovanie ludskych prav bola nevypocuta.

Rusko žaluje Ukrajinu pre porušovanie ľudských práv
22. 07. 2021
Rusko žaluje Ukrajinu za smrť civilistov, potláčanie slobody slova, diskrimináciu rusky hovoriacich obyvateľov na Ukrajine či zablokovanie dodávok vody na Kryme.

https://slovensko.rtvs.sk/clanky/spolocnost/263274/rusko-zaluje-ukrajinu-pre-porusovanie-ludskych-prav| Předmět: RE:
23.06.22 12:46:50 | #71492 (1)

To vsetko len preto, ze Ukrajinska vlada dosadena politickym nasilnym pucom odmietala akceptovat nazor svojich spoluobcanov ruskej narodnosti.

Aj keby Ukrajine mimo Donecka a Luhanska, kde sa aj dnes bojuje mali zostat vyssie zmienovane uzemia s vysokym poctom Ukrajincov hlasiacich sa k ruskej narodnosti, tak tu budu jednoznacne kladene podmienky, ze Ukrajina musi demilitarizovat a suhlasis s tym, ze nebude usilovat o vstup do NATO a vedla toho musi uviest do povodneho stavu aj pravny stav pokial ide o respektovanie ludskych prav a slobod mensin vratane akceptacie mensinoveho jazyka na zmiesanych uzemiach aj v uradoch skolach a kulture a toto sa netyka len tej ruskej mensiny.


 #71491 

| Předmět: RE:
23.06.22 12:59:43 | #71497 (1)

hej, zrejme sa formuje Novaja Rassija - zasahuje len ľavý breh Dnepra alebo oba brehy Dnepra? z tej mapky sa to dá ťažko čítať - to je dôležité,lebo táto rieka je rozhodujúca pre zásobovanie Krymu vooou, a idú z nej zavlažovacie kanály, ktoré musia byť prísne strážené Rusmi, lebo Zelensky ich denne monitoruje, aby ich zničil - takže Rus asi musí obsadiť aj pravý breh Dnepra..úplné odstrihnutie Dnepra Rusom od Ukrajiny by pre UKR znamenalo katastrofu, je to životodarná rieka pre rozsiahle územie Ukrajiny, to akokeby bol Níl odstrihnutý od veľkej časti Egypta...


1  
 #71491 

| Předmět: RE: RE:
23.06.22 13:03:20 | #71499 (2)

ad.: ak prez Putin anektuje aj Podnestersko a časť Moldavska (pre prístup k Čiernemu moru), to je koniec Ukrajiny ako štátu, lebo ju odstrihne aj od Čierneho mora (aj Odessu), a to hrozí už III. SV...


1  
 #71497 

| Předmět: RE: RE: RE:
23.06.22 13:20:47 | #71500 (3)

3. sv. bude tak jako tak


 #71499 

| Předmět: RE: RE: RE: RE:
23.06.22 13:32:25 | #71502 (4)

A tebe to jiste moc tesi a z celeho srdce si to i prejes, ze jo krestane ? Proc mirove jednat a usilovat o vzajemne obostranne vyhodne ustupky, co by mohli vest k mirovemu reseni teto situace.

Skus se tedy nad sebou i v teto souvislosti zamyslet driv nez pujde neco vycitat i tomu vizitorovi, aby se prave on sel vyspovidat za nejaky smrtelny hrich.

Ctu velice dobre co visitor pise a od sameho zacatku jednoznacne haji ukonceni valceni mirovou cestou, kde samozrejme zduraznuje fakt, ze pritom musi skoncit i to zlocinne radeni Ukrajinskych bandervcu nasmerovane jak vuci vlastnych obcanum ruske narodnosti tak i vuci samotnemu Rusku a ver mi ze nic jine si ani to Rusko vedene Putinem nepreje.

Proste ta zlocinecka vladnouci garnitura na Ukrajine slouzici cizim zajmum parazitu ze zapadu poskozujic tak i vlastni obcany zde musi skoncit a za sve zlociny musi byt tito lidi co jsou dnes zodpovedni i za to valceni postaveni pred soud.


1  
 #71500 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
23.06.22 13:38:25 | #71503 (5)

Netěší, ale rusko nebude mít jinou možnost, jak se dostat ze své bídy.

Visitor od samého počátku hájí a podporuje tuto Putinovo válku a usiluje o vítězství ruska. Nejde mu o mír, jde mu o vítězství ruska.


1  
 #71502 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
23.06.22 13:44:51 | #71504 (6)

..že ti prsty na klávesnici nespetrifikujú!:-)


1  
 #71503 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
23.06.22 13:46:13 | #71505 (7)

To se stane těm tvým v pekelném kotli.


1 1  
 #71504 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
23.06.22 14:00:06 | #71508 (8)

Obsah příspěvku byl smazán. Důvod: visitor je sám ďábel


 #71505 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
23.06.22 14:08:58 | #71512 (6)

Vis dobre, ze se ve vsem co visitor haji s nim neshodnu a casto ho nektere veci i sam dost ostre kritizuji, ale v teto veci se ho musim zastat, nebo to co sem ted o nem psal jasne vidi kazdy, kdo uz delsi dobu v teto diskusi.

Paradoxne prave ti lidi co v urcitych vecech haji Rusko a jsou kriticky vuci Ukrajinske zlocinne garniture ale i vuci tem zlocincum ze zapadu co je podporuji si to mirove reseni dane situace preji mnohem vic nez ti valecni stvaci stojici za Ukrajinou a zapadem, co tento valecny konflikt vedome vyprovokoval s cilem prosadit sve mocenske i obchodni zajmy nejen na te Ukrajine, ale i ve vztahu k jinym statum v Evrope Rusko nevyjimaje.

Politika techto valecnych stvacu ze zapadu predevsim z USA je ale skodliva nejen pro Ukrajinu a Rusko ale i pro nas v Evrope.


 #71503 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
23.06.22 14:51:32 | #71522 (7)

Houby. Visitor si přeje, aby rusko nepřestávalo na Ukrajinu útočit, ale naopak aby v útocích na ní pokračovalo, dokud nedosáhne vítězství. Tudíž je to válečný štváč, podporuje tuto válku a není pro mírové řešení, nýbrž je pro řešení, které bude jednoznačně výhodné pro rusy.

Podporování mírového řešení nutně zahrnuje požadavek, aby rusko na Ukrajinu bezpodmínečně přestalo útočit a namísto toho s ní začalo jednat. To dá rozum. V opačném případě danému člověku nejde o mír, ani o mírové řešení, nýbrž čistě a jen o vítězství ruska.


 #71512 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
23.06.22 15:23:40 | #71536 (8)

Já už rezignoval na čtení těch jejich jednostranných tupostí, které nevycházejí a neberou do úvahy historii tohoto konfliktu. *3489* *17619* *17619* *17619* *17619* *17619* *17619*


 #71522 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
23.06.22 17:10:28 | #71552 (9)

Tu historii toho konfliktu skutecne v uvahu neberes, ale prave ty sam a slepe veris te jednostranne propagande plne polopravd a lzi sirene zapadem a predevsim USA usilujici o majetkovy a mocensky vlyv nejen na uzemi Ukrajiny. Ukrajinu pouze zneuzivaji pro sve mocenske hratky zamerene i primo proti Rusku a poskozuji tim i ekonomiku Evropy, ktera je silnou konkurenci pro USA.


 #71536 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
23.06.22 17:12:13 | #71555 (10)

Ty si ale roztomilej blábola :-))))))))) *27179* zabalte mi ho :-)))))))))


 #71552 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
23.06.22 18:01:29 | #71585 (11)

on hovorí pravdu! - uniká vám kontext...


1  
 #71555 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
23.06.22 18:03:28 | #71588 (12)

Co je to pravda? Vždyť ani Pilát to nevěděl a radši mlčel!


 #71585 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
23.06.22 18:11:01 | #71591 (13)

sú parciálne pravdy, ktoré sa dajú posúdiť ako pravdy v kontexte histórie, súčasnosti a logických zdôvodnení...úplnú pravdu nepoznáme, ale môžeme v pokoji žiť aj z parciálnej pravdy - pokojný život človeka zabezpečujú tisíce parciálnych právd...že NATO je ľudské zlo, resp. spôsobuje ľudské zlo, to je viac pravda ako nepravda - dôsledky jeho založenia v r. 1949 poznáme - stovky biliónov (možno aj trilióny) do vetra vyhodených peňazí /USD/DM/SF/FF/E­uro/ruble), ktorú mohli byť využité na mnohé mohutné európske a svetové projekty dobra ...


1  
 #71588 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
23.06.22 18:17:04 | #71595 (14)

jo a ty máš patent na pravdu, že? *27179*


 #71591 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
23.06.22 20:34:02 | #71610 (14)

že NATO způsobilo víc dobra, než zla, není parciální, ale objektiví konečná pravda o NATO

stačí se podívat na kosovo nebo afghanistán - dokud tam jsou nebo byli, vraždilo se méně a i lidé si méně ubližovali popíráním svobod, brutálním mláceníma trestáním ap.

sotva by/odšli, začalo by/to být horší


1 1  
 #71591 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
23.06.22 20:47:29 | #71613 (15)

no je to tak, LORO, nenaděláš nic


 #71610 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
23.06.22 20:35:27 | #71611 (14)

prostředky na obranu před zlem nejsou nikdy vyhozené, VÍZO :-)))


1 1  
 #71591 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
23.06.22 17:57:20 | #71584 (8)

Oni jsou vlastně všichni rusofilové stejní jako Visitor. Stejní váleční štváči a podporovatelé této války.


 #71522 

| Předmět: RE: RE: RE:
23.06.22 14:21:28 | #71514 (3)

*3483* *3483* *3483* *3483* *3483* *3483* *3483*
A ještě tomu zatleskej.
Tleskej nenažrané Rusi která chce sežrat Evropu.
Přeji ti, aby sežral i Slovensko ať okusíš chudobu obyčejného Rusa.


 #71499 

| Předmět: RE: RE: RE: RE:
23.06.22 14:48:53 | #71521 (4)

Tyhle hloupe keci a lzivou propagandu sirenou zlocinnymi valecnymi stvaci si nech pro podobne zmanipulovane hlupaky jakym jsi i ty sam.

Prohlaseni Putina a Ruska je v teto veci plne srozumitelne a souhlasi s nim i spousta kompetentnich lidi znalych dane situace i ze zapadu, co sami kritizuji tu valecnou lzivou propagandu vedenou proti Rusku.

"...Rusko vždy usilovalo o vytvoření systému rovnoprávné bezpečnosti, Západ ale nevyslyšel ruské návrhy, a to svědčí o tom, že ve skutečnosti měli jiné plány, prohlásil Putin. Tvrdil také, že Kyjev chystal další kárnou operaci proti Moskvou řízeným separatistům na Donbasu, nezávislost jejichž území Moskva uznala těsně před začátkem letošního vpádu na Ukrajinu.

NATO podle Putinova tvrzení začalo aktivně připravovat území u ruských hranic a rozvíjet tam vojenskou infrastrukturu. U hranic země vznikla bezprostřední hrozba, chystal se útok, a to i na anektovaný Krym, prohlásil šéf Kremlu. Rusko proto podle Putina na svou obranu proti agresi zasadilo preventivní úder.

„Otevřeně probíhala příprava na další kárnou operaci v Donbasu, ke vpádu na naše historická území, včetně Krymu. V Kyjevě zněla prohlášení o možném získání jaderných zbraní. Blok NATO začal aktivní vojenské přípravy na území v našem sousedství,“ vyložil Putin své vidění situace.

„Viděli jsme, jak se rozvíjí vojenská infrastruktura, jak začaly pracovat stovky zahraničních poradců, pravidelně přicházely dodávky nejmodernějších zbraní ze zemí NATO. Nebezpečí rostlo každým dnem. Rusko zasadilo preventivní úder agresi. Bylo to vynucené, včasné a jediné správné rozhodnutí. Rozhodnutí svrchované, silné a samostatné země,“ Citace vyjadreni prezidenta Ruske federace Vladimira Vladimirovice Putina


2  
 #71514 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
23.06.22 14:56:30 | #71526 (5)

Tyhle hloupe keci a lzivou propagandu sirenou zlocinnymi valecnymi stvaci si nech pro podobne zmanipulovane hlupaky jakym jsi i ty sam.


 #71521 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
23.06.22 15:28:00 | #71537 (6)

Je to svaté - řekl to diktátor z Kremlu.
Je to jejich modla.
AMEN


 #71526 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
23.06.22 17:27:20 | #71566 (7)

Muzes se na to divat jak chces, ale je to jejich pohled na danou vec a nikdo nemel ani jen tu elementarni slusnost o podobne veci tykajici se i samotne bezpecnosti Ruska s nimi o tom mluvit a tak se podle toho co nakonec i sami tesne pred tou svoji vojenskou operaci videli zaridili sami.

Jejich jednani ale schvaluji i byvali generalova a lidi pracujici pro CIA a jasne svetu sdeluji, ze jejich jednani je plne pochopitelne a haji zcela opravnene vlastni bezpecnost, kde nestrpi v blizkosti svych hranic zadne provokace a valecne arogantni stvace sirici nenavistnou a nepratelskou rusofobii, pro kterou pak trpi i bezne civilni obyvatelstvo ruske narodnosti.

USA by v podobne situaci jednali jeste mnohem tvrdeji v prosazovani svych narodnich zajmu v podobne situaci kdyby nekdo neco podobne skousel v blizkosti jejich hranic. Jsou si tedy velice dobre vedomi, ze ruska reakce byla plne opravnena, ale prave podobnou situaci oni potrebovali vyprovokovat a chteji z toho sami vytezit co nejvice i na ukor Ukrajiny a dalsich statu nejen v Evrope.


1  
 #71537 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
23.06.22 17:36:21 | #71570 (8)

Ve všech 3 odstavcích lžeš šášulko
ale ty to nevíš, tak ti to nevadí :-)))


1  
 #71566 

| Předmět: Boháči z ruska
23.06.22 09:41:02 | #71419

Boháči proti Putinovi. Rusko má letos opustit patnáct tisíc milionářů
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/bohaci-proti-putinovi-rusko-ma-letos-opustit-patnact-tisic-milionaru-40400581
„Historicky velkým kolapsům zemí obvykle předcházelo zrychlení emigrace bohatých, kteří často odcházejí jako první, protože na to mají,“ dodal.| Předmět: RE: Boháči z ruska
23.06.22 12:49:14 | #71494 (1)

Jen at jdou. Jejich majetek v Rusku bude zestatnen a bude i nadale slouzit Rusku.


 #71419 

| Předmět: RE: RE: Boháči z ruska
23.06.22 14:02:28 | #71510 (2)

Jejich majetek bude zabaven, ale ne Ruskem. Z jejich majetku naopak bude financován nákup zbraní pro ukrajinskou armádu.


 #71494 

| Předmět: RE: RE: RE: Boháči z ruska
23.06.22 17:17:15 | #71559 (3)
Russian customers queue as rebranded McDonald’s chain reopens

Fanúšikovia BURGER v Rusku sa dnes tešili, keď sa pobočky McDonald's znovu otvorili pod novým názvom týždne po tom, čo sa gigant rýchleho občerstvenia stiahol z krajiny.


 #71510 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: Boháči z ruska
23.06.22 17:20:06 | #71562 (4)

Otazka zni, co jim to tedy bylo platne a kdo na tom nakonec vydelal. Myslim si ze odpoved na to je uplne jasna.

Podcenovat lidi zijici v Rusku a myslet si, ze je muze zapad necim vydirat je opravdu velice naivni predstava tech idiotu ze zapadu.


1  
 #71559 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Boháči z ruska
23.06.22 17:21:50 | #71564 (5)

Ješkova kukadla - západ chudáky rusáky něčím vydíral? Odchodem McDonalda?

*27179* *27179* *27179* *27179*
zabalte mi ho do krabice, ať mi neuteče, než ho vypustím doma do výběhu .-)))


 #71562 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Boháči z ruska
23.06.22 17:29:12 | #71568 (5)

Tak takhle ty to vidíš...Válku rozpoutal Západ, Rus je obětí, Evropu a svět ohrožuje Ukrajina, ne Rusko. Porazit je třeba Ukrajinu, Rusku je třeba pomoct. Vidíš to tedy stejně jak Gabriel, Jessie, Lomax a další "mírotvůrci".
Hele a už jste svoje plány navrhli naší vládě? Ideální je, dojít tam všichni osobně.
Mno...možná bych se i přidal. Nechcete se sejít třeba před MV? Ono by stačilo i před ORKO, například *27179* To by stačilo bohatě *27179* *27179* *27179* *27179*


 #71562 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: Boháči z ruska
23.06.22 17:20:42 | #71563 (4)

jj, sice proti otvírání McDonalda to byl slabší odvárek, ale čekali :-))))


 #71559 

| Předmět: Fialův projev
23.06.22 09:11:05 | #71399

Včerejší Fialův projev k národu:
https://www.novinky.cz/domaci/clanek/bude-to-stat-hodne-usili-a-hodne-penez-ale-nenechame-vas-padnout-rekl-fiala-40400950#dop_ab_variant=0
(první video na stránce)
Rusko nás chce učinit slabými, a tedy vydíratelnými, řekl ve svém projevu premiér Petr Fiala (ODS). Rusko podle něj má dvě zbraně, svůj plyn a ropu a také vliv na trh s potravinami.| Předmět: RE: Fialův projev
23.06.22 12:51:45 | #71495 (1)

Slabym tajtrlikem slouzicim zajmum zlocincu ze zapadu a poskozujici vlastni obcany je prave on sam. Spoluprace CR s Ruskem je vzajemne prospesna. Jiste mnohem vic nez ta spoluprace s temi nehanebnymi zlocincemi ze zapadu, co maji koristnicke a mocenske zajmy i na uzemi CR a zavinili i soucasny upadek zivotni urovne lidi zde zijicich.


1  
 #71399 

| Předmět: ...
23.06.22 08:07:05 | #71386

z novinek:
Zelenskyj živě promluvil k Africe. Téměř nikdo neposlouchal
Po několika odkladech, v nejzazším možném termínu a bez přítomnosti médií se ukrajinskému prezidentovi Volodymyru Zelenskému podařilo v pondělí promluvit k lídrům zemí Africké unie. Chtěl je v otázce války s Ruskem získat na svou stranu, avšak nepochodil. Videokonference se zúčastnili jen čtyři delegáti z více než padesátky pozvaných....
https://www.novinky.cz/zahranicni/svet/clanek/zelenskyj-zive-promluvil-k-africe-temer-nikdo-neposlouchal-40400939#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.web.nexttoart


1  

| Předmět: RE: ...
23.06.22 08:15:42 | #71387 (1)

„Nevím přesně, co od nás (Zelenskyj) očekává, ale naší prioritou zůstává dodávka obilí a hnojiv. Nezapojujeme se do debat o tom, kdo je v právu a kdo se mýlí, chceme jen přístup k obilí a hnojivům,“ prohlásil Sall před nedávnem v Paříži.
*3489* *3489*
A co jako?
Afrika kašle na nějakou válku v Evropě - ale nekašle na to jak se nažrat.
Ať so to všechno dopěstují sami - není celá Afrika poušť.
Stejně mu nemají jak pomoct - mají dost svých problémů.
Většina se musí nejdřív zcivilizovat - jako cikáni na Slovensku . jen brát a krást a nic nevracet. *3655* *3655* *3655* *3655* *3655*


 #71386 

| Předmět: RE: RE: ...
23.06.22 08:26:30 | #71391 (2)

Dalko nekolik dni jsem cekal nato az Zelensky promluvi at se pobavim -- Ted mne docela zklamal ani novinare si nepozval at se nevi co presne rikal. Nevadi priste to snad bude lepsi.


 #71387 

| Předmět: RE: RE: RE: ...
23.06.22 12:54:28 | #71496 (3)

Tak on ten Zelenskij je komik, ktery opravdu umi lidi bavit, ale je smutne, ze ted to dela spusobem, kde vedle toho velkou merou skodi jak vlastnimu narodu tak i vsem lidem zijicim nejen v Evrope.


 #71391 

| Předmět: RE: ...
23.06.22 08:22:10 | #71389 (1)

visitor - Ted by zelensky mel promluvit k jizni americe - potom k arabskym statum - Indii a nekonec k Cine
at vime jak vidi vedsi cast sveta ukrajince.


 #71386