Rozcestník >> Náboženství >> Ateismus vs víra v Boha vs věda, argumenty

Informace

Název: Ateismus vs víra v Boha vs věda, argumenty
Kategorie: Náboženství
Založil: visitor77
Správci: visitor77 , soucet
Založeno: 09.01.2020 20:14
Typ: Dočasné
Stav: Veřejné
Zobrazeno: 1398021x
Příspěvků:
82693

Předmět diskuze: Ateismus vs víra v Boha vs věda, argumenty - Věčné otázky věčného člověka: co je pravda? - ateismus? teismus? biblický (žido-křesťanský) nebo filosofický Bůh? je náš svět a Vesmír výsledek náhody? nevyhnutelnosti? Big Bang? - nebo stvoření nějakou sílou, či rozumovým osobním principem?... ateismus/teismus a jejich vztah k vědě a vice versa...kreacionismus? evolučný kreacionismus? theistický evolucionismus? je/není možná evoluce druhů? - je/není pro ní dostatek věděckých důkazů?...zjevil se Bůh člověku, nebo si ho sám vytvořil? je/není Bible "Boží slovo" či "Zjevení osobního Boha" pravda nebo mýtus? existuje život po pozemském životě?...historický nebo biblický Ježiš? Má/nemá žido-křesťanská víra v Boha nějaký smysl? význam?...jaká je-, a co znamená víra v jiných náboženstvích? sektách? ...spása? věčný život? - věčné zavrhnutí? - je/není mravní systém?, je přirozený člověku, nebo je od Boha? ...Život v míru - proč vznikají a jsou občanské a mezinárodní konflikty? války? Co je spravedlnost? co je národ? jaké jsou atributy národa, jeho existence?... Fórum je pro smysluplné a obohacující příspěvky a reakce k dané tématice, je tu vítán každý - je přípustná i konfrontační argumentační diskuze bez osobných animozit.. fórum není pro náboženské doktrinární/reklamní/propagandistické/pomlouvační/konspirační příspěvky, články a videa s protináboženskou tématikou a propagandou...pozn.: o isláme debatujeme jen všeobecně (v rámci srovnání špecifit náboženství), bez obrázků, karikatur, videí a jakýkoli interviews, ...prosím, na začátek fora dávat jen novou tému s prezentací svého názoru - z případného linku (i videa) uvést i jeho krátké "copy" (podstatu) , resp. + jeho krátký komentář...OT/spamy, hádky a reakce jenom smajlíky zde nemají místo...
Máte nastaveno: řazení od: nejnovějších v stromovém zobrazení

| Předmět: ...
25.06.22 09:01:36 | #71868

ratka: ted vylézá na povrch celá hrůza ruské ideologie. To čemu jsme se pochechtávali když jsme se s tím setkali na živo (na školních výletech, služebních cestách) a považovali to za parodii, teď se ukázalo ve své hrůze
...vec má vždy dve strany - rub a líc...s vraždením, bombardovaním, a akýmkoľvek násilím nikto nemôže súhlasiť, a zviera sa pri tom srdce, ale válka je taká, je to v každej válke (kým nie je "studená") - sú však aj stovky videí (i tu boli predložené) o zločinoch UKR armády, presiaknutej nacistickými banderovcami, ktoré ukazujú zločiny páchané na Rusov už pred válkou, krutosť a nemilosrdnosť, ale to na západe nikto nechce vidieť, rešpektovať aj túto pravdu - čo by urobil každý prezident, zvlášť veľmoci, keď jeho ľud na susednom území, ktoré je vlastne historicky "ruské", páchali pred touto válkou takéto zverstvá? a keď všetky jeho apely na UKR vládu boli ignorované? a ignorované aj západom?
...vždy najprv platí to brvno z oka, kým sa súdi smietka ale i brvno z druhého oka - vždy hovorím to biblické: beda tomu, z koho pokušenie pochádza, a tu bola (pred válkou) pokušiteľom banderovsky totálne skorumpovaná Ukrajina, kde už nič nefungovalo, a ľud oboch národov (je zaujímavé, že všetci Ukrajinci hovoria rusky všade - doma, na úradoch, v zahraničí) trpel pod tou svinskou skorumpovanou politikou posledných dvoch prezidentov...
...predstavte si, že žijete v "štáte", kde nič nefunguje, žiadne ľudské práva, kde zažívate len názilie, terorizovanie, vraždenie, kde sa nedovoláte spravodlivosti, zvlášť, keď vám bránia používať svoj jazyk - hlavne vtedy, keď ste na Ukrajine Rus...beda pokušiteľovi! - a ten je tu jasný! - čo si zaseješ, to budeš žať! - už tam nikto nechce žiť (hoci je to prírodne raj na zemi), za posledných 20 rokov má 15 miliónov odídencov/vys­ťahovalcov (hlavne ženy a deti), a za Zelenského sa to blíži už k 8 miliónom - čo je to prosím vás za prezident? - ktorý za 3 mesiace ani raz nespomenul slovo "mier", "pokoj", pokojné vyjednávanie"? - ktorý len nafukuje svaly v tom zelenom tričku, len žobroní a žadoní o zbrane, a keď sa mu nedostávajú, tak búcha päsťou po stole a vyhráža sa vo videách celému svetu (hlavne EÚ) takými somarinami, že napr. keď mi nedáte zbrane, tak vás Putin obsadí, okupuje a zotročí? - nie je to šialenosť? - čože by už Putin s nami robil, že! - kašle na nás, chce len ľudské práva na Ukrajine a spravodlivé ľudské vzťahy na všetkých úrovniach!
...neexistuje dejinné obdobie, kedy bol nejaký štát a jeho ľud, ktorý si v dejinách toľko vytrpel, a tak ponižovaný vo svete, ako je práve Rassija a jej ľud! - a pritom nás 70 rokov živí ropou, plynom a všetkými surovinami s prvkami celého Medelejeva a pšenicou takmer zdarma!


1  

| Předmět:
25.06.22 08:59:46 | #71867
Osvětim osvobodila Rudá armáda a ne jak o tom informuje ČT


| Předmět: Povstání písmenek
25.06.22 06:39:58 | #71861

Tak se nazývá článek/analýza putinovy propagany, krou masíruje mediálně rusáky, aby odvrátil pozornost národa od domácích problémů směrem na Západ.
Autorky : Elisabeth Bauer a Yelizaveta Landenberger studují v Berlíně slavistiku, ta druhá navíc filosofii.
Zdroj :
https://www.philomag.de/artikel/aufstand-der-zeichen?utm_source=pocket-newtab-global-de-DE

Přemýšlel jsem jestli má smysl tady na tomto DF na tuhle studii v němčině upozornit. No, třeba to zažehne v některých mozkovnách jiskřičku poznání, proč putin vojensky napadl Ukrainu.
Překládat to do češtiny zajisté nebudu, koho to zajímá si to nechá přeložit nějakým automatem.

Článek/analýza vysvětluje pozadí ruské protizápadní propagandy jako válku proti západní kultuře, Popisuje amatérské zpracovávání dějin ruské kultury. Následkem je, že Ukraina nikdy neexistovala, jako neexistují Ukrainci a řeč ukrainština. Tyto Neukraince zamýšlí putin potrestat zničením jejich země, tím je polepšit a přimět k pokornému návratu k ruským tradicím.
Dále chce putin ukázat světu jakého mocného vládce rusko má a vzbudit ve světě před mocným ruským impériem hrůzu a pokoru.

No a ta písmenka? Z zetky a V véčka latinské abecedy jsou použity jako symboly pokoření západní kultury.

A propaganda?
Dva dni po invazi rusů na Ukrajinu bylo v Moskevské TV odvysíláno prohlášení o báječném vítězství nad (neexistující) Ukrainou.
Příčina? Omyl? Ne.
Následek totálního zblbnutí redaktorů toho TV kanálu onou masivní propagandou, krerou tak pilně desetiletí nálévali do hlav rusáků, že tomu sami uvěřili. Základem byla propaganda, že na (neexistující) Ukraině jsou zbabělci házející flinty do žita už při pouhém spatření velkolepé ruské armády.

Takže dobrou chuť při konzumaci pravdy. *15238*


1  

| Předmět: RE: Povstání písmenek
25.06.22 07:02:02 | #71862 (1)

škoda že si to Němci neuvědomili dříve


 #71861 

| Předmět: RE: RE: Povstání písmenek
25.06.22 07:43:25 | #71864 (2)

Okřídlená výmluva důvěřivých podvedených je zpravidla "Nedovedl jsem si představit, že tak špatný člověk může vůbec existovat".

I Němci věřili Hitlerovi, jeho slibům, jeho genialitě, jeho zázračným zbraním, jeho tvrzení o neporazitelnosti Wehrmachtu.
Jako rusáci věří už desetiletí putinovi, jeho slibům, jeho genialitě, jeho zázračným zbraním, jeho tvrzení o neporazitelnosti ruské armády. To šílenství rusáků je systematicky vybuzeno.

Proto zastávám názor, že lidé jsou lidmi, zlými i dobrými. Na té straně lidské žumpy není jen Hitler, Breivik, Fritzl a putin, ale spousta dalších, kdykoliv připravených páchat zlo. To

Fučíkovo "Lidé bděte" platí nadále. Blázny a zlosyny je potřeba zavčas pozavírat a znemožnit jim páchání zla.


 #71862 

| Předmět: RE: RE: RE: Povstání písmenek
25.06.22 07:48:08 | #71865 (3)

ted vylézá na povrch celá hrůza ruské ideologie. To čemu jsme se pochechtávali když jsme se s tím setkali na živo (na školních výletech, služebních cestách) a považovali to za parodii, teď se ukázalo ve své hrůze


1  
 #71864 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: Povstání písmenek
25.06.22 09:18:05 | #71869 (4)

Nám vtloukali od první třídy jak je SSSR dokonalý, jakým je nám vzorem. Byli jsme krmeni propagandou a její částí byly válečné filmy, jako Pád Berlína, nebo filmy odhalující a VB, nebo pohraničníky zneškodňující záškodníky, špiony a sabotéry, jako třeba film Král Šumavy. Na druhé straně jsme ale slyšeli dospělé, co si o rusácích myslí, jak rusáky zažili ke konci války Co si zakusili od rusofilných komunistů v ČR.

Byli jsme formováni propagandou o špatném kapitalismu a ideálním dobrým socialismem vedeným komunistickou stranou. Svobodná Evropa a Hlas Ameriky, nám ale líčily pohled na svět v jiných barvách. Kdo na to měl, si postupně utvořil realistický názor na svět kolem nás. Viděli jsme padající omítky na domech, padající balkóny, věčná lešení ve městech a nedostatkové zboží v obchodech. Jak se loupaly omítky, tak se mnohým z nás loupaly i propagandou nalepené šupiny na očích.

No a teď tu máme rádoby imperátora putina, který má plán uvést svět opět do studené války, do 70. let, to v tom lepším případě. Což se mu už podařilo. A ruská propaganda zase blábolí o útocích Západu na chudinky rusáčky, kteří se pouze nesměle brání tím, že ničí Ukrainu. A jen tak mimochodem se upustí hrozba nějakého generála o použití jaderných zbraní, o zničení Británie, o razatních úderech novými a mocnými zbraněmi na neposlušné sousedy ruska. Moderátorka moskevské TV si klidně v březnu řekla, že máme třetí světovou válku.

Co mne pak opravdu šokuje je zaslepenost některých našich spoludiskutníků, kteří to ruské barbarsví obhajují. Obhajují kazisvěty, šíří tu lživou rusáckou propagandu a dávají svým postojem volný průchod zlu. Zabíjení lidí a ničení jejich země. FUJ !


3  
 #71865 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Povstání písmenek
25.06.22 09:21:51 | #71870 (5)

Kapitalizmus = Egoizmus
socializmus = solidarita


1  
 #71869 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Povstání…
25.06.22 09:26:10 | #71872 (6)

vsem : jak vas tady vsechny ctu tam jsem presvedceny, ze ti kteri zili za komunismu a ne az potom tak se stech lidi stali anirusi ale kdyz byl komunismus u moci tak mu tleskali proti a ted tleskaji zapadu proti rusum.
Proc nebyli i tehda proti a souhlasili?


 #71870 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Povstání…
25.06.22 09:26:57 | #71873 (7)

antirusi --


 #71872 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Povstání…
25.06.22 09:38:18 | #71878 (7)

Tleskali mu pouze komunisti, bodejt by ne a pak jeste opportunisti. Ti jsou v kazdem narode i tam u vas na NZ. Tys mozna nezazil represalie, ktere vyplyvaly z toho, ze se nekdo vzeprel , to komunisti umeli vyborne , potrestali celou rodinu a rodice vykopli z prace, sice dostali jinou, ale mnohem horsi , spojenou s obrovskymi potizemi, velice casto jim sebrali i strechu nad hlavou, zbavili je veskereho majetku, ktery si pak svorne rozdelili mezi sebou, eventulene je i vykopli z prislusneho kraje, okresu , poslali je do dolu, do pohranici a podobne, jejich detem zakazali jakekoliv studium, smeli akorat do zemedelstvi s nulovu vyhlidkou do budoucnosti. Byli takovi, ale tem komunisti diky vsem temto represaliim podlomili zdravi a jejich deti dostali navzdy punc nepratel socialistickeho zrizeni. Hod kamenem katoliku, kdo jis bez viny*! A neb dokud jsi nechodil vy mych botech, nevis, jak tezka cesta je.


 #71872 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 09:44:41 | #71883 (8)

Loretta --- Takze nikdo nebyl proti vlade? Ja se osobne znal treba s Lisem Havlem Dubcekem a dalsima - byli lidi proti tehdejsi vlade --- mne jde ale o ty co tady ted pisou ty stvave reci proti rusum jestli byli v te dobe nasvete a byli proti tehdejsi vlade - komunisticke?


 #71878 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 09:52:50 | #71889 (9)

Mnozi jiste byli , jenze dnes je svoboda slova a proto muzou nadavat na Rusaky, Putina jak je libo. Driv by sel za to do Lochu. Protestovalo se jinak, opatrneji, komunstum se podarilo lidi zastrasovat, na tom je preci system vybudovany. Jestli se neco podarilo po 40 letech vlady jedne strany, pak je to svoboda se vyjadrovat, coz treba tvoji spoluobcane na NZ asi vubec nepochopi. ...tak ty jsi prominent *17946*


 #71883 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 09:58:37 | #71895 (10)

Loretta --- na ukrajine byla demokracie jakto, ze se teda slo vojensky proti lidem co nesouhlasili s vladou??
proc se ten lid vojensky pronasledaval a vesel? Ty lidi nebyli vyzbrojeni a vycviceni jako armada byli to civilisti
Co by si rekla kdyby ted NATO zautocilo na rusko??


 #71889 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Povstání…
25.06.22 10:05:26 | #71898 (6)

Takhle to je ideově na papíře, ale ne v realitě. Egoistický a solidární není nikdy systém, nýbrž člověk. Jestliže v socialismu budou egoističtí lidé, bude ten systém ve výsledku egoistický. A stejně tak dokážeme vidět solidaritu i v tomto systému (přičemž lepší stejně nemáme).

Ale my už dávno poznali, že jsi komunista! *27179*


 #71870 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Povstání písmenek
25.06.22 09:23:59 | #71871 (5)

A co pises v teto souvislosti o Rusku nema se soucasnou realitou nic spolecne.


1  
 #71869 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Povstání…
25.06.22 09:29:11 | #71874 (6)

Prave ze ma a hodne. Nebot obycejny Rusak zije stale jeste v presvedceni ze "nas mnogo" a ze je ostatni staty maji poslouchat, jinak, ze jim to predvedou jako prave ted Ukrajine. Jenze obycejny Rusak si vubec nepripusti, jsa neustale masirovan(presne jako ty) jaky jsou bezvadny narod a jake prinasi svetu dobro, ze se jich vsichni musi bat.


 #71871 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Povstání…
25.06.22 09:33:47 | #71875 (7)

Rusi jsou hlavne slovanskym narodem stejne jak i slovaci moravane a cesi. Cili mame nezpochybnitelne spolecne historicke koreny a tedy mame vsichni i spolecne slovanske predky.

A plivat na svoji historii bude opravdu jen zmagoreny blbec !


1  
 #71874 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 09:40:20 | #71879 (8)

Pavol Országh-Hviezdoslav:
Letorosty III

Mňa kedys’ zvádzal svet

"...Až ťažko chápať, zvodci mladosti,
čo chceli ste s tým reči potupením?
Však zhádol som… Aj, pečať podlosti
vám udieram v tvár — tak váš bľabot cením;
vy chceli ste, by stromček uschnul nahý,
zhrýzť stržeň jeho, podryť korene;
no prerástol lesť, plný sily, váhy,
košatý šumí z tých čias nadšene!

Ó, mojej matky reč je krásota,
je milota, je rozkoš, láska svätá
;
je, vidím, cítim, celok života,
môj pokrm dobrý, moja čaša zlatá
a moja odev, ktorej neviem ceny…
Buď požehnaný, kto sa pohodil
v tom so mnou, trvá pritom nepremenný;
buď kliaty, kto sa zaprel, odrodil
…"

Čítajte viac: https://zlatyfond.sme.sk/dielo/202/Orszagh-Hviezdoslav_Letorosty-III/2#ixzz7XCsTgBPg


 #71875 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 09:46:23 | #71885 (9)
Мама Россия мама

Rusi miluju svoju rodnu zem ako vlastnu matku.


 #71879 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 09:50:39 | #71887 (10)

Rusi a Bielorusi uz su posledny, kdo reprezentuje slobodny a nezotroceny slovansky narod !


2  
 #71885 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 09:54:09 | #71890 (11)

áno, súc v EÚ osobne cítim, že tu už nie je sloboda, sme manipulovaní a zotročení byrokraciou a drzosťou byrokratov EÚ, ktorí si so štátmi EÚ robia, čo chcú, už nerešpektujú interné zákony štátov...


1 1  
 #71887 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 09:55:40 | #71893 (12)

Co vam vy chudinky utiskovane brani se odstehovat do Ruska, kazdy spravny komunista ji stejne odjakziva povazoval za svou vlast!


 #71890 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 10:03:55 | #71897 (13)

Loretta tady jde o cest a ne o odstehovani -- proc by se cesi meli stehovat nekam jinam kdyz nechteji?
Tohle se ti nepovedlo. Zkus neco rozumnejsiho.


1  
 #71893 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 10:21:13 | #71908 (14)

Proč ses odstěhoval na NZ? Takže jsi také přišel o čest? To by odpovídalo.


 #71897 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 10:21:14 | #71909 (14)

Asi je tak hluboce v te zapadni imperialni prdeli, ze uz si ani neuvedomuje, ze lidi zijici ve sve rodne zeme posila na vychod chovajic se tak k nasi zemi jako k te zotrocene kolonii, co uz nam nepatri, ale uz patri nejakym parazitum ze zapadu.

Ze se ani trochu nestydi.


1  
 #71897 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 10:22:05 | #71910 (15)

Zatím je situace taková, že Ukrjaina zčásti "patří" parazitůmz východu.
Proč ty to máš pořád tak šíleně domotaný, papoušku?


 #71909 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 10:36:10 | #71920 (15)

Ty jsi v te socialisticke bubline rozhodopadne zustal, nebo jsi v te dobe jeste tahal za sebou kacera. Coz by te jakz takz omlouvalo, ale prominent Kiwi to uz je jina trida, odesel na zapad, pravdepodobne proto, ze se mu v budovani lepich zitrku zrovna moc nelibilo a ted bude vyzyvat k toeranci vuci hodnemu Rusku! *3168*


1  
 #71909 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 11:17:23 | #71964 (16)

Já bych visitora odstěhoval tam, kde stěhují Rusové Ukrajince. Tam by si užil svobody.
Zneužívá západní svobody slova k pomluvám a parazituje na demokracii a vycucává stát od peněz.
Nelíbi se mu že má lékaře zdarma v Rusku mu bude líp nebude mít ani léky *6554*


1  
 #71920 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 11:24:06 | #71968 (17)

V rusku nebude mít nic. Ale bude celý šťastný, protože bude se svýma "slovanskýma bratrama". *27179*


 #71964 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 11:31:28 | #71973 (18)

keby si Rusko nemuselo vytvoriť svoju vlastnú konkurenčnú armádu k NATO, zo svojich vlastných prostriedkov, bol by tam raj na zemi... v NATO je 30 štátov (28 európskych + US + Kanada)) - teda na rozpočet NATO sa skladá 30 štátov, čo samozrejme Rusko nesmierne ekonomicky zaťažuje...a Rusko naviac nemá kolónie, ktoré koloniálne mocnosti dodnes vydierajú, ruinujú, na US a VB hrdlačí značná časť sveta...


1  
 #71968 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 11:50:08 | #71980 (19)

Tak tohle je fakt dobrej fór! *17574*

V tý korupcí prolezlé zemi ráj na zemi? Armádu by snad rusko mělo tak jako tak. Rusko nemá kolonie - Bělorusko a jiné jemu "spřátelené" státy? O další kolonie se snaží, v minulosti to byla Gruzie a Moldavsko, nyní je to Ukrajina. A jak na začátku avizovalo, tak to mu stačit nebude.

Jaké jsou ty koloniální mocnosti?

Na tobě je dobře vidět, jak probíhá radikalizace člověka. Dokážeš vůbec ještě odlišit fantazie od reality?


 #71973 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 12:58:23 | #72010 (19)

a to ses teď chlubil nebo si stěžoval?


 #71973 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 10:23:13 | #71911 (14)

Pokud se nechceš odstěhovat ze země, kde se ti nelíbí, protože většina chce svou zemi jinak, tak se musíš přizpůsobit :-))))))))))


 #71897 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 11:38:54 | #71976 (15)

no, nedemokracii a drzosti politikov zapredaných mnohým nezmyslom (včetne niektorých zákonov EÚ) sa mám prispôsobiť? - to akože má držať hubu? - alebo ich pohnať na zodpovednosť za falošnú servilitu k US/REÚ a ožobračovanie našich národov? (rozkrádanie aj môjho majetku a peňazí? - majetku našich predkov?), za to, že hecujú ukrajinskú válku do extrému? do vykynoženia aj posledného ukr vojaka? že tam dávajú ťažké zbrane, ktorými boli zabitých tisíce vojakov? na jednej i druhej strane? - a oni nič, ešte si dokonca hovoria spravodliví a solidárni demokrati! výsledok skutočnej solidarity je zabíjanie desaťtisícov?


1 2  
 #71911 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 11:46:17 | #71979 (16)

to je ale klasická učebnicová tupá kremelská propaganda

hele proč se ty starej plesnivec vůbec staráš ? smrt tě už olizuje, tak se o svět kolem sebe kterýmu nerozumíš a nepatříš do něj ,nestarej

a nebo běž to dožít na té své prašivé zaslíbené země ,proč nás tady prozápadní společnost, vůbec vy kremelská sarančata ,obtěžujete ? vypadněte z NAŠICH zemí


 #71976 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 11:58:02 | #71984 (16)

Ano, máš dvě možnosti: buďto se přizpůsobit anebo odjet do ruska, kde je ještě větší nedemokracie a rozkrádání majetku a peňazí. *29716*

Válku hecuje ten, kdo jí začal a pokračuje v ní a ten, kdo ho v tom podporuje. Tedy právě rusko a vy rusofilové. vy jste jediní, kdo tuto válku chce a kdo je odpovědný za ty desetitisíce mrtvých. Nesváděj vinu na druhé, neviviníš se z toho.


 #71976 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 12:59:26 | #72011 (16)

Ty bys primárně neměl vysazovat medikaci, VÍZO


 #71976 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 09:54:19 | #71891 (11)

Nejsi ty nahdou zakukleny Rusak, kdyz se v nich tak vidis? Nebo mas aspon nejakeho ruskeho predka?


 #71887 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 10:26:45 | #71913 (12)

Ne nejsem a je dost mozne, ze mam dokonce i nejake germanske predky.

Ale narodil sem se na slovensku a tak ji povazuji za mou rodnou zemi.

V prvni rade sem ale clovek a jiste nemam potrebu povysovat jeden narod nad jiny a povazuji za rozumne aby vsichni lidi usilovali ve svete o rodinnou jednotu.

Nemam tedy rad, kdyz vidim jak tu nekdo plyve na to Rusko, ktere je dnes v pozici ponizovaneho a dehonestovaneho naroda a je hlavne v pozici naroda bojujiciho za svoji svobodu.


1  
 #71891 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 10:32:48 | #71916 (13)

Myslíš, že by za tu neospravedlnitelnou agresi a zabíjení lidí na Ukrajině mělo být Rusko chváleno a vynášeno do nebe? .-)))))))))))))


 #71913 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 10:42:07 | #71928 (14)

No jistě že jo. Vždyť se tu v tomto smyslu všichni rusofilové vyslovují. I když sem tam řeknou, že s válkou se nedá souhlasit, tak jejich skutečný postoj je přesně opačný, poněvadž rusko podle nich dělá všechno správně a oni při jeho krocích stojí a podporují je.


 #71916 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 10:46:17 | #71932 (15)

Asi mají závity v mozku, pokud už jsou vůbec vlstníky, otočeny na opačnou stranu než my normální.


 #71928 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 10:57:02 | #71946 (16)

jj, mají je levotočivé *30434*


 #71932 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 11:06:28 | #71956 (17)

soucet jak muzes o sobe napsat, ze jsi normalni ???


1  
 #71946 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 10:33:40 | #71917 (13)

Rusák bojuje za svoji svobodu, jo?
Tak to by měl ale bojovat proti Kremlu, ne?
Nebo kdi jiný rusákovi bral a bere svobodu?


 #71913 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 10:35:28 | #71919 (13)

Doslova /rodinnou" jednotu mezi bratry a sestrami právě na Ukrajině buduje Rusko.


1  
 #71913 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 10:08:41 | #71900 (10)

parádny text, výstižne a stručne zhrňujúci ruské vlastnectvo a súčasný stav vzťahov Ruska a NATO-Európy...kto chce ublížiť Rusku a zničiť ho, sám si ublíži, zničí sa - aká pravda! - ničíme sa sami nenávisťou k Rusku, už je u nás len nepokoj a strach, čo bude! - do toho nás vohnala bláznivá politika našich vládnych diletantov bez vízií - už len denne skuvíňajú ako psíčata a mňaukajú jak koťata, pokrytecky sa vyhovárajú jeden na druhého, ale na ľudí kašľú, česky a slovensky - serú, sorry, však prečo by nie? - majú 5-20 tis europlaty, a prežijú, aj keď bude 5-10x horšie, a my môžeme aj zgegnúť!... a hecujú, a hecujú proti Rusovi!


1 2  
 #71885 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 10:12:34 | #71903 (11)

visitor --- *27179* *27179* dam ti bodik zato zgegnut *27179* ja to slovo neslyset uz pul stoleti *30907*


 #71900 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 10:59:17 | #71948 (10)

...aké pravdivé! - NATO vlezlo do slovanské kotliny! - aká pravda! - a rozdúchalo len nepokoj a oheň války...války-chtivá sebranka, ktorá ná ročne ožobračuje o 2% národného rozpočtu (len pre tak malé Slovensko je to 2 mld euro/rok, čo sú šialené peniaze)...!


1  
 #71885 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 11:06:16 | #71955 (11)

Nevlezlo, my jsme ho tu chtěli. My sami jsme ho o to požádali, aby nás přijalo mezi sebe. Tak si furt nevymýšlej úplný bláboly.


 #71948 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 11:13:43 | #71960 (12)

soucet - no vidis a Krym zrovna tak chtel byt pod ruskem a Donbas a Luhansk ho pozadali o vojenskou pomoc
Tak proc nejste normalni a neberete to tak jak berete NATO u vas.


1  
 #71955 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 13:05:21 | #72014 (13)

Co to je za blbost?
Krym je území, to rozhodně "pod ruskem" být nechtělo, nemá rozhodovací pravomoc. Pod ruskem chtěli být ty ruské a proruské opice. A mohli se sebrat a jít do ruska. zemí jiného státu se sebou ale brát nebudou


 #71960 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 11:51:08 | #71982 (12)

my sme to chceli? robíš si srandu? kto to chcel? ja? bolo nejaké o tom referendum? - vieš, kto to chcel? no hádaj! - nechceli, ale boli nám to vnútené (a i dosiahnuté zapredanosťou politikov u moci), a na to máš x-pák, ako to US vie dosiahnuť, že...


 #71955 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 12:04:48 | #71987 (13)

ty si nechtěl a ostatní chtěli tak se prostě a jednoduše přizpůsobíš výsledku - nikdo se tě neptá jestli jo nebo ne ,prostě výsledek budeš respektovat ,to je princip demokracie

jestli se ti to nelíbí tak táhni


 #71982 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 12:04:56 | #71989 (13)

Ano, my jsme to chtěli, my jsme o to NATO vysloveně požádali. To že ty jsi to nechtěl, neznamená, že to nechtěla většina národa. Nemůžeš věci furt brát tak sebestředně - že to co se nelíbí tobě, nelíbí se všem či většině.


 #71982 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 12:10:06 | #71990 (14)

také vážne rozhodnutia štátu sa robia referendom...


 #71989 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 12:14:56 | #71993 (15)

Zaznamenal jsi během toho přijímání nějaké protesty?


 #71990 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 12:17:51 | #71995 (16)

nebolo referendum! protesty boli prehliadnuté alebo umlčané, ignorované...


1  
 #71993 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 12:37:47 | #71997 (17)

Ty jsi nějaké protesty zaznamenal? Jak početné? Dávej fakta a ne fantazie.


 #71995 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 12:51:54 | #72003 (15)

Ne, o vstupu do NATO nelze nechat rozhodovat dementy


 #71990 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 12:12:35 | #71991 (14)

soucet a jak ty muzes mluvit za cely narod??? Dokud tam neprobehlo demokraticke referendum o vstupu do NATO a jste clenama tak vam bylo nekym vnuceno a ti co to podepsali tak zato schrabli pekny balik a jsou to zlodeji a podvodnici a ty se takovych lidi zastavas.


1  
 #71989 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 12:51:19 | #72001 (15)

Vzhledem k tomu, že už jsme tu měly všechny vlády (všechny politické směry) a proti NATO mektají jen komunisti a asi náckové, takže nějakých 15 %, je jasn=, že 85 % NATO schvaluje


 #71991 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 12:51:19 | #72002 (15)

Vzhledem k tomu, že už jsme tu měly všechny vlády (všechny politické směry) a proti NATO mektají jen komunisti a asi náckové, takže nějakých 15 %, je jasn=, že 85 % NATO schvaluje


 #71991 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 12:55:30 | #72007 (13)

Nikdo nikomu nic nevnucoval .-)))
Přesně tímhel mechanismem pochroumanýho ega a duševního zdraví, jako sis ty vsugeroval, že vám někdo vnutil NATO, si putler vsugeroval, že ho západ a usa chtějí zničit


 #71982 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 13:09:16 | #72017 (11)

A t bylo nějak zakázané, nebo co? aby do NATA nesměly chtít země východní evropy?


 #71948 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 09:56:14 | #71894 (9)

Hviezdoslav bol majster slova, majster krásoty slovenského jazyka, nikto tak nedokázal spájať slová do krásoty a miloty:-)


 #71879 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 10:00:50 | #71896 (10)

vistor ja se kdysi ucil jeho basen Morho ale blekotal jsem a mokotal *27179* *27179* mozno tak za 8 let potom jsem ji zarecitoval pry uplne uzasne jako rodili *27179* Taky jsem recitoval Turcina ponicana znam je mozno dodnes naspamet *30907*


 #71894 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 10:06:50 | #71899 (11)

vlasne to byl Chalupka *27179* promin


 #71896 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 10:32:39 | #71915 (12)

Obsah příspěvku byl smazán. Důvod: smajl


 #71899 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 09:43:19 | #71882 (8)

Ruska historie neni historii naseho naroda, Rusove maji v sobe bezpochyby prvky brutality a krutosti, jsou ovlivnitelni a nemaji smysl pro solidaritu, jsou jako dlouho tyrane zvirate, ktere, ocitne li se na svobode, kazdy se ho musi bat..mozna si vzpomenes, az Rusaci obsadi kus Slovenska, ty je budes jiste vitat, ale nic ti to nepomuze..


 #71875 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 10:15:46 | #71906 (9)

Rusko ani nahodou nemuze ve sve krutosti konkurovat zapadu odkud prisli i v 20 stoleti obe svetove valky a kde i po jejich skonceni ta agresivita zapadu byla nesrovnatelne vecsi nez jak to bylo v pripade Ruska a jinak tomu neni ani dnes.

staci se podivat na to mocenske imperium zapadu i s jeho casto prave nasilim kolonizovanym uzemim a jejich valecne aktivite po celem svete. Kdo vyrabi najvic zbrani ve svete a je tak i nejvecsi hrozbou pro jine lidi ? Rusko ?

Bud aspon trochu objektivnejsi kdyz jdes tohle posuzovat.

Co je nejodporneji na tom nasilnem a krvelacnem dobyvacnem zapade je prave to, ze to vse dela pod falesnou maskou demokracie, kde ale realne prinasi jen kolonialni otrockou zavislost, kde se pak tyto zapadni zeme chovaji jako nechutni paraziti parazitujici na svych koloniich.

Nebyt toho Ruska, tak uz dnes mozna ani zadny slovansky narod neexistuje a nebo by byli vsechny pouze otroky jinych, co uz se i z velke casti stalo, ze hodne slovanskych zemi stratili svoji svodobu na ukor parazitujicich zmetku z jinych narodu ze zapadu.


1  
 #71882 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 10:26:47 | #71914 (10)

Není na Západě takového barbarského a vskutku idiotského národa, jakým je právě současné rusko. Předvádí nám to neustále na Ukrajině i sebe doma.


 #71906 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 10:36:32 | #71921 (11)

Realitou je, ze prave ten zapad s tou falesnou maskou je hlavni pricinou i toho co se dnes deje na Ukrajine a jako kdysi rimske imperium ale i jina imperia v duchu hesla rozdel a panuj ted proti sobe postva 2 bratrske slovanske narody.


1  
 #71914 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 10:38:12 | #71922 (12)

stejne tak to ale udelali treba i s Juhoslavii a Ceskoslovenskem i kdyz u nas to rozdeleni probehlo pokojne, ale te kolonizaci a mocemskemu ovladnuti a diktatu ze zapadu sme se i tak nevyhli.


1  
 #71921 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 10:40:57 | #71926 (12)

Západ je v tom naprosto nevinně. Ten chtěl s UA pouze spolupracovat, protože si to příála Ukrajina. A bude. Viz urychlená kandidatura do EU a i na NATO teď nesporně dojde, aby si to rusák příště už kurevsky rozmyslel, UA napadnout. Veškeré dohody stejně posral jako první a jediný rusák, tak není třeba brát ohledy


 #71921 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 10:46:41 | #71933 (13)

Tomu dnes veri jen uzitecni zmanipulovani idioti tobe podobni, kteri prosli dukladnym vyplachem zdraveho rozumu tou lzivou imprialistickou zapadni propagandou.


 #71926 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 10:49:09 | #71936 (14)

A Rusko nemelo zadny problem s tim vstupem Ukrajiny do EU co dost jasne rekl i sam Putin. Pouze nestoji o to, aby byla nacifikovana Ukrajina pro Rusko a jine lidi ruske narodnosti bezpecnostni hrozbou i treba jako clen zlocineckeho spolku NATO.


 #71933 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 10:51:36 | #71939 (15)

Je to zajímavé, rusko nemělo probléms e vstupem ua do eu, ale teď je z toho hrozně nasraný.
Nacifikaci dodnes nijak nedoložil.
a dokonce prý mu nevadí ani vstup ua do nato, jen rozšíření nato infrastruktury že by mu vadilo ....

a ty tomu všemu furt a stále věříš, viď? .-)))))))))))))­)))))))))


 #71936 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 11:01:47 | #71949 (15)

Fakt s tím nemají problém?
Včerejší tisková zpráva:

Mluvčí ruského ministerstva zahraničí odsoudila čtvrteční rozhodnutí Evropské unie udělit Ukrajině a Moldavsku postavení kandidátů na členství v bloku. Unie tím potvrdila, že pokračuje ve své politice aktivního geopolitického ovládnutí prostoru Společenství nezávislých států (SNS) s cílem "zadržovat" Rusko, napsala Marija Zacharovová v komentáři, který zveřejnila ruská diplomacie na svém webu.

Pořád ještě věříš ruským propagandistickým lžím?


 #71936 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 11:11:54 | #71958 (16)

Ruský prezident tvrdí, že je „suverénnym rozhodnutím každej krajiny vstúpiť alebo nevstúpiť do ekonomických aliancií“.

Podľa piatkových vyjadrení ruského prezidenta Vladimira Putina Rusko nemá zásadné námietky proti vstupu Ukrajiny do Európskej únie. Informovala o tom agentúra DPA.

„Nevadí nám to. Je suverénnym rozhodnutím každej krajiny vstúpiť alebo nevstúpiť do ekonomických aliancií,“ povedal Putin počas diskusie na Medzinárodnom ekonomickom fóre v Petrohrade.

„Na rozdiel od Severoatlantickej aliancie nie je EÚ vojenská organizácia, ani politický blok,“ dodal šéf Kremľa s tým, že otázku, či je členstvo Ukrajiny aj v záujme Únie, by si mala vyriešiť sama EÚ.

„Ekonomická situácia Ukrajiny je taká, že bude potrebovať veľmi veľké dotácie,“


 #71949 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 11:13:31 | #71959 (17)
Prehľad toho, čo povedal Putin o Ukrajine (zostrih)

 #71958 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 11:20:25 | #71965 (18)

presne, mesiace o tom tu debatujeme, Ukrajina šla zlou - protiruskou cestou, a to sa jej stalo osudným...


1  
 #71959 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 11:26:33 | #71971 (19)

zpráva o jeho smrti (doufám že hnusné a hrozně bolestivé ,ideálně na nějakou pěknou rakovinu ) mi neskutečně rozjasní den


1 1 1  
 #71965 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 11:27:13 | #71972 (19)

Jít protiruskou cestou je nějaké zlo? Jít si svou cestou a ne cestou ruska, je nějaké zlo?
Víš co jsi vůbec napsal?


 #71965 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 11:32:02 | #71974 (19)

zatím na Ukrajině ty ruský podlidi chcípou jak na běžícím pásu a budou chípat ještě rychlejc (HIMARS)

tak co to meleš,Rusko je primitivní rozvojová špinavá země která si na velmoc jenom hraje


1  
 #71965 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 13:02:43 | #72012 (19)

Ukrajna nešla PROTIRUSKOU cestou. Ukrajina šla naopak cestou OD RUSKA. Bohuýel, rusákovi se to nelíbilo a vydal se za ní, aby ji přivedl zptáky k rusku - čili sudným s eukrajině stala svinskost rusáka.


 #71965 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 11:16:32 | #71962 (17)

Ano, to tvrdil. Ruské ministerstvo zahraničí tvrdí něco jiného. *29716*
Možná bude teď i Putin tvrdit něco jiného. Tebe to překvapuje?


 #71958 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 16:24:28 | #72050 (16)

Věří té ruské propagační mašině, jako věřili kdysi Číňani ve svou "kulturní" revoluci, nebo Němci Goebelsovské snůšce lží a nepavd. To je také jedna paralela současného vývoje ruska k Číně ovládané Mao Tsetungem. Číňani rozpustili školy, lékaře nechali sázet a okopávat brambory. Vše choré se léčilo biblí, pardon, rudou knížečkou Maových cintátů.

Teďka putin zírá na fakt technologicky a průmyslovně vyspělé Číně a kouká smutně, jak rusákům za jeho vlády ujel vlak.


 #71949 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 16:27:53 | #72051 (17)

Očima Saši Mitrofanova: Rusko na cestě ke KLDR
https://www.novinky.cz/podcasty/ocima-sasi-mitrofanova/clanek/ocima-sasi-mitrofanova-rusko-na-ceste-ke-kldr-40401219#dop_ab_variant=0

rusko - národ nafoukaných primitivů


1  
 #72050 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 16:35:00 | #72052 (18)

Taky mi to tak připadá.
Dnešní vládce putin nechal změnit ruskou ústavu, aby do své smrti zůstal carem své říše a není vyloučeno, že určí někoho ze své rodiny jako následníka. Zřejmě se putin shlédnul v zářném příkladu kimovy dynastie.


 #72051 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 16:39:54 | #72054 (19)

nevymýšľate si? citujte ten článok z ruskej ústavy:-)


 #72052 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 16:55:48 | #72059 (20)

Ty nevíš o tom, že Putin v minulosti nechal změnit ruskou ústavu tak, aby mohl vládnout neomezeně dlouhou dobu? Jinak by měl jen omezenou dobu, po kterou může zastávat prezidentskou funkci, tak jak je to ve všech demokratických zemích.


 #72054 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 17:01:48 | #72062 (21)

Nechápu jak dlouho si myslí ten chcípák Putin že bude ještě žít?
Měl by mu někdo prozradit že není nesmrtelný *27179*


 #72059 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 17:07:07 | #72068 (22)

snad na to co nejdříve přijde sám *29716*


 #72062 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 17:13:49 | #72073 (20)

to nevíte, naivko?


 #72054 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 10:49:53 | #71937 (14)

Já bych ti tak rád dal za pravdu, ale když ty jsi ještě nikdy nenapsal jediný důkaz, ani jen argument, že za tu válku může západ.
Nejzávažnější "důkaz" jsi podal ten, co každý z rusofilů, typu " "Rusák se domníval, že mu hrozí nebezpečí, a tak zaútočil". Sic tedy pod zcela vylhanými důvody, což už víme, ale my dodnes nevíme, jako že to nenbezpečí mu hrozilo

A Karolko, pokud někdo něco tvrdí, ale neumí pro to přinést sebemenší argument, a to se vás, rusofilů týkká, argumenty na základě dojmů rusáka a vás NEJSOU argumenty, tak je více méně dáno, KDO Z NÁS DVOU podléhá nějaké propagandě a lžím .-)))))


1  
 #71933 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 10:45:54 | #71931 (12)

To je realita existující jen ve tvé hlavě, realita tvojí ideologie. *17574*


 #71921 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 10:51:11 | #71938 (12)

Lorak amerika se nejvice nastvala kdyz jim rus sebral moznost udelat si na Krymu vojensky pristav tim, ze si na pozadani Krymu - Krym vazl pod sve kridlo - dalsi proc je nastvana amerika burcuje EU a NATO je, ze Rus sel pomoct Donbasu a Luhansku a prite prilezitosti znicil a amerikou dotovane biologicke laboratore na ukrajine stim ze mu jsou nebezpecne a nikdo nato ani slovo -- rus jim vadi v tom, ze nedovoli amby tam americani kutali a neprodava jim svoje tovarny jak si prodali cesi.


1  
 #71921 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 10:52:26 | #71942 (13)

Na ty bláboly a lži tutově vychází nějaká příručka. Nebo něco z uvedeného DOLOŽÍŠ důkazem? .-)))))))))


2  
 #71938 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 10:55:15 | #71944 (13)

dobre uz jste se meli - ted to bude o necem jinem. Emigrati - Dr. a ing udelaji s kotliny ceske multikurturni stat neco jako USA


 #71938 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 10:57:42 | #71947 (14)

zacina zanim ceskeho naroda a nastava zmena na narod multikulti - za jednu generaci 25let se budou ucit na skolach zde zil cesky lid jak se ted uci ze tam zili keltove


 #71944 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 11:05:17 | #71954 (15)

*6859* len chodím a pozeram co roste za plevel *6859*


 #71947 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 11:11:23 | #71957 (16)

OKDIN OK ale k dusevne nemocnemu bud normalni on zato nemuze. Tak ho necti a budes natom lip.


 #71954 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 13:06:22 | #72015 (17)

Obsah příspěvku byl smazán. Důvod: e stejnej tupej magor jako ty


 #71957 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 13:14:52 | #72021 (14)

a to všechno díky rusákovi, nezapomeň. to on rozjel emrigrační vlnu ze syrie a rozjede i tu další, z afriky a asie kvůli hladu
už teď ti to píšu, abys pak nevymýšlel bejkárny a píčoviny, jak to jen ty umíš, a najdeš zase vinu USA, i když ty máš amerčany rád, válku nechceš a blááá blááá bláááá *27179* *27179* *27179* *27179* *27179*


 #71944 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 13:13:16 | #72020 (13)

jojo, vojenskou základnu a biologické laboratoře vzal rusák američanům ....
*27179* *27179* *27179* *27179* *27179*
kristepane, to je vocas :-)))))))))))))))))))


 #71938 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 10:38:20 | #71923 (11)

soucet - kde je zapad? Japonci maji rusko za zapad a ameriku za vychod


 #71914 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 10:39:24 | #71925 (12)

A my jsme v Japonsku? .-))))))))))))))


1  
 #71923 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 10:47:12 | #71934 (12)

ty nevíš co a kde je Západ, pitomče?


 #71923 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 23:44:48 | #72145 (10)

*15238*
Ta první světová válka začala jak známo sedmi kulemi vypálenými v Sarajevu jakýmsi křesťanským slovanem, Srbem po jednom katolíkovi a jeho manželce.
No a ta druhá byla pokračování té první. Pokračování spuštěné nějakým pomateným katolickým frajtrem, který odmítl kapitulaci Německa v té první a chtěl tak napravit křivdu způsobenou německému národu. Ve vyzbrojování k té druhé světové válce mu pomáhal kdo? Napovím - rusáci.


 #71906 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 10:13:14 | #71904 (8)

Tak to je argument vskutku hodný blbce. *17574*


 #71875 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 10:16:25 | #71907 (9)

soucet - nevis nahodou odkud pochazel praotec cech? Dik


2  
 #71904 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 10:38:57 | #71924 (10)

Praotec Čech byl Slovan, takže možná přišel z Ruska. A to by i potvrzovalo násilnickou povahu Rusáka, protože praotec Čech byl dobrej grázl, lupič a vrahounek. Jako rusáci dodnes. nás tu pak přeci jen trochu zušlechtili Keltové


1  
 #71907 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 10:51:49 | #71940 (11)

Jak vidim, ty asi tim cechem nebudes *4622*


 #71924 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 11:14:08 | #71961 (12)

...je príznačné, že mnohí Češi sa hlásia k pradávnym (predkristovským) Keltom, spomínam si, že po revolúcii boli správy, že v Čechách aj zakladali nejaké keltské spolky...a rovnako mnohí Češi sú zrejme aj potomkovia Švédov, ktorí tu válčili v čase 30-leté války (1618-1648) - preto v Česku je pozorovať aj značný odklon od slovanstva, slovanskej vzájomnosti, nie je tu slovanský patriotizmus:-)


1  
 #71940 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 11:22:30 | #71966 (13)

Tyhlety rasové ideologie už jsou dneska dávno překonané a historicky zneplatněné. Jenom idiot řeší nějaký svůj původ a rozděluje podle něho lidi, ke kterým bude chovat přízeň.


 #71961 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 13:16:12 | #72022 (12)

Jsme čech, proč bych neměl být? Nejsem přímý potomek slovana praotce čecha - to něčemu vadí, paciente? já si to nevybral, já to "dostal do vínku"


 #71940 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 23:48:19 | #72146 (11)

Prej přišel spíš z té dnešní Ukrainy. Takhle viděno jsme víc Ukrainci, než rusáci. *15238*
Ale to jsou pouhé podádky, to o pra-fotrovi Čechovi.


 #71924 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Povstání písmenek
25.06.22 10:11:05 | #71901 (5)

jj, my teďka můžeme vidět, jak jsme vypadali za socialismu. Tu směšnou hloupost a až debilní primitivnost a demagogii propagandy, názorů a argumentů, kterým jsme byli vystaveni a masírováni. Dneska sami můžeme zakoušet, jak se to všechno jevilo nesocialistickým zemím. Jaká bublina tu byla díky uzavřenosti a cenzuře vytvářena a jak jsme jí podléhali.


 #71869 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Povstání…
25.06.22 10:15:37 | #71905 (6)

soucet zapomel jsi dodat --- a nic proti tomu nedelali.


 #71901 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Povstání…
25.06.22 10:24:54 | #71912 (6)

ano, pro západní země jsme byli exoti :-)


 #71901 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Povstání…
25.06.22 10:35:02 | #71918 (7)

jo, stručně a výstižně řečeno. Tak jako dneska pro nás rusové.


 #71912 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 10:41:10 | #71927 (8)

Problem je v tom, ze Cesi jsou exoti jeste porad vzhledem k tomu, ze se komunisticko-estebacky milliardar tesi vseobecne popularite a svemu komunstickemu prezidentovi soucasnemu a kdo vi jakeho komunistu si zvoli priste..jestli generala Pavla, nebo nedej Boze Skalu! Tomu rikam ja ostuda!


 #71918 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 10:43:03 | #71929 (8)

A hlavne nezapomen, ze ten zapad vytvoril i tu diktaturu na vychode ale i tu diktaturu na zapade a nejdriv nas prodali jednomu diktatorovi Hitlerovi a pak dalsimu stalinovi.

Za, co mame tedy tomu zapadu dekovat, za to vrazeni te kudly do zad a ze s nami jednali jako podradnym narodem ? Jako se zemi, kterou lze obetovat ?

V konecnem dusledku i tak to diktatura z vychodu zcela jiste nebyla tak hrozna jak ta ze zapadu.


1  
 #71918 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 10:45:13 | #71930 (9)

Hitlerovi nás prodal Stalin, pokud vím :-)))
Zasmluvnil si Hitlera jen vůči Rusku :-)))
A stejně tak to dělení po WWII je dílo rusáka, totálně :-))))

Ta diktatura z východu byla diktatura.
Ta ze západu žádnou diktaturou nebyla .-)))

Mimochodem, setkal jsme se s historickým pramenem, který říkal, že západ nás upozorňoval na to, že pokud dojde k válce, nemusí se nás zastat


 #71929 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 10:53:56 | #71943 (10)

Prosim te, kdo ti podobne nesmysly natloukl do te tvoji nemocne hlavy ?


 #71930 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 10:47:27 | #71935 (9)

Mimochodem, tebe někdo nutí za něco západu děkovat? Kdo a za co?

Tady je řeč o tom, co dělá rusák na ukrajině.


 #71929 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 10:55:47 | #71945 (10)

*31554*poteboval bys asi zavěsit do kostela za klobásu na krk ti napíšu cedulicu zmrd zmrdu a král duševních poruch *31554* byla vyvinuta nova vakcína kterou můžou jen smradija ako si ty sopljak posraty 🤮🤮Na cintorine vyleze Judas a ty mu vyfajcis utopenca hnida bezcenná *4647* *33117* *4647*


 #71935 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 11:03:08 | #71951 (11)

OKDIN3
neslo by to trochu jinak - slusneji --- Ja vim krak je dusevne nemocny se stratou lidskosti - tak se prosim knemu jako k dusevne postizenemu chovej - nebo si ho nevsimej jako ja -- ja uz ho znam leta - znam i jeho jmeno i s adresou kde zije ale nikdy bych nic takoveho nenapsal - bud normalni --


1  
 #71945 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 13:07:47 | #72016 (12)

Dneska píšeš ze který cvokárny? .-))))


 #71951 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 11:17:00 | #71963 (11)

Obsah příspěvku byl smazán. Důvod: tyhle špinaví podlidi


 #71945 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 11:23:27 | #71967 (12)

sir - muzes konkretneji koho mas na mysli?


 #71963 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 11:25:25 | #71970 (13)

já věděl že seš tupej už dávno . dál mi to nemusíš dokazovat vypatlanče


1  
 #71967 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 11:37:33 | #71975 (14)

sir - mas pravdu ta odpoved je presne takova jako ty - bezesmyslu


 #71970 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 11:41:05 | #71977 (15)

mě nezajímá co si myslíš,negramote


1  
 #71975 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 11:41:23 | #71978 (15)

Tohle je docela zajimava zprava --
https://www.novinky.cz/valka-na-ukrajine/clanek/rusove-ostrelovali-ukrajinskou-zakladnu-nedaleko-polskych-hranic-40401221
ruska armada je prez 1000km vzdalena - vystreli 6 raket a ztoho 4 zasahnou presne cil --- to je dobrej vysledel


1  
 #71975 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 11:50:25 | #71981 (16)

před nedávnem si měl na profilu že ti je 75 ,ty si myslíš že když to přepíšeš že ti bude mín rázem a o to dýl exneš ? *27179*


1  
 #71978 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 11:55:22 | #71983 (16)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 12:02:01 | #71986 (17)

Podle ukrajinské strany stahování ze Severodoněcku neznamená prohru, neboť Moskvě se nepodařil plán na dobytí východního Donbasu do 9. května.
*2* *2* *2* *2* *2* *2*


 #71983 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 12:52:48 | #72004 (18)

Dobytí severodoněcku samozřejmě neznamená prohru v té válce :-))))))))))


 #71986 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 13:10:31 | #72018 (19)

de facto áno...myslím, že teraz Rus začne 2. fázu špeciálnej operácie - vytvorenie a stabilizácia (vojenská ochrana zo severu) pozemného koridoru na Krym cez Záporožie a Cherson - asi s vyhnaním Ukrajincov z tohto koridoru, alebo so statusom ruského pasu - sám som zvedavý, akú bude mať ten koridor šírku sever-juh - v Chersone to bude zrejme až po Dneper., Ukrajina (a západ) to jednoducho pos----, chceli Rusa poraziť na hlavu...


 #72004 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 13:18:53 | #72023 (20)

:))))))
To už bude nejméně 6. fáze :-)))
po každém neúspěchu tu fázi putler ukončí a ohlásí novou, jinou, než se ukáže, že i v ní dostane na prdel .-))))

a až mu dojde munice, rusákovi, jejímž množstvím zatím nepříjemně překvapil, tak rusák skončil .-))))


 #72018 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 14:05:16 | #72026 (20)

Západ by rusko porazil levou zadní, kdyby sám vojensky zakročil.

Sám jsem zvědavý, jak se bude rusákovi na okupovaných ukrajinských územích dařit, jestli k tomu dojde.


 #72018 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 14:15:07 | #72028 (21)

neporazil! - v dobe balistických a hypersonických zbraní s jadrovými hlavicami sa nedá hovoriť o porážke - RUS má obrovskú prevahu v pozemných zbraniach delostrelectve, raketometoch, tankoch), a je len o niečo málo horší (ak sa to dá tak nazvať! vo vojenskom letectve...myslím, že sa západ zmieri s porážkou Ukrajiny na východe - Donbas-Krym, nemá inú možnosť...
...ako čítam, nastal nový problém Litva vs Kaliningrad - vs Švédsko vs Fínsko o Alandské ostrovy, to je omnoho nebezpečnejšie - to je už stret Rus vs NATO, - ale kým Švédsko a Fínsko nie sú v NATO Rus môže (podľa neho) zaútočiť legálne na tieto strategické ostrovy v Baltiku...


 #72026 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 14:18:17 | #72030 (22)

NATO by dokázalo Rusko smazat z mapy...


1  
 #72028 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 14:21:12 | #72031 (23)

no ne, to spíš Rusko toho trpaslíka, ktorý sa nazýva Európa:-)


 #72030 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 14:22:25 | #72034 (24)

ani základní počty ti nejdou

inu,vrátný z akademického ústavu *27179*


1 1  
 #72031 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 14:33:23 | #72039 (24)

Trpaslíka :-)))
VÍZO, budeš si jednou muset přiznat, i kdyby Ukrajinu porazilo, že Rusko je v koncích :-))))))))))))))))
Už se ho absolutně nikdo nebojí :-))))
Že jediné, čím může hrozit, je atom, ale i na ten je západ připraven a většinu jim sestřelí včas :)))))
Mezitím svým atomem rusko spálí na troud :-))))
Škoda zvířat v Rusku .....


 #72031 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 14:33:41 | #72040 (24)

Maximálně jadernými zbraněmi. A ani to neni tak jistý. Kdyby začal jaderný konflikt, tak počítám, že by významná část vojáků NATO napadlo rusko a vlastní území by rusko jadernými zbraněmi nebombardovalo. Takže ony ty jaderné zbraně taky nejsou všespasitelné. Nejsou řešením pro všechny hrozby.


 #72031 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 14:21:17 | #72032 (23)

tu možnost mít nejspíš bude - rusáci si vyskakují čím dál tím víc


 #72030 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 14:26:52 | #72035 (22)

Rusko má problémy s blbou Ukrajinou, která nemá zdaleka takové zbraně, výcvik a možnosti, jaké mají vojáci NATO. Je jasné, že v konvenční, nejaderné válce (jadernou válku těžko vyhodnotit) by NATO rusko rozmašírovalo. NATO by řízenýma střelama i letectvem bez problémů dokázalo zničit ruské dělostřelectvo a bez toho by ruská vojska byla v háji. Bez něho nedokážou nic dobýt, jak se ukázalo. Z toho, co na Ukrajině vidíme, je jasné, že rusku by jakýkoli protivník, který má stejné zbraně jako ono, pořádně rozbil držku.


1  
 #72028 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 14:31:49 | #72037 (23)

ano,je to jen rádoby vojenský obr - na hliněných nohou

já si myslím že se toho dočkáme ,ta snaha o eskalaci konfliktu ze strany Ruska je poměrně zjevná


 #72035 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 14:36:32 | #72041 (24)

jo, je to papírový tygr

Taky s tím počítám. U ruska už mi nic nepřekvapí. To kvůli zachování své hrdosti klidně i spáchá sebevraždu.


 #72037 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 14:21:36 | #72033 (20)

kolaborante!


1  
 #72018 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 12:54:09 | #72006 (17)

Jak sám vidíš, novinky napíší i o rabujících češích :-)))
rusák o rabujících, znásilňujících a vraždících rusákách nenanpíše nic .-)))


 #71983 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 14:15:52 | #72029 (18)

je fakt hanba pre Česko!


1  
 #72006 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 14:36:59 | #72042 (19)

VÍZO, shodneme se, že ti dva rabující češi jsou hanba pro česko

a teď zbystři pozornost :
https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-valka-na-ukrajine/708421/rusti-vojaci-na-ukrajine-kradou-ve-velkem-rabovanim-se-ani-netaji.html

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahranicni-obilny-byznys-rusove-dal-rabuji-ukrajinska-sila-ukazuji-snimky-203601

pro koho je hanba tohle?
a prosím, odpustíme si popírání toho, že se to děje, ano? :-))))))))))))))


1  
 #72029 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 14:38:57 | #72044 (20)

a odpovíme, ju?
nebudeme dělat, že jsme to nečetli ap. :-))))


 #72042 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 14:46:02 | #72045 (20)

odpovědi se nedočkáš, rusák může všechno, je přece svatý...


 #72042 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 15:12:27 | #72046 (21)

No, vypadá to, že ne.


 #72045 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 15:49:23 | #72048 (21)

jo, podle rusofilů má rusko jen samá práva a všichni vůči němu mají jen povinnosti. Oni ho fakt vyvyšují na místo Boha (křesťanská definice pýchy).


1  
 #72045 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 11:58:50 | #71985 (16)

jo, na ruskou armádu je to dobrej výsledek *27179* *27179*


 #71978 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 12:04:51 | #71988 (17)

soucet na tu vzdelenost urcite stim by se asi NATO nepochlubilo


1  
 #71985 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 12:13:37 | #71992 (18)

jistě, snílku *27179*


 #71988 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 12:16:56 | #71994 (19)

soucet snilek nejsem to ne - vim otom sve ale tady to nechci rozebirat - tak radeji budu ten snilek *17130*


 #71992 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 12:34:30 | #71996 (20)

jdu si cist --- cekam na Zelenskyho a ono nic *10156* *10156* *10156* asi je na dovoleny a jel se podivat na rodinu ani Kyjevsti novinari onem nevedi *10156* *10156* Skoda rad jsem si ho precet pred spankem. Srandista.


 #71994 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 12:46:07 | #71998 (21)

Obsah příspěvku byl smazán. Důvod: kolik ti je ,plesnivče ?


 #71996 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 12:49:15 | #71999 (21)

Jdi :-))) Utíkej .-))


 #71996 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 12:53:57 | #72005 (21)

myslím, že je hodne frustrovaný s nedodoávkami resp. minidodávkami ťažkých zbraní, a tak je ticho,zašitý - medituje, co se to deje...a je to dobre, čím menej zbraní Ukrajine, tým rýchlejšie skončenie konfliktu, a začne snáď vyjednávanie, ale s oveľahoršími podmienkami prte UKR - ale bez Zelenskeho, on už nemá čo-, a o čom vyjednávať, stratil dôveru...


1 1  
 #71996 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 13:21:35 | #72024 (22)

Neboj, VÍZO .-)))))
Za prvé Zelenskyj stále funguje, zbraně chodí a stále novější - takže podmínky pro vyjednávní,která 24.2.2022 byly pro ukrajinu nulové, jsou dnes na půlce k těm ruským, za pár dní budou lepší než bude mít rusko .-))))))))))

ale vyjednávat se bude už bez putlera, ten už nemá důvěru ani rusů a nikdo ho už neposlouchá :-)))


1  
 #72005 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 13:25:56 | #72025 (22)

Mimochodem, jestli to dovolí válka, bude se účastnit i převzeyí českého předsednictví a dalších setkání v EU, celá EU se na to docela těší :-)))
musíš to brát tak, že EU / západ těmi kontakty se zelenským teď bude ppichovat aprovokovat rusko, víš? protože to s epřeci nesmí, kamarádit s někým, s kým rusák nechce, aby kamarádil, že ne? to je třeba ztrestat vvojenskou agresí a zabíjet lidi, že jo VISITORE, zase bude rusák v právu, sakra, protože není po jeho, protože někdo půjde svou cestou a ne cestou otroctví pod rusákem, to je horzný, jak je ten svět na rusáka zlej, viď?
řekni nám k tomu něco, jak to vidíš, co rus oprávněně udělá a jak zase někdo nebude mít podmínky pro vyjednávní - už jsme tvoje strategické fantasmagorie dlouho nečetl .-))))))))))


 #72005 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 12:49:43 | #72000 (20)

Nevíš vůbec nic .-)))


 #71994 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 12:57:01 | #72009 (18)

4 ze 6 k chlubení fakt není :-))))
7 ze 6, to je jiná :-))) *27179* *27179*


 #71988 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 12:56:14 | #72008 (16)

zasáhly cíl, škodu nenandělaly. výborný výsledek .)))


 #71978 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 13:10:34 | #72019 (11)

Ty bys potřeboval vyměnit psychiatra. Nejlépe za spalovače idiotů.


1  
 #71945 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 10:52:21 | #71941 (9)

Ty máš ZCELA JISTĚ diktaturu ve své hlavě. *34029*


 #71929 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 11:02:20 | #71950 (10)

Aha takze Hitler byl vlastne ten hodny pan ze zapadu, co prinesl lidem svobodu.

Jeste bych podobnou uvahu pochopil u nejakeho sfanatizovaneho slovaka, ale verim, ze i ten si nakonec uvedomuje, ze tu zadna svobda nebyla a mluvit o ni v protekoratu Cech a Moravy taky muze jen blazen, ale to, ze takto o tom pisete jen svedci o vasem vaznem postizeni a fanatizmu, kde ste pod silnym vlyvem te zapadni lzive propagandy.

Takze ono to sssr vlastne to Ceskoslovensko od nacizmu neosvobodilo nebo ti cesi a slovaci jako slovani vlastne byli tou privilegovanou radou v tom nacistickem nemeckem imperiu a nebyli tam pouze podrobenym otrockym narodem.


1  
 #71941 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.22 11:03:27 | #71952 (11)

"...rasou..."


 #71950 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: Povstání písmenek
25.06.22 09:55:06 | #71892 (4)

A co je příšerné, že někteří naši spoluobčané této ideologii a hrůze z ní vycházivší, ještě tleskají a obhajují ji.


 #71865 

| Předmět: RE: Povstání písmenek
25.06.22 07:16:06 | #71863 (1)

Vidim, ze nekomu dobre hrablo a neni sam. Vecsi stupiditu, uz snad ani nejde vymyslet.


 #71861 

| Předmět: RE: RE: Povstání písmenek
25.06.22 09:45:12 | #71884 (2)

Stupidita, která se opírá o fakta, je ale zvláštní stupidita. *29716*


 #71863 

| Předmět: RE: Povstání písmenek
25.06.22 09:52:31 | #71888 (1)

jj, tyhle různé věci se zmiňovali už na začátku války. Teď postupně vycházejí na povrch další detaily (např. o rozbití sítě ruských agentů, které měly pomáhat ruským silám ovládnout Ukrajinu po zahájení invaze).


 #71861 

| Předmět: Tisková zpráva:
24.06.22 16:50:25 | #71831

V okupovaném Chersonu na jihu Ukrajiny byl v pátek ráno spáchán atentát na Dmitrije Savlučenka, který měl v kolaborantské okupační správě na starosti otázky rodiny, mládeže a sportu. Výbuch nálože na dvoře čtyřpodlažního domu nepřežil, uvedla ruská agentura TASS.V oblasti panuje silný odpor proti ruské okupaci, přisluhovači jsou napadání a také tam působí partyzáni, což brání uspořádání referenda, v němž by se měli obyvatelé vyslovit pro odtržení od Ukrajiny.

"Je to stoprocentní atentát na zdraví a životy civilistů. Připomenu, že před pár dny byl spáchán organizovaný teroristický útok na hlavu správy obce Čornobajivka. Řada atentátů pokračuje, ale to nijak nenaruší naše plány ohledně připojení k Rusku, které jsou už hotové," řekl po atentátu na chersonského činovníka Dmytra Savlučenka šéf oblastní správy dosazený Rusy Volodymyr (rusky Vladimir) Saldo.


haháá, tak to hodně štěstí, ukecaní bídníci *34029*| Předmět: RE: Tisková zpráva:
24.06.22 17:01:12 | #71832 (1)

Takze ty schvalujes teroristicke ciny pachane na neozbrojene lidi ?


 #71831 

| Předmět: RE: RE: Tisková zpráva:
24.06.22 17:02:09 | #71833 (2)

Poslys si ty vubec vericim krestanem a nebo jsi posedly dablem ?


1  
 #71832 

| Předmět: RE: RE: RE: Tisková zpráva:
24.06.22 17:39:46 | #71837 (3)

To se ptáš ty, samotný ďábel? *30434*


1  
 #71833 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: Tisková zpráva:
25.06.22 00:46:11 | #71857 (4)

Ja sem mirumilovany clovek a jiste bych nijakym spusobem nepodporil v pachani nasili zadnou stranu i kdyz uznavam opravnenost zasahu Ruske federace, az chteji potrestat a vest k trestne odpovednosti ty jenz sami beztrestne cele leta pachali valecne zlociny.

Je jen smutne, ze tihle ukronacisti se zbabele schovavali za lidi na Ukrajine a zenou je do valky pro vlastni ochranu. Lidi na Ukrajine by je spravne pred spravedlivym trestem chranit nemeli, ale by je meli vydat k spravedlivemu potrestani a dal se usilovat o pokojne a mirove spolunazivani se vsemi lidmi jak s vlastnimi spoluobcany ruske narodnosti zijicimi na Ukrajine tak i s lidmi zijicimi v Rusku.


1  
 #71837 

| Předmět: RE: RE: Tisková zpráva:
24.06.22 17:38:46 | #71836 (2)

Schvaluju partyzánskou činnost na územích okupovaných ruskými fašisty, cílenou proti okupantům a zástupcům okupační moci. To je regulérní součástí bojových operací a ne teroristický čin, to se dělo i u nás za 2. sv. války.


 #71832 

| Předmět: RE: RE: RE: Tisková zpráva:
25.06.22 00:48:22 | #71858 (3)

Tohle co jsi vyse zminoval byl bez pochyb teroristicky cin spachany na neozbrojenem civilistovi a kdyz podobne teroristicke ciny schvalujes, tak se pak i ty sam dopoustis trestneho jednani.


 #71836 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: Tisková zpráva:
25.06.22 09:40:34 | #71880 (4)

Bez pochyb nebyl, útoky na okupanty a zástupce okupační moci nejsou teroristické činy, nýbrž legitimními vojenskými operacemi (viz třeba atentát na Heidricha).


 #71858 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Tisková zpráva:
25.06.22 09:48:09 | #71886 (5)

soucet --- ruskou armadu pozadala Donbaska i Luhanska vlada o pomoc - rusove tam sli vojensky a prvni kdo zacal strilet byla ukrajinska armada ktera nane cekala az potom se zacal rus branit o jake okupacni a teroristicke armade pises? Rus si nezacal - ten zel na pozadani pouze pomoct a bylo mu vtom braneno vojenskou silou tak se branili i oni.


1  
 #71880 

| Předmět: RE: RE: Tisková zpráva:
25.06.22 00:06:58 | #71852 (2)

nejde o to kdo je nebo není ozbrojený. Jestli to je čin podle křesťanské morálky, my tady nedokážeme posoudit.


 #71832 

| Předmět: RE: RE: Tisková zpráva:
25.06.22 22:16:17 | #72135 (2)

Ty schvaluješ teroristické útoky Rusa na ukrajinském území od r. 2014 a dovolíš si dát někomu takovou otázku??
*5740* *5740*


 #71832 

| Předmět: Tisková zpráva:
24.06.22 16:39:58 | #71828

Německo zvažuje přeměnu části plynovodu Nord Stream 2 na přípojku na zkapalněný zemní plyn (LNG) na pobřeží Baltského moře. Uvedl to dnes časopis Der Spiegel. Ministerstvo hospodářství posuzuje podle časopisu možnost vyvlastnění části plynovodní soustavy na německém území a její odříznutí od zbytku plynovodu. Pokud by Německo tento krok učinilo, bylo by to v první řadě záležitostí právníků, reagoval Kreml prostřednictvím mluvčího Dmitrije Peskova.

Produktovodem Nord Stream 2 měl původně po dně Baltského moře z Ruska do Německa proudit ruský plyn. Před ruskou invazí na Ukrajinu mu k uvedení do provozu chyběla už jen zelená německých regulačních úřadů. Po začátku invaze německý kancléř Olaf Scholz konstatoval, že udělení souhlasu k provozu není kvůli postupu Ruska vůči Ukrajině možné.| Předmět: „Rusko vojnu vyhralo!“ - Zaznelo v…
24.06.22 15:40:44 | #71809

„Rusko vojnu vyhralo!“ - Zaznelo v nemeckej verejnoprávnej televízii.
https://www.facebook.com/kalinakerik/videos/561931838711650| Předmět: RE: „Rusko vojnu vyhralo!“ - Zaznelo v…
24.06.22 15:46:03 | #71811 (1)

ale to víš, že jo :-)))))


 #71809 

| Předmět: RE: RE: „Rusko vojnu vyhralo!“ -…
24.06.22 16:30:08 | #71827 (2)

Rozumny nazor od tych Nemcov aj Francuzov co inak boli aj sucastou tych mierovych rokovani, ktore potom schvalila aj rada bezpecnosti OsN ale ich Ukrajinska vlada odmietla dodrzovat.