Rozcestník >> Náboženství >> Ateismus vs víra v Boha vs věda, argumenty

Informace

Název: Ateismus vs víra v Boha vs věda, argumenty
Kategorie: Náboženství
Založil: visitor77
Správci: visitor77 , soucet
Založeno: 09.01.2020 20:14
Typ: Dočasné
Stav: Veřejné
Zobrazeno: 1358875x
Příspěvků:
80501

Předmět diskuze: Ateismus vs víra v Boha vs věda, argumenty - Věčné otázky věčného člověka: co je pravda? - ateismus? teismus? biblický (žido-křesťanský) nebo filosofický Bůh? je náš svět a Vesmír výsledek náhody? nevyhnutelnosti? Big Bang? - nebo stvoření nějakou sílou, či rozumovým osobním principem?... ateismus/teismus a jejich vztah k vědě a vice versa...kreacionismus? evolučný kreacionismus? theistický evolucionismus? je/není možná evoluce druhů? - je/není pro ní dostatek věděckých důkazů?...zjevil se Bůh člověku, nebo si ho sám vytvořil? je/není Bible "Boží slovo" či "Zjevení osobního Boha" pravda nebo mýtus? existuje život po pozemském životě?...historický nebo biblický Ježiš? Má/nemá žido-křesťanská víra v Boha nějaký smysl? význam?...jaká je-, a co znamená víra v jiných náboženstvích? sektách? ...spása? věčný život? - věčné zavrhnutí? - je/není mravní systém?, je přirozený člověku, nebo je od Boha? ...Život v míru - proč vznikají a jsou občanské a mezinárodní konflikty? války? Co je spravedlnost? co je národ? jaké jsou atributy národa, jeho existence?... Fórum je pro smysluplné a obohacující příspěvky a reakce k dané tématice, je tu vítán každý - je přípustná i konfrontační argumentační diskuze bez osobných animozit.. fórum není pro náboženské doktrinární/reklamní/propagandistické/pomlouvační/konspirační příspěvky, články a videa s protináboženskou tématikou a propagandou...pozn.: o isláme debatujeme jen všeobecně (v rámci srovnání špecifit náboženství), bez obrázků, karikatur, videí a jakýkoli interviews, ...prosím, na začátek fora dávat jen novou tému s prezentací svého názoru - z případného linku (i videa) uvést i jeho krátké "copy" (podstatu) , resp. + jeho krátký komentář...OT/spamy, hádky a reakce jenom smajlíky zde nemají místo...
Máte nastaveno: řazení od: nejnovějších v stromovém zobrazení
| Předmět:
23.03.22 10:34:17 | #50774

Jsme pod útokem Goebbelsovské propagandy nejhrubšího zrna. Myslel jsem si, že jsme zavedli sankce vůči Rusku, dokud jsem nenavštívil čerpací stanici. Toto nejsou sankce proti Rusku, to jsou sankce proti každému z vás. Miliardy vybrané na Ukrajinu financují tamější válečný průmysl. Aby bylo jasno, Putin pro mě není žádný hrdina, ale to Zelenskij taky ne. Namísto, aby porazil Putina diplomatickým ústupem výměnou za okamžité stažení ruských vojsk a jejich nahrazení pozorovateli, vystavuje své obyvatelstvo hrůzám války, zatímco jeho armáda nedokáže Rusko zastavit. Ani to mu nestačí a chce zatáhnout Evropu do třetí světové války proti Rusku. Po spravedlivých válkách touží pouze psychopati, všichni normální lidé chtějí ukončit válku i za cenu diplomatických ústupků.

A teď fakta:

Rusko není demokratická země, protože umlčuje opoziční hlasy, například zavírá opoziční politiky. Ukrajina není demokratická země, protože umlčuje opoziční hlasy, například zavírá opoziční předáky a zakázala Stranu regionů, suverénně nejsilnější ukrajinskou politickou stranu.

A zase fakta:

Putin napadl vojensky Ukrajinu.

Zelenskij neplní dohody z Minsku.

A zase fakta:

Putin pronásleduje prozápadní síly na Ukrajině.

Zelenskij pronásleduje ruskojazyčné obyvatelstvo a odmítá mu vrátit úřední jazyk.

A zase fakta:

Rusko je nástupcem Moskevské Rusi, která spolupracovala s Tatary a poté se proti nim postavila.

Ukrajina je nástupcem Kyjevské Rusi, která zanikla pod útokem Tatarů, Litevců a Poláků.

A zase fakta:

Rusko okupuje finskou provincii Inkeraa, ze které pocházejí mí předci. Rusko okupuje Královec, město založené králem železným a zlatým, Přemyslem II. Otakarem. Rusko okupuje Kurilské ostrovy, získané na Japonsku.

Ukrajina okupuje rumunskou Bukovinu, historické území, včetně černomořského pobřeží. Ukrajina okupuje polskou Halič, historické území, včetně města Lvov

A zase fakta:

Inkeraa, stejně jako Rybářský ostrov, finsky Petsamo, stejně jako Kaliningradská oblast, tedy dřívější exkláva Königsbgerg, nikdy historicky nepatřily Rusům.

Poloostrov Krym nikdy historicky nepatřil Kyjevské Rusi, ani Ukrajině, jedná se o historické území, o které se přetahovali Řekové se Skýty a později Chazaři s Rusy. Celá jihovýchodní Ukrajina nikdy nepatřila Kyjevské Rusi, nýbrž kmenům Polovců, tedy Kumánům, Kypčakům a dalším stepním národům a k Ukrajině byla násilně přičleněna bolševiky po bolševickém převratu v roce 1918. Později si Ukrajinci nechali darovat ještě Krym kvůli logistickým potřebám autonomní republiky vůči pevnině. Kateřina Veliká dobyla dnešní jihovýchodní Ukrajinu a nazvala ji Maloruskem.

A zase fakta:

Ukrajině dlouhodobě vyhrával volby exprezident Janukovyč a jeho Strana regionů.

Západní thinktanky provedly učebnicový převrat a provinily se okamžitě, když Stranu regionů zakázaly, což je antidemokratické.

Rusko okupovalo Krym, v historickém kontextu si vzalo zpět to, co si Ukrajinec Chruščov daroval před 50 lety. Rusko vyvolalo převraty v Doněcké a Luhanské oblasti a ustavilo tam loutkové státy.

A zase fakta:

Ukrajina dlouhodobě zbrojila, aby ztracená území získala zpátky, zrušila jazykovou rovnoprávnost na východě Ukrajiny a neplnila Minské dohody.

Rusko zaútočilo první.

Putin požaduje neutralitu Ukrajiny, říká se tomu finlandizace Ukrajiny. Tedy ruští zbrojní inspektoři, ale zachování suverenity Ukrajiny. Zelenskij požaduje totální válku, dokonce kvůli tomu nadává Evropanům, že ještě nevedou totální válku s Ruskem.

A zase fakta.

Evropané vybrali stovky miliard korun na pomoc Ukrajině. Tyto peníze nepřímo financují válečný průmysl a nákupy zbraní, protože Ukrajina použije své finanční rezervy namísto pomoci lidem, na nákup zbraní a ještě větší zadlužení svých občanů.

Závěr:

Můžete vybrat na Ukrajinu všechen majetek, který máte Prodejte své domy, auta, oblečení, choďte do práce a posílejte celou výplatu rovnou na Ukrajinu a stejně to nebude stačit. Zbrojovky celého Světa vám děkují, že financujete válku na Ukrajině.

Výměnou za vaši hloupost, s jakou podléháte propagandě, na vás byly uvaleny nejbrutálnější sankce od druhé světové války. Každý z vás je pod sankcemi. Ještě nikdy nestál litr benzínu a nafty v Evropě přes 50 korun. Ještě nikdy nestálo kilo zemního plynu na čerpací stanici 100 korun. Nyní už ano, Češi, byly na vás uvaleny ekonomické sankce, ze které bohatne Putin. Zvýšená cena ropy na světových trzích pomáhá Putinovi financovat Rusko. Jste opravdu idioti, nebo tomu jen nechcete rozumět?

Takže fakta:

Sbírkami na Ukrajinu pomáháte financovat válečný průmysl Ukrajiny.

Nákupem brutálně předražené nafty, bezínu, zemního plynu a veškerého jídla, pití a všech spotřebních věcí a služeb, které se zdražily v důsledky ropného maxima, financujete válečný průmysl Ruské federace, financujete přímo Putina.

Co navrhuji?

Tlačte na své politiky, aby požadovali klid zbraní, stažení ruských vojsk výměnou za neutralitu Ukrajiny.

Komu pomáhat?

Matkám a dětem a seniorům z Ukrajiny, jim klidně poskytnu svůj dům. Politikům ani korunu z mé peněženky. Jste ostuda veškerého lidstva, jste váleční štváči a psychopati, lidské zrůdy a původci veškerých krizí naší společnosti.

A vy už se, lidi, probuďte! Kdo mě bude za můj návrh nadávat, je sám lidská zombie v rukou všemocné propagandy. Naložil jsem Putinovi i Zelenskému. Bůh je mi svědkem, že chci mír a odmítám být loutka v rukou propagandy, odmítám hajlovat, soudruhovat a cinkat klíčema, když člověk zabíjí člověka. Styďte se!

Bc. Robert Vašíček

zastupitel MČ Praha 11

předseda Zastupitelského klubu My, co tu žijeme (MY)

místopředseda Kontrolního výboru

člen Výboru pro územní rozvoj a životní prostředí

GSM: +420 777 797 999

https://vk.com/robertvasicek

https://www.tiktok.com/@robertvasicek79

www.facebook.com/robert.vasicek79

ww.instagram.com/ro­bertvasicek

www.twitter.com/robertvasicek79

https://www.youtube.com/channel/UCT3C4i3JHvwJQKrkUjWtzDg

www.facebook.com/robertvasicekpraha11

https://www.facebook.com/mycotuzijeme

https://www.twitter.com/mycotuzijeme

ttps://www.tiktok.com/@mycotuzijeme


1  

| Předmět: RE:
23.03.22 10:36:04 | #50777 (1)
| Předmět: RE:
23.03.22 10:42:38 | #50784 (1)

Copiring ti ide - ale pochybujem, že to niekto čítá a "otvárá" - buzerante.
*5087* *5087* *5087*


1  
 #50774 

| Předmět: RE: RE:
23.03.22 10:49:14 | #50790 (2)
Pravda o dočasném pobytu Ukrajinců v Česku

 #50784 

| Předmět: RE: RE: RE:
23.03.22 11:02:52 | #50808 (3)

Pravda je to, protože tomu chceš věřit, že? *30434*


 #50790 

| Předmět: RE: RE: RE: RE:
23.03.22 11:04:48 | #50812 (4)

Vyse sem kopiroval nazev videa, ktery si zvolil sam autor toho videa. Podivej si to sam a muzes to posoudit v cem se s nim na tom co rekl dokazes shodnout a co treba vidis jinak nez on.


1  
 #50808 

| Předmět: RE:
23.03.22 10:57:39 | #50801 (1)

nech si kecy na koledy... *29716*


 #50774 

| Předmět: RE: RE:
23.03.22 11:05:29 | #50815 (2)

jiste *4585* *33692*


 #50801 


| Předmět: ...
23.03.22 09:26:42 | #50727

Moje niektoré "divné" otázky, ale už to zrejme inak nejde: prečo Joe Biden tak denne naštváva a dehonestuje Rusko? - prečo, ak má ako katolík dobrý úmysel (mal by ho mať, je to jeho svätá povinnosť katolíka, ako sa prezentuje) nezavolá Vladimírovi asi takto:
Hi, Vladimir, how are you? Vladimir, takto to ďalej na UKR nemôže pokračovať, zanechajme všetky spory a vzájomné nedorozumenia, a tak ťa pozývam do Ženevy - sadnime si za jeden stôl (spolu si Zelenským, Steinmeierom Macronom a Johnsonom - najprv my dvaja), predložíš svoje požiadavky, ja predložím svoje, a budeme jednať, nech to trvá aj niekoľko dní alebo týždňov, počas ktorých bude pokoj zbraní - však sa o nás postarajú - a MUSÍME sa dohodnúť, inak sa svet vrúti do katastrofy - takže, čo ty na to?...
...ale všímajme si, čo sa deje: jeho rétoriku a činy, ako sa správa na staré kolená, možno pár mesiacov pred tým, ako opustí tento svet - nemá ani (zatiaľ to tak vidíme) najmenšie úsilie urobiť tento akt lásky, tolerancie a spravodlivosti k sebe, k Rusku, k USA a k svetu, a bude sa o chvíľu (majú to oba za pár) Joe (stejne ako Vlado) zodpovedať pred (Kristom/Mt 25) za svoje činy i slová - ako sa asi budú obaja obhajovať? - obhája sa? alebo žalobca bude mať svoj koncert? - to si neuvedomujú dokonca ako veriaci apoštolských cirkví? - že budú Kristom zavrhnutí, ak tu nenastane zmierenie? - pre ateistu možno úsmevné, ale oni sa, div sa svete, oba hlásia k apoštolským cirkvám - jeden ku katolicizmu /dokonca vraj chodí k eucharistii), druhý pravoslávec! - takže, že by vrcholné pokrytectvo? - keď už to nejde inak, prečo im to pápež František a patriarcha Kirill I. nepripomenú? - je to ich povinnosť ako štátnikom dvoch veľmocí, lebo oni značne zodpovedajú za to, ako svet vypadá! - k tomuto ich pozýva Kristus! - oni to nevedia?:-)


1  

| Předmět: RE: ...
23.03.22 09:37:52 | #50728 (1)
  • protože Rusko provádí vřraždění na Ukrajině?
  • jednání a požadavky ale přeci probíhalo a byly předloženy už vloni :-))))) a nedohodli se, díky Putlerovi.

VISITORE, mně přijde, že máš paměť akvarijní rybičky (11 sekund) a absolutně se neorientuješ ve světovém děbí .-))

ty furt apeluješ na všechny kolem, jen ne na toho, kdo to všechno bezdůvodně způsobil a dělá to :-))))

a kdo mimo jiné prohlásil, že o Ukrajině nebude jednat s Ukrajinou ani EU, ale jen s USA. O nich bez nich. To už tu taky bylo, ale ty si to také už asi nepamatuješ .-))


1 1  
 #50727 

| Předmět: RE: RE: ...
23.03.22 09:54:16 | #50743 (2)

apelujem nie na to, čo sa deje, - to je už rozbehnuté ako lavína - apelujem na to, čo je teraz, čo sa má urobiť ad hoc, to podstatné, aby denne neprichádzali o život ďalšie stovky ľudí - lebo to, čo sa pripravuje z opačnej strany - bieloruských hraníc, to naháňa hrôzu, to bude už otvorená válka so všetkým, čo k nej patrí, s tisícami obetí Kyjeva, a pod. ... to, čo sa teraz aktuálne deje, je už zapálený oheň, ktorý sa (ak nenastanú efektívne jednania) rozhorí omnoho intenzívnejšie - treba jednať inak - zmierením, vyjednávaním, prijímaním kompromisov za každú cenu...


 #50728 

| Předmět: RE: RE: RE: ...
23.03.22 09:57:08 | #50748 (3)

Nojá tě jen upozornil na tu maličkost, že to, ČÍM apeluješ (jednáním ap), že svět už má za sebou. už se jednalo a nic se nedohodlo. to tak někdy u jednání chodí.

a nic to nezmění na tom, že řešit to i po neúspěšném jednání z jeho hlediska nemá žádná z těch stran právo napadnout druhého a začít ho vraždit. Tohle právo vznikne jen té straně, která je napadena : právo bránit se a zabíjet vraha.

A i když to nepřiznáš, oba moc dobře víme, kdo je v téhle válce ta která strana


1  
 #50743 

| Předmět: RE: RE: RE: ...
23.03.22 10:18:08 | #50762 (3)

Ty požehnáš i Běloruského agresora - tobě je to jedno - hlavně, že slouží Putinovi.
*32558* *17619* *32558*


 #50743 

| Předmět: RE: RE: RE: ...
23.03.22 10:21:09 | #50764 (3)

Musí se ti to přece líbit, když podporuješ agresora a jeho násilnosti.


 #50743 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: ...
23.03.22 11:05:11 | #50814 (4)

podsúvaš mi svoju fantáziu? - akým právom?


1  
 #50764 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: ...
23.03.22 11:12:04 | #50828 (5)

To není jeho fantazie - tak se tady prezentuješ.
*5740* *5740* *5740* *5740*


1  
 #50814 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: ...
23.03.22 11:14:14 | #50831 (5)

Nic ti nepodsouvam, v tomto smyslu se tu celou doby vyjadřuješ. Tobě nevadí, že Rusko útočí, tobě vadí, že se Ukrajina brání. Nejsi proti tomu, aby Rusko zastavilo boje. Aby ukončilo násilí.


 #50814 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: ...
23.03.22 11:23:10 | #50841 (6)

mýliš sa, debatujem z pozície názorov a požiadaviem oboch strán, a som presvedčený, že to, čo som napísal, je jediné riešenie...jednať a jednať, prijímať kompromisy - inak nikto neustúpi, a nastane katastrofa - aj pre nás...


1  
 #50831 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: ...
23.03.22 11:27:35 | #50845 (7)

Nemýlim se, přesně tak to je. Ty nežádáš, aby Rusko zastavilo boje. Aby zastavilo násilnosti. Tím ho podporuješ v jeho aktivitách, v jeho násilnostech.
Nestojíš někde mimo, stojíš na straně Ruska. (svého milovaného, mimochodem)


1  
 #50841 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: ...
23.03.22 13:53:33 | #50857 (7)

ne, ty debatuješ z pozice ruska, samozřejmě. nelze jednat, rovnoprávně, když je na ukrajině nasraná rudá armáda, která na ni nezákonně vstoupila a vraždí tam. začala válku. nejprve musí rus srovnat tohle a vypadnout odevšad. pak se dá jednat.


1 2  
 #50841 

| Předmět: RE: ...
23.03.22 09:41:10 | #50732 (1)

Pozri si inspirovane slova tejto kapitoly v ktorej je obsiahnute Kristovo ucenie zapisane jeho nevlastnym bratom Jakobom.

https://www.obohu.cz/bible/index.php?por%5B%5D=BOT&k=Jk&styl=PR&kap=4&vyberpor=porovna%C5%A5

Je to odpoved na zamyslenie pre kazdeho z nas, ale nasim problemem je prave ta vrodena nedokonalost, co kazdeho z nas vedie k smrti, z ktorej nas moze oslobodit len nas milujuci nebesky Otec skrz Krista.


1  
 #50727 

| Předmět: RE: RE: ...
23.03.22 09:45:48 | #50735 (2)

vlastním bratrem...


 #50732 

| Předmět: RE: RE: RE: ...
23.03.22 10:08:21 | #50757 (3)

Ježiš nemal vlastných/pokrvných bratov...


 #50735 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: ...
23.03.22 10:20:04 | #50763 (4)

Len pokial ide o spolocnu pozemsku matku, ktorou bola Maria, lebo ta mala po zazracnom narodeni Krista este so svojim manzelom Jozefom aj dalsie deti a je o nich priamo zmienka aj v inspirovanom Bozom slove v NZ.

Jezisovym Otcom je jednoznacne vecny Stvoritel a Vsemohuci Boh so svatym menom JeHoVaH a k jeho narodeniu na zemi skrze telo Marie prislo v dosledku posobenia Bozej moci, kde bol jeho nebesky zivot preneseny do zivota cloveka podobneho prvemu dokonalemu cloveku Adamovi.


 #50757 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: ...
23.03.22 10:27:15 | #50767 (5)

nemala, ale nechajme to, nemá to význam, x- krát sa tu už o tom tu a inde debatovalo a žiadny výsledok, každý ma svoje vlastné argumenty...


 #50763 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: ...
23.03.22 10:42:44 | #50785 (6)

výsledek je, že měl vlastní bratry a sestry, pokud byl jeho otcem Josef...


 #50767 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: ...
23.03.22 10:50:30 | #50792 (7)

Nemusí být - stačí matka a pokrevnost tam už je. *15187*


 #50785 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: ...
23.03.22 10:54:18 | #50794 (8)

Dalko ano je ale pouze po matce


 #50792 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: ...
23.03.22 10:56:46 | #50800 (9)

Dalko kdyz zena ma rekneme dva kluky a kazdeho s jinym tak to nejsou sourozenci ale nevlasni bratri a ro neni ze stejne krve.


 #50794 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
23.03.22 10:58:07 | #50803 (10)

jsou vlastní - jeden společný rodič stačí...
https://cs.wikipedia.org/wiki/Sourozenec

pořád dokola jako u blbejch...


 #50800 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
23.03.22 11:03:43 | #50810 (11)

krudox to je vysvetleji pro jednoduche pochopeni ale odborne je uplne jine.


 #50803 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
23.03.22 11:06:56 | #50820 (12)

ty jseš sám jinde *49*


 #50810 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
23.03.22 11:08:03 | #50822 (12)

Ááááááááááá - takže ty jsi odborník. *5087*
Tak to jo - to musíš mít pravdu. *3483*
U mě už pravdu nebudeš mít už nikdy v- i kdybys ji napsal. *5740*


 #50810 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
23.03.22 11:10:32 | #50826 (13)

Dalko *27179* ja ale netouzim potom mit pravdu aby jsi ji ty povazoval za pravdu. Ja pisu o sve vire a uz jsem ti psal co to je vira - pamatujes?


 #50822 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
23.03.22 11:19:44 | #50837 (14)

No to je ta víra. *5266*
Jenže já vím, že teď půjdu na zahradu na sluníčko, pokochat se šafránem, který se pravděpodobně už dneska otevře. *7487*


 #50826 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
23.03.22 11:22:38 | #50840 (15)

Dalko stasny jsi clovek ja rad safran *30907*


 #50837 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
23.03.22 11:26:08 | #50843 (16)

dalko mne uz odkvet - ted jeste par kvetu mam ale uz je podzim


 #50840 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
23.03.22 12:58:35 | #50852 (17)

Tak máš asi jiný druh - já mám karpatský - a vydrží cca měsíc. *15187*
Je to jarní květ - na jedné straně zahrady mám rozkvetlé sněženky a šafrán a na druhé, kde se drží stín, mám ještě zmrzlý sníh. *17619*
*3655* *3458* *3655*


 #50843 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
23.03.22 11:04:50 | #50813 (11)

Přesně *3484*
Sourozenci nevlastní — ti nemají společného ani jednoho biologického rodiče, ale matka jednoho dítěte si vzala otce jiného dítěte. *3483*


 #50803 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
23.03.22 11:02:49 | #50807 (10)

Tak jsou polokrevní - to nemění ale nic na tom, že Marie ještě rodila - takže pannou být nemohla - i kdyby nerodila, nesměla by spát s Josefem, aby pannou zůstala. *3489*
Věříš, že "nespala". *3489*


 #50800 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
23.03.22 11:06:47 | #50818 (11)

Dalko - problem je v tom, ze nechapes oco jde - jde oto, ze Jezis nemoch mit v zadnem pripade bratra ani sestru - to by musela Marie mit to dite s Bohem a to nemela --- Ty si myslis, ze pro Boha by bylo zatezke ucinit Marii pannou naporad? Panna Marie je cistou neposkvrnenou - nevim proc dotoho motas nejakou blanu?


 #50807 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
23.03.22 11:07:58 | #50821 (12)

jsi pako...


 #50818 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
23.03.22 11:10:41 | #50827 (12)

Píšeš píčoviny z neznalosti a vydáváš to za pravdu. *33648*
To si zkoušej na jiné - u své "krevní" skupiny - u svých, kteří máte aspoň trochu podobnou výšku IQ *5740*


 #50818 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
23.03.22 11:17:29 | #50835 (13)

spíš hloubku...


1  
 #50827 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
23.03.22 11:28:43 | #50846 (13)

Dalko - to neni z me hlavy to je vedecka pravdu tak nadavej jim a ne mne *27179* *27179*


 #50827 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
23.03.22 12:54:57 | #50851 (14)

Vědecká dokonce? *5740*
Co může být vědeckého ve vztahu k Bohu? *5087*
Ty fakt toho roku válíš, jak postřelenej osel. *5266*
*32558* *17619* *32558*


 #50846 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
23.03.22 14:07:25 | #50864 (12)

Proč by Marie nemohla mít další děti s někým jiným a proč by to nebylibratři nebo sestry?


 #50818 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: ...
23.03.22 10:57:50 | #50802 (9)

A to nestačí? *32558*
I kdyby měla každého sourozence s jiným mužem, nebo bohem, tak sourozenci jsou už pokrevní *3655* *3655*


 #50794 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
23.03.22 11:02:00 | #50805 (10)

Dalko nejsou --- tvurcem krve je muzske spermo ne zenske vajicko - muzske spermu muze vytvorit jakou koliv krev - zenske vajicko je v tomto druhorode to vytvari jiene veci ale ne krev - proto nemuzes mit krev od matky ikdyz ma stejnou krevni skupinu jako ona -- ale to urcite vis co pisu -- proto kdyz by moje matka mela meho brachu s jinym tak to nemuze bit muj pokrevni bratr, Jasne?


1  
 #50802 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
23.03.22 11:05:56 | #50816 (11)

jsi pomatenec, jeden společný rodič = pokrevní příbuznost polorodá...

Typy sourozenců
Rozlišují se

sourozenci, kteří mají společného alespoň jednoho biologického rodiče, ti se dále dělí na
plnorodé, kteří mají společné oba biologické rodiče; a
polorodé, kteří mají společného jen jednoho biologického rodiče;
sourozenci nevlastní — ti nemají společného ani jednoho biologického rodiče, ale matka jednoho dítěte si vzala otce jiného dítěte.

Pozn.: Jako nevlastní jsou často nesprávně označováni i polorodí sourozenci.

https://cs.wikipedia.org/wiki/Sourozenec


 #50805 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
23.03.22 11:06:05 | #50817 (11)

Jak vypadá spermie Boha, která je nehmotný - de facto "nic" *5740*


1  
 #50805 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
23.03.22 11:08:46 | #50824 (12)

To je prave to zastineni jak se onem pise v *17163* Jak muzes vubec premyslet o takova malickosti, ze Buh nemoch privest do jineho stavu Marii? To jako delas s Boha nemozneho?


 #50817 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
23.03.22 11:10:03 | #50825 (13)

samozřejmě, že mohl - k tomu stvořil chlapy *49* nějakého určitě použil...


 #50824 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
23.03.22 11:13:00 | #50830 (14)

krudox - ja ti nevycitam, ze neveris to je tvoje osobni vec -- ty to muzes videt uplne jinak nez ja verici.
Ty jsi ver tomu svemu ja ti to nevycitam a preji ti at se ti dari v tve vire.


 #50825 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
23.03.22 11:14:34 | #50832 (13)

Kolikrát jsi zastiňoval manželku, než jsi přišel na to, že pohlavní styk vypadá jinak.
*5740*


1  
 #50824 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
23.03.22 11:18:24 | #50836 (14)

Dalko zastineni Bozi zastineni je uplne neco jineho nez si myslis - Buh ji zastinil to znamena vzal si ji pod jeho ochranu - udelal ji cistou bezhrisni - proste a jednoduse Pannou bez poskvrny -- jenom nekteri lidi to nechapou a v panne vidi panneskou blanu co stim nema nic ale vubec nic spolecneho Marie je Pannou cistou neposkvrnenou co znamena bezhrisnou - porad nic ? nechapes? To nevadi mne je to jedno jak to vidis a cemu veris.


 #50832 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
23.03.22 13:56:48 | #50858 (15)

Neplácej kraviny. Neposkvrněné početí znamená zbavení jen jednoho jediného hříchu, i když pro věřící toho nejdůležitějšího - dědičného.


 #50836 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
23.03.22 14:01:56 | #50859 (16)

.. ak Mária bola z moci Boha pre svoje "fiat" - zásluhy matky Spasiteľa zbavená dedičného hriechu, tak pochopiteľne nemala/bola uchránená od- žiadny iný osobný hriech...dedičný hriech je základom a induktorom osobných hriechov:-)


 #50858 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: ...
23.03.22 10:54:54 | #50796 (8)

já vím, ale nelze zjistit, jestli ti sourozenci nebyli z předchozího manželství Josefa...


 #50792 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: ...
23.03.22 14:17:06 | #50870 (6)

Přesně :-))
Důležité je, že NORMÁLNÍ, ROZUMNÝ svět ví, že dobytek agresivní je Rus a dává mu to sežrat a ten dobytek agresivní, vraždící, se dostává pod stále větší tlak a blíží se ekonomickému bankrotu a i vojenské prohře.

Morálne prohrál mezi normální rozumnou většinou lidí na světě už 24.2.2022 nejpozději, pro nás nejrozumější a nejnormálnější už v únoru 2014 :-)))))

Bláboly nějakýho Loraka nebo Visitora na tom nic nezmění :-)))


1  
 #50767 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: ...
23.03.22 10:39:42 | #50781 (5)

pokud měli společného jednoho rodiče, otce - Josefa - byli to vlastní bratři...
https://cs.wikipedia.org/wiki/Sourozenec


 #50763 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: ...
23.03.22 10:43:49 | #50786 (6)

česká ani slovenská študentská liberálna wiki ma nezaujíma...bi­blické texty jasne priamo i nepriamo, ako i kontextuálne (teologicky) dokazujú, že Ježiš pokrvných bratov nemal, amen!


 #50781 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: ...
23.03.22 10:49:52 | #50791 (7)

biblické texty přímo dokazují že měl pokrevní sourozence, přestaňte lhát! lhát se nemá, křesťane!


 #50786 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: ...
23.03.22 13:37:36 | #50853 (8)

o súrodencoch, ani pokrvných, sa v Biblii nič nehovorí...


 #50791 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: ...
23.03.22 14:01:57 | #50860 (9)

nelžete aspoň tak hloupě...


 #50853 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: ...
23.03.22 10:26:06 | #50766 (4)

To nemůžeš dokázat - tomu jen věříš a jsou to jen tvoje a církevní spekulace. *3770*
To jako kdo zakázal pohlavně žít s Josefem a mít děti. *3489*
V podtexte o božím synu, je to logický, ale jakou krev zdědil po otci, když ten žádnou krev nemá. *32335*
Takže pokrevně má vlastní bratry po matce. *3484*
Pokrevnost příbuzenství se počítá i po jednom rodiči. *34087*
*17619* *32558*


 #50757 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: ...
23.03.22 10:30:36 | #50769 (5)

Jde o víru, a ta je daná věroučnými prvky, kroky, věroukou, praxí, které vedou postupně ke spáse v Kristu. Hádky kdo měl kolik sourozenců jsou zcela mimo mísu, tedy vůbec to nijak nesouvisí.


 #50766 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: ...
23.03.22 10:45:16 | #50787 (6)

souvisí to s katolicismem, Marie nesmí mnít další děti, protože už by nebyla tou "neposkvrněnou svatou věčnou panenkou", sex totiž člověka podle katolicismu poskvrňuje *49*


 #50769 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: ...
23.03.22 10:54:34 | #50795 (7)

nie, jeden z viacerých dôkazov je, že Ježiš na kríži dal do starostlivosti/o­patery svoju matku Máriu ap. Jánovi, ktorý ju zobral so sebou do Efezu - a teda nie nie ani jednému zo svojich "domnelých bratov ani sestier", čo je dôkaz nad všetky dôkazy! - to, žeby zapudili svoju matku jeho "bratia a sestry", by bol doslova zločin, zvlášť v judaizme, keď je priam sväté, Boží príkaz, postarať sa o svoju matku mužom (Jozef však u vtedy bol mŕtvy) alebo dieťaťom/deťmi - iné jednanie zo strany pokrvných je absurdné, v judaizme priam otvorený útok proti Jahvemu...


 #50787 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: ...
23.03.22 10:56:42 | #50799 (8)

jestli nedal náhodou miláčka Jana do starostlivosti své matce...


 #50795 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: ...
23.03.22 11:06:49 | #50819 (9)

viete, tie vaše moudra, to je výkvet - vedome prekrútenej mysli...


 #50799 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
23.03.22 11:08:42 | #50823 (10)

je to druhá možnost, jak to chápat, že se to fanatikům nelíbí, to je jejich problém...


 #50819 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: ...
23.03.22 10:36:17 | #50778 (4)

podle Bible měl...
to je furt dokola...


 #50757 

| Předmět: RE: RE: ...
23.03.22 09:46:23 | #50736 (2)

to sú známe texty príčin ľudskej zloby a hriechu, OK..., ale tu ide o konkrétne činy, aktuálna výzva k nim, tu treba jednať okamžite - a to sa dá jedine uskutočniť okamžitým vzájomným zmierením a dialógom, alebo jednaním na viacerých úrovniach...


 #50732 

| Předmět: RE: RE: RE: ...
23.03.22 09:50:55 | #50739 (3)

Teď jsme se dočetl od Loraka v číslech, že korupce je v Rusku větší než na Ukrajině. Takže jsme asi pochopil tvé tvrzení, že korupce je příčinou té současné války a asi teda souhlasím. Korupce v Rusku nejspíš je příčinou téhle války.


 #50736 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: ...
23.03.22 09:56:18 | #50745 (4)

áno, korupcia hlavne na štátnej úrovni je základom všetkej nespravodlivosti - a to je základom každej války - občianskej i mediznárodnej...


 #50739 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: ...
23.03.22 10:07:14 | #50756 (4)

korupcia v Rusku nemá tak ďalekosiahly vplyv na život v Rusku, ako korupcia na Ukrajine pre život Ukrajinca...


1  
 #50739 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: ...
23.03.22 10:22:41 | #50765 (5)

VÍZO, ty už ses fakt musel zbládnit :-)))
Index vjemu korupce je samozřejmě právě o vlivu korupce v dané zemi - čím větší, tím větší korupce a její vliv tam je : RF : UA - 1 : 0
Jakákoli korupce je záležitostí dané země, druhé zemi do toh je hodvo : RF : UA - 2 : 0
Rusko má větší korupci než UA a vRusko provedlo agresi na UA, tedy ruská korupce měla vliv na jinou zemi : RF : UA - 3 : 0

a neuděláš s tím nic, kdyby ses na hlavičku postavil a odrážel ouškama. nezbývá ti, než si to přiznat a nebo to popírat jak malý klučík, když si hobil pindíka za garáží ....


 #50756 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: ...
23.03.22 10:38:06 | #50780 (6)

v Rusku je väčšia životná úroveň ako na UKR - korupcia v Rusku nemá taký devastujúci efekt na život, ako je to na UKR...potvrdzuje to aj index emigrácie...


 #50765 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: ...
23.03.22 10:35:02 | #50775 (5)

ale má...


 #50756 

| Předmět: RE: RE: ...
23.03.22 10:13:01 | #50759 (2)

Ty bys slovo Bible neměl brát do huby. *5740*
Jsi obhájce satana Putina *5740*


 #50732 

| Předmět: RE: RE: ...
23.03.22 10:13:29 | #50760 (2)

Tohle byste si měli POZORNĚ pročíst a POŘÁDNĚ se nad tím zamyslet právě vy tři "křesťani".


 #50732 

| Předmět: RE: ...
23.03.22 10:10:40 | #50758 (1)

*5740*
Jsi při smyslech??
A co dělali státníci před válkou?? *3489*
Macronovi lhal do očí tak jako i jiným. *3458*
Biden pochopil, že jemu je jednat s Putinem zbytečné - Putin už napořád zůstane lhářem.
Proč Putin nezastaví boje na 24 hodin a neřekne "pojďme" jednat? *33648*
Od něho má přijít výzva. *3655*
Západ s ním už jednal na jejich výzvy *17619*


1  
 #50727 

| Předmět: RE: RE: ...
23.03.22 10:32:01 | #50770 (2)

no, Putin nezastaví, je to problém na teritórii jeho záujmov, a Bidenovi a iným už neverí...takže o pár dní to bude pravdepodobne masaker, keďže útok bude z hora, z Bieloruska - a to je len pár cca 100 km od Kyjeva...


 #50758 

| Předmět: RE: RE: RE: ...
23.03.22 10:38:04 | #50779 (3)

Putin neverí Bidenovi?
*33648*
O čem to točís? *3489*
Kdo byl letos přichycen u lží ? *3655*
Biden? *3655*
Ty fakt neznáš meze v kamufláží své rétoriky. *5653*
*3814*


 #50770 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: ...
23.03.22 10:40:23 | #50782 (4)

jediné riešenie sú jednania, vyjednávania a kompromisy za stolom, inak čakajme v budúcich dňoch masakre...


 #50779 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: ...
23.03.22 10:55:26 | #50798 (5)

A potem Lotyško, Estónsko, Litevsko, Polsko, Fínsko, Moldávia, Rumunsko, Bulharsko, Slovensko, a atd. *3456*
Potom Jadran, Stredozemné more a atd. a atd. *3456*
Pokial bude máť podporu v takých debílkoch ako stě tu vy traja, tak nebude problém.
Potom ti už plač a sypanie si popola na hlavu nepomože. *5740*


 #50782 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: ...
23.03.22 10:59:50 | #50804 (5)

Masakre už probíhají, jestli sis neráčil všimnout. *34019*


 #50782 

| Předmět: RE: RE: RE: ...
23.03.22 10:55:11 | #50797 (3)

A to je v pořádku, viď, že se Putin nezastaví. Tak je to správně, že?


 #50770 

| Předmět: noviny pisou:
23.03.22 09:03:50 | #50722

Třiasedmdesátiletý Jaroslaw Kaczyňski, předseda polské vládnoucí strany, zřídka cestuje do zahraničí,
Jeho účast na cestě trojice premiérů z Polska, Česka a Slovinska minulý týden do Kyjeva na setkání s ukrajinským prezidentem Volodymyrem Zelenským proto vzbudila pozornost nejen v Polsku.
=+,
Kaczynski - nikde v zahranici nebyl -- Zelensky je v Polsku. -- Zadny specialni - vladni - nebo jinak chraneny vlak neopustil Polsko a nedorazil do Kyjeva a zpet --- modia zkusta prestat lhat - mozno prvada by byla horsi ale rozhodne do budoucna realnejsi.| Předmět: RE: noviny pisou:
23.03.22 09:14:30 | #50725 (1)

JEEEEEEEEEEEEEE tohle je dobra zprava jestli je pravdiva :-))))
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/ziju-hlasi-z-ukrajiny-sniper-wali-ruska-propaganda-ho-pohrbila-40391334
--- ==== ++++ ----
Wali --- musis do Polska - Zelensky uz neni v Kyjeve -- jinak *30907* mam stejny mail ale asi tohle cist nebudes. J7D


 #50722 

| Předmět: RE: RE: noviny pisou:
23.03.22 09:39:33 | #50730 (2)

Já mu to vyřídím :-))))
Jinak Zelenský je stále v Kyjevě :-))))


 #50725 

| Předmět: RE: RE: RE: noviny pisou:
23.03.22 14:03:46 | #50861 (3)

dokdy?:-)


 #50730 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: noviny pisou:
23.03.22 14:08:39 | #50865 (4)

To snad je jeho věc?
Tato odpověď platí i pro náledující reakci

Kde je vůbec Putler? Někde v bunkru na Sibiři?
Kde je Šojgu? Gerasimov? od 11. 3. o nich není ani vidu ani slechu ....


 #50861 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: noviny pisou:
23.03.22 14:11:51 | #50867 (5)

o krátky čas ukáže, ako má rád Ukrajinu...


 #50865 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: noviny pisou:
23.03.22 14:14:03 | #50869 (6)

to už ukázal tím, že nezdrhl...


 #50867 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: noviny pisou:
23.03.22 14:17:58 | #50872 (6)

Jak to ukáže? I kdyby z Ukrjainy nakonec musel utéct,a bude to řídit odjinud, pořád to bude hrdina a ty to neokecáš :-))))


 #50867 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: noviny…
23.03.22 16:37:24 | #50883 (7)

kapitán neopúšťa loď, keď sa potápa...aj Beneš ju opustil...


 #50872 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: noviny pisou:
23.03.22 16:02:33 | #50880 (6)

Jak krítký čas? Takovej biblickej, gumovej, který se nechá libovolnně natahovat a zahustit ve smyslu miliarda roků je i jediná sekunda? I tečka má nekonečně barev, takže sekunda má nekonečně roků?
Co se dá dělat, biblofilové nevidí realitu, i když na ni koukaj.

Zkrátka je jasné "kdo Ukrainu rád NEmá" a systematicky ji ničí.


 #50867 

| Předmět: RE: noviny pisou:
23.03.22 09:40:43 | #50731 (1)

Ale KIWI, já vím, že ty uvěříš každý kravině, ale Zelenský je v Kyjevě stále :-))))


 #50722 

| Předmět: RE: RE: noviny pisou:
23.03.22 14:04:31 | #50862 (2)

no, neviem dokedy tam vydrží...


 #50731 

| Předmět: RE: RE: RE: noviny pisou:
23.03.22 14:12:04 | #50868 (3)

Nedovedu si představit, že by ho zajali a odvedli do ruské basy.
Momentálně si nevzpomínám, kdy se něco takového stalo - možno někde v Africe.
*3655* *3655* *3655*


 #50862 

| Předmět: RE: noviny pisou:
23.03.22 09:58:12 | #50751 (1)

Kiwi, musím Tě zklamat! O návštěvě těch politiků v Kyjevě informovala i ruská "Pravda", dá se to na internetu dohledat. I Rusové přiznali, že ti politici OPRAVDU V KYJEVĚ BYLI! Tak nemachruj a nepodléhej dezinformacím!


1  
 #50722 

| Předmět: RE: RE: noviny pisou:
23.03.22 09:58:45 | #50753 (2)

Rusky ještě umím *27179* *27179* *27179*


1  
 #50751 

| Předmět:
22.03.22 20:01:32 | #50635

Zaujímavé správa: žeby potvrdenie skorumpovanosti?
...Colníci na maďarsko-ukrajinskej hranici zadržali poriadny úlovok. Postarala sa o tom manželka bývalého ukrajinského politika Anastasia Kotvotska. Tá sa pokúsila prejsť cez Zakarpatskú oblasť do Maďarska s poriadnym obnosom peňazí. Keď jej pohraničná stráž skontrolovala batožinu, namiesto oblečenia uvidela v šiestich kufroch samé bankovky. Nexta na Twiteri informuje, že išlo o 28 miliónov dolárov a 1,3 milióna dolárov eur - to všetko v hotovosti. Nexta zverejnila aj snímy otvorených kufrov. Informáciu potvrdili aj ukrajinské úrady....
https://www.topky.sk/cl/11/2283315/Manzelka-politika-sposobila-skandal--Z-Ukrajiny-utekala-s-kuframi-plnymi-penazi--Isla-rodit--tvrdi-exposlanec| Předmět: RE:
22.03.22 21:58:24 | #50690 (1)

Že by pootvrdenie, že i na UA jsou boháči? :-))))))))
ale i kdyby, korupce tam určitě buyla, je a bude
jako je i v čr, i když možná v menší míře

to nějak souvisí se svinskou agresí zmrda z kremlu?


 #50635 

| Předmět: RE: RE:
22.03.22 22:09:05 | #50700 (2)

jakoby v Rusku korupce nebyla... *19557*


 #50690 

| Předmět: RE: RE: RE:
22.03.22 22:13:03 | #50701 (3)

ve svatém nevinném Rusku? Kde by se tam vzala? *27179*


 #50700 

| Předmět: RE: RE:
23.03.22 00:47:55 | #50706 (2)

Ukrajina

Mírumilovnost GPI Světový mírový index 2,950
(148. místo na světě)
Korupce CPI Index vnímání korupce 30
(126. místo na světě)
Lidský rozvoj HDI Index lidského rozvoje 0,751
(87. místo na světě)
Ekonomická svoboda EFI Index ekonomické svobody 52,3
(143. místo na světě)

CR
Mírumilovnost GPI Světový mírový index 1,375
(10. místo na světě)
Korupce CPI Index vnímání korupce 56
(42. místo na světě)
Lidský rozvoj HDI Index lidského rozvoje 0,888
(26. místo na světě)
Ekonomická svoboda EFI Index ekonomické svobody 73,7
(21. místo na světě)

https://www.geograf.in/cs/country.php?id_country=186


 #50690 

| Předmět: RE: RE: RE:
23.03.22 00:49:42 | #50707 (3)

Muzeme dat pro srovnani i Rusko.

Mírumilovnost GPI Světový mírový index 3,093
(152. místo na světě)
Korupce CPI Index vnímání korupce 28
(141. místo na světě)
Lidský rozvoj HDI Index lidského rozvoje 0,816
(48. místo na světě)
Ekonomická svoboda EFI Index ekonomické svobody 58,9
(94. místo na světě)


 #50706 

| Předmět: RE: RE: RE: RE:
23.03.22 00:54:29 | #50709 (4)

Jak vidime i z tohoto posudku, ktery dela clovek ze zapadu, tak mira mirumilovnosti i korupce je v Rusku a na Ukrajine porovnatelna, ale zivotni uroven je v Rusku mnohem vyssi nez na Ukrajine a tak sem presvedcen, ze to s tou Ruskou korupci zcela jiste tak spatne nebude kdyz tam dokazou i tem beznym lidem ti co jim vladnou vytvorit takto vysokou zivotni uroven, co naopak Ukrajina schopna neni.


 #50707 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
23.03.22 01:02:16 | #50711 (5)

Mírumilovnost Ruska? To není vhodné ani jako vtip! V současné době je to nejagresívnější stát na světě, který pod vymyšlenými záminkami dobývá jedno území za druhým. Ukrajina je jen zatím poslední v řadě.


2  
 #50709 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
23.03.22 09:16:27 | #50726 (6)

Tak pro srovnani jeste uvedu i USA.

Mírumilovnost GPI Světový mírový index 2,401
(126. místo na světě)

Korupce CPI Index vnímání korupce 69
(23. místo na světě)
Lidský rozvoj HDI Index lidského rozvoje 0,924
(12. místo na světě)
Ekonomická svoboda EFI Index ekonomické svobody 76,8
(11. místo na světě)

Stale ale ber v uvahu, ze vsechny tyhle indexi vecsinou delaji prave lidi ze zapadu, takze i tohle hodnoceni je zcela jiste potreba brat s velkou rezervou.


 #50711 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
23.03.22 09:38:57 | #50729 (7)

Ne, to nedělají jen lidé ze západu. Ale většinou to jsou minimálně zčásti subjketivní kriteria, to je pravda


 #50726 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
23.03.22 09:47:54 | #50737 (5)

S tebou je fakt sranda :-)))))
V mírumilovnosti a korupci je na tom Ukrajina podle tvých čísel lépe než rusko :-))))
V ekonomických záležitostech (HDI a ek. svoboda) horší.

Ono to tak bylo asi vždy, Ukrajina je prostě na tom ekonomicky hůře než Rusko asi celou dobu, ale nezapomněl jsi, že Rusko před 8 roky Ukrjainu ROZJEBALO A ROZVRÁTILO, primárně ekonomicky? Tak co vlastně chceš? .-)))))))))))))))))))


 #50709 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
23.03.22 09:49:34 | #50738 (6)

Mimochodem, i ten index HDI a ekonomická svoboda, stejně jako ta lepší než v Rusku korupce a mírumilovnost, se tou agresí v 2014 jistě na Ukrajině zhoršila, čiili před tím svinstvem Rusáaka na tom Ukrajina byla ve všech těch hodnoceních jistě lépe (netvrdím, že lépe než Rusko).


 #50737 

| Předmět: RE: RE:
23.03.22 08:55:27 | #50720 (2)

obludná korupcia na Ukrajine je jedným z hlavných horiacich zápaliek nad benzínom vzniku tohto konfliktu - tá prerastá do všetkého - ekonomiky, zdravotníctva, školstva, poistenia, dôchodkov, medziľudských vzťahov - je základom každej nespravodlivosti, a tak i násilia...a na Ukrajine je podľa všetkých všetkých známych údajov priam obludná...- a potvrdzuje to aj tá manželka UKR politika - neviem o tom, žeby nejakú manželku ruského politika načapali na hraniciach s taškami či kuframi s mnohými miliónmi USD...


3  
 #50690 

| Předmět: RE: RE: RE:
23.03.22 08:57:22 | #50721 (3)

Nielen ta korupcia.

Zlocinecke struktury sa v Ukrajine stali priamo sucastou vlady prokuratury policie a sudov.


 #50720 

| Předmět: RE: RE: RE: RE:
23.03.22 09:41:42 | #50733 (4)

Vnitřní záležitost Ukrajiny.
U nás to sem tam míváme stejně, a taky není potřeba, aby to u nás řešilo Rusko raketama. Jsi úplně OT.


1  
 #50721 

| Předmět: RE: RE: RE: RE:
23.03.22 11:04:08 | #50811 (4)

Lorak, presne, korupcia na Ukrajine založená na 26 skorumpovaných miliardároch, prerástla všetko, celý spoločenský život - ukrajinského prezidenta, vládu, parlament, všetky občianske, vzdelávacie a iné štruktúry - primátori a starostovia miest a dedín, prokuratúra, súdnictvo, vzdelávanie (VŠ a SŠ), zdravotníctvo, poisťovníctvo - preto aj je tá obludná emigrácia z Ukrajiny - už asi 13 miliónov Ukrajincov vo svete za posledných snáď 10 rokov, v zahraničných bankách (alebo zakopaných niekde v jamách, či v domoch pod podlhou) takmer všetky rozhodujúce peniaze, 100-ky miliárd USD - aká je budúcnosť Ukrajiny? - je vôbec nejaká?- keď emigrovaní sú hlavne matky s deťmi?...


 #50721 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
23.03.22 11:12:54 | #50829 (5)

Ukrajina bude srovnaná se zemí, budou tam nastěhovaní loajální Rusové ale těch taky není moc. Rusko bude izolovené od zbytku světa, i s ukradenou Ukrajinou.


 #50811 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
23.03.22 11:14:52 | #50833 (6)

ratka to snad ne -- neverim, ze by to Putin chcet ikdyz je v podstate cvok ale ne zas az takovy
co nato rekne NATO drzi hubu a krok? Posilaji tam zbrane ay se to prodlouzi to vrazdeni??


 #50829 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
23.03.22 11:17:02 | #50834 (7)

Nato od začátku stoji v pozicíci, že se nezapojí. Bylo to tak předtím, je to tak teď i potom. Tedy je do očíbijící že nelze obvinit NATO, to drží linii nezapojit se. I když ho Putin provokuje co to de.


1  
 #50833 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
23.03.22 11:21:26 | #50839 (8)

ratko a k cemu je NATO? Ja myslel, ze je proto aby zabranilo rozpinavosti ruska
-
podle myslim paragrafu 59 OSN kdyz pozadan napadeny stat NATO o pomoc tak ma NATO pravo mu pomoct ikdyz neni clenem NATO - Takze oco vlasne jde? Proc platite miliardy rocne na NATO?


 #50834 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
23.03.22 11:24:30 | #50842 (9)

To jsi myslel špatně.
Právo není povinnost.


 #50839 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
23.03.22 11:27:09 | #50844 (10)

soucet ja nemyslim a nepisu o povonnosti - ja pisu o pravu - Ukrajina pozadala a NATO nic.


 #50842 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
23.03.22 11:30:17 | #50847 (11)

Čili žádný svůj článek NATO neporušilo. NATO velice správně prohlásilo, že nechce vstoupit do konfliktu s Ruskem. Proto nic.


 #50844 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
23.03.22 11:33:43 | #50849 (11)

NATO nechce válku s Ruskem.


 #50844 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
23.03.22 16:09:11 | #50881 (11)

Ukrajina pozadala a NATO nic

Rozumní lidé ví, že blázny a šílence není radno dráždit.
Putin jasně prohlásil, že jestli se do konfliktu zamíchá nějaká západní země, tak to považuje za vyhlášení války a pohrozil i nasazením jaderných zbraní.


 #50844 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
23.03.22 11:32:08 | #50848 (9)

Pořád mluvíme o tom samém a jakoby hrách na zeĎ. Ukrajina NENÍ členem NATO. A tedy ani si nemnůže nárokovat i když bude prosit na kolenou aby NATO vstoupilo do války s Ruskem. Nato je obranný systém, nestojí o válku s Ruskem. Ukrajina padne, protože je slabší než Rusko a my se na to díváme v přímém přensu jak silný drtí slabšího vražednou silou. Ale jak Ukrajinci tak Rusové jsou houževnatí, narazili na sebe dva stejní protivníci kteří se nevzdají. Rusové by ztratili tvář, a z mocnosti by se stali bezvýznamným státem a Ukrajina by přišla o vlast. Tedy Ukrajina bojuje na svém, o svéprávnost a svobodu. Rusové si chtějí uchovat pocit velmoci a kontrolu nad podřízenými, proto tam napochodovali. Ukrajina se nepodřídí. Nevěřím tomu, že se vzdá.


4  
 #50839 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
23.03.22 13:50:59 | #50856 (10)

Souhlas až na jedno : já stále víc věřím, že Putlerovi nakopou prdel.


 #50848 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
23.03.22 16:21:04 | #50882 (11)

To by měli udělat jeho vlastní lidé. Putin počítá s tím, že do jaderné války se nikomu nechce. Jenomže ten nenažranec, ji stejně vyprovokuje.


 #50856 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
23.03.22 11:36:42 | #50850 (9)

NATO má v prvé řadě bránit své členy. Případné napadení jedné členské země NATO je bráno jako napadení celé této organizace. Což by si měl každý rozmyslet.


 #50839 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
23.03.22 11:21:19 | #50838 (7)

Posílají tam zbraně, aby se to co psala Ratka nestalo, cvoku amorální.


 #50833 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
23.03.22 14:10:50 | #50866 (5)

No ale v Rusku je ta korupce podle Lorakovo čísel ještě větší, ale ty o ní nepíšeš ani písmeno.
A pak se snažíš tvrdit, že počůvaš obě strany a jsi objektivní *27179* *27179* *27179*
ne ne :-))))


 #50811 

| Předmět: RE: RE: RE:
23.03.22 09:43:52 | #50734 (3)

Žádná korupce s válkou nesouvisí. Sám Putler jasně řekl : denacifikace, demilitarizace|". UA sice nemá nácků víc než jiná země, a vyzbrojená byla minmálně, v 2014, kdy ji to kremelský prase napaslo poprvé, nebyla vůbec, ale nikdy svoje vraždění Putler nezdůvodňoval korupcí.
Mohl by sis přestat vymýšlet?
Stačí Bůh, ne?


1  
 #50720 

| Předmět: RE: RE: RE: RE:
23.03.22 09:51:46 | #50740 (4)

Nasilim vyhrozovano soudcum prokuratorum i policii, kde jsou navic policejti i zabijeni a jsou jim vypichovany po jejich vrazde oci tohle zrejme povazujes za normalni stav, ze jo.

Co se deje na Ukrajine zname snad jen z USA z dob kdy tam radil Al Capone a nebo ze zapadu kdyz mluvime o Italske ci jine mafii prorustajici do statnich struktur.

Slovensko je na tom taky v tomto ohlede spatne a soucasne s CR se po zmene rezimu v roce 1990 stali dokonce hlavnim cilem vice mafii z celaho sveta, ktere si tu delaji z techto zemi pracku na sve spinave penize a stejne tak slouzila i ta Ukrajina.


 #50734 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
23.03.22 09:52:50 | #50742 (5)

Prime pokyny z ambasady USA na Ukrajine koho nesmi Ukrajinska prokuratura trestne stihat a pod.


 #50740 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
23.03.22 09:59:21 | #50754 (6)

jj, bláboly o tom, to chodilo a chodí v důchodcovských mailech :-)))))
pravda to není :-))))


 #50742 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
23.03.22 10:16:22 | #50761 (6)

Fantazii se meze nekladou... *34019*


 #50742 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
23.03.22 14:17:26 | #50871 (7)

Realita o ktere by ste vedeli, kdyby ste se vice zajimali o tom co se tam skutecne deje a nemeli jen to sve jednostranne videni sveta programovane zlocinnymi globalistami ze zapadu.


 #50761 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
23.03.22 14:19:32 | #50873 (8)

My máme raději objektivní informace 10000 nezávislých novinářů a zpravodajů, než jednoho čínského novináře na straně Ruska :-)))))))))))))))))))

Ty ani netušíš, jak jsi vymytej, zmanipulovanej a jak si tě rusák tahá za pindíka :-))

To i Zemana a Klaus to dovedli aspoň přiznat, že rusákovi naletěli, ty ne, ty na to duševní kapacitu nemáš :-))))


1  
 #50871 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
23.03.22 15:06:22 | #50876 (8)

Realita která existuje jenom ve tvé choré hlavě.


 #50871 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
23.03.22 17:15:21 | #50891 (8)

*5740*
Rady čti ty rusofilní buzerante.
*5740*
Blízcí bývalého tenisty jsou naštěstí podle jeho slov v bezpečí v Budapešti. „Když slyšíte Putina říkat, že Ukrajina nikdy neexistovala, že ji vytvořil Sovětský svaz, Lenin, že nikdy neměla historii, pak pochopíte: pokud Ukrajina tuto válku prohraje, bude vymazána ze všech učebnic dějepisu. Jako země zmizí z povrchu zemského," dodává smutně. Zároveň však děkuje všem za podporu, které se jeho zemi dostává od běžných lidí.
*5740* *5740* *5740*
https://www.sport.cz/clanek/tenis-premozitel-federera-popisuje-hruzy-valky-vrazdi-rodiny-a-znasilnuji-zeny-3232615#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=sport.sznhp.box&dop_req_id=F5XLka7zW7y-202203231601&dop_id=3232615&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz
*5740* *5740*


 #50871 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
23.03.22 09:54:48 | #50744 (5)

Primárně tam byli zabíjeni demonstranti, troubo. To ty zřejmě považuješ za normální stav.
Stejně jako to, že je někdo zvolen s nějakým programem a on se ti na něj vysere a zcea otočí. To taky považuješ za normální stav, troubo, že?

Ano, co se děje na Ukrajinine, známe lhostejno odkud. Důležité pro nás normální je, že se to tam děje kvůlu ruský svini, ruskýmu agresorovi.

jj, více mafií, více chleba z tvých čísle myslím plyne, že Rusko je v korupci na tom nejhůř, ty mafiáne :-)))))))))


 #50740 

| Předmět: RE: RE: RE:
23.03.22 09:57:43 | #50749 (3)

Slovensko
Korupce CPI Index vnímání korupce 50
(57. místo na světě)
Ukrajina
Korupce CPI Index vnímání korupce 30
(126. místo na světě)
*33648*
Proti Slovensku jsou korupční andílci
*3655* *3655* *3655*


 #50720 

| Předmět: RE: RE: RE: RE:
23.03.22 10:33:50 | #50772 (4)

*5726* Az na to, ze cim horsi umistneni tim vyssi mira korupce. Neumis si ani tak zasadni informaci pri nahlizeni do techto dat precist ? *5678*


 #50749 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
23.03.22 10:40:58 | #50783 (5)

Jebe ti??
*5740*
Čím vyšší umístění - tím vyšší korupce. *5740*
Nejvíc korupční stát má č. 1 *5740*


 #50772 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
23.03.22 11:02:29 | #50806 (6)

Nac se dal strapnujes.

Radeji si to poradne podivej a mozna az te osviti z nebe, tak uvidis svuj omyl.


1  
 #50783 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
23.03.22 10:49:06 | #50789 (5)

Vatikán
Počet obyvatel 836 obyvatel
(196. místo na světě)
Rozloha 1 km2
(196. místo na světě)
*5740*
Tady máš příklad z jiného soudku, abys to pochopil - buzerante
*5740* *5740* *5740*


 #50772 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
23.03.22 11:03:04 | #50809 (6)

Obsah příspěvku byl smazán. Důvod: smajlíky


 #50789 

| Předmět: Inteligentní Američané to věděli
22.03.22 16:35:07 | #50591

Inteligentní Američané to věděli
https://www.facebook.com/MUdrIDavid/videos/695773244914239/| Předmět: RE: Inteligentní Američané to věděli
22.03.22 16:38:21 | #50594 (1)
| Předmět: RE: RE: Inteligentní Američané to věděli
22.03.22 17:36:19 | #50600 (2)

Kolik takových konspiračních videí chceš vyrobit - 10(?) - není problém.
Dáváš sem píčoviny jen abys se u toho ukojil.
Ty kiwi i visitor máte vlastně z této války radost - vždyť je spravedlivá co?
A na Ukrajině se ani toho tak moc neděle co?
Milióny Ukrajinců utíkají z domovů za hranice jen tak z rozkoše, že jo ty rusofilní buzerante. *5740* *5740* *5740*


 #50594 

| Předmět: RE: RE: RE: Inteligentní Američané to…
22.03.22 20:34:36 | #50641 (3)

z války nemám radosť, ale nie som naivný...


1  
 #50600 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: Inteligentní Američané…
22.03.22 21:52:59 | #50681 (4)

Naivní možná ne :-)))))))))))) Hůř :-)))))))))


 #50641 

| Předmět: RE: RE: RE: Inteligentní Američané to…
23.03.22 00:59:41 | #50710 (3)

Vyrobis tak leda velke hovno.

Vis mas tam uvedeny i zdroj budes trochu pozornejsi. Jde o spravodajstvi delano lidmi na zapade, ktery proste nepodlehaji te lzive USA EU a Ukrajinske propagande a ukazuji pravdu.


 #50600 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: Inteligentní Američané…
23.03.22 01:05:26 | #50712 (4)

The Hill je „povinné čítanie“ v tlačenej aj online verzii. Od svojho spustenia v roku 1994 sú The Hill novinami pre Kongres a o Kongrese, ktoré prinášajú príbehy z Capitol Hill, K Street a Bieleho domu. The Hill je osamotený v poskytovaní solídnych, nestranných správ o vnútornom fungovaní Kongresu a prepojení politiky a podnikania.

https://thehill.com/


 #50710 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: Inteligentní Američané…
23.03.22 09:52:22 | #50741 (4)

Vyrobí kdokoli cokoli a ty to sežereš bez kousání a zapíjení, pokud to bude ladit s tvojí hloupostí.


 #50710 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Inteligentní…
23.03.22 09:56:33 | #50746 (5)

Cetl jsi co sem o tom zdroji informaci i s uvedenim odkazu psal dal ?

A nebo chces zustat v pozici zmanipulovaneho blba, co veri v teto veci, ze jde o nejakou ruskou propagandu i ty ?


 #50741 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Inteligentní…
23.03.22 09:58:09 | #50750 (6)

Četl, a jen bych teda pro zmanipulovaného Lojzíka k předchozímu dodat, že takových videí ti nasere kdokoli kolik bude chtít a přidá k tomu jakýkoli komentář a odkaz :-)))))))))))))))

ne že bych si dělal naděje, že něco pochopíš :-))))))))))))


 #50746 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
23.03.22 14:19:39 | #50874 (7)

Ty se hlavne nauc chapat realitu deni i primo v USA a ze ani lidi tam nemaji to tve jednostranne videni sveta.


 #50750 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
23.03.22 15:09:29 | #50877 (8)

Je vždycky legrační, když ty - ty, který si jenom a jenom vymýšlíš - začneš mluvit o chápání. *27179*


 #50874 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
23.03.22 17:11:17 | #50888 (8)

Copak o to, já vím i to, že tam skutečně mají i podobné zmanipulované cvoky jako ty, kteří mají TVÉ JEDNOSTRANNÉ VIDĚNÍ SVĚTA :-)))
Ale to nevadí, každá společnost obsahuje určité procento těch duševně nedostatečných a primitivnějších, o to víc přesvědčených o svých pravdách :-))))


 #50874 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
23.03.22 17:20:25 | #50894 (8)

Všude se najdou hovada, kteří jsou zákeřní jako ty a hledají všechno možné na podporu agresora. *5740* *5740*
Rus 8 let mlčel a podporoval separatisty na provokacích, aby 7 měsíců naoko podal stížnost a pak cíleně a připraveně za záštitou lží napadl suverénní stát. *5740* *5740*


1  
 #50874 

| Předmět: RE: Inteligentní Američané to věděli
22.03.22 16:38:22 | #50595 (1)

Obsah příspěvku byl smazán. Důvod: duplicita


 #50591 

| Předmět: RE: Inteligentní Američané to věděli
22.03.22 17:58:08 | #50603 (1)

presne, súhlasím s týmto videom rozumnej americkej politickej analýzy doslova! - každý nech otvorí oči, nastraží uši - hlavne nech rozumove myslí!, zamyslí sa, kde je pravda! - Amerika včetne NATO zlyhali totálne!..a my, hlupáci sme im na to skočili, čo zničí aj nás!
https://www.facebook.com/MUdrIDavid/videos/695773244914239/


1  
 #50591 

| Předmět: RE: RE: Inteligentní Američané to věděli
22.03.22 18:09:50 | #50604 (2)

presne, ako je tu touto Američankou povedané, - ak Ukrajina nezloží zbrane, bude roztrhaná najmenej na tri izolované územia pod rôznym vplyvom, už nebude slobodná...USA (ak nezmenia politiku a rétoriku k Rusku), ako aj Zelenský sa nebude správať inak, bude s Ukrajinou, je mi ľúto, amen! - každý, kto reálne politicky, ekonomicky a inak myslí, vie, že sa to stane, niet iného východiska! - je to na Zelenskom a USA - a NATO nech mlčí, už dohralo a prehralo svoju falošnú hru!


 #50603 

| Předmět: RE: RE: RE: Inteligentní Američané to…
22.03.22 18:20:10 | #50605 (3)

ale dnes čítame: "Spojené štáty a ich spojenci pokračujú v rokovaniach o poskytnutí protilietadlových a protiraketových raketových systémov dlhého doletu, s obsluhou ktorých má ukrajinská armáda skúsenosti"...kam to povedie? - k svetovej válke? - to sú fakt tak všetci padnutí na hlavu? a nemyslia?


1  
 #50604 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: Inteligentní Američané…
22.03.22 18:23:33 | #50606 (4)

Nezapomínejme že Ukrajina pořád bojuje na svém území, brání se. Nic nenasvědčuje tomu žeby někdo měl zájem o válku v Rusku. Jde o to aby se Ukrajina ubránila na svém území.


2  
 #50605 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Inteligentní…
22.03.22 18:27:14 | #50607 (5)

....to je ilúzia, pozrite si to video priamo z USA...


 #50606 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Inteligentní…
22.03.22 18:58:21 | #50610 (6)

Podívala jsem se. NATO je obranný systém a tedy jde o to dokázat se ubránit agresorovi. Na Ukrajině NATO není, nebylo a nebude a proto ani Ukrajinu nebrání. To co válka způsobila je fakt, že jsem si uvěodmili vlasntí zranitelnost a možnost že budeme napadeni Ruskem. Chce se vyzbrojovat Němceko, možná bu de i u nás zavedena povinná vojenská docházka a sttáty které byli proti obranným systémům NATO na svém území, tak teď souhlasí, Finsko uvažuje o vstupu. Takže Evropa je v šoku z toho, že v dnešní době napadne Rusko jiný stát. Může napadnout kohokoliv. A znovu zopakuji, NATO na Ukrajině není, nebylo a sám Zelenský prohlásil že se již vzdal představy že někdy do NATO Ukrajina vstoupí. Tedy NATO není důvod ruské agrese. Je to rozpínavost Rusů a jejích snaha kontrolovat vojensky Ukrajinu.


4  
 #50607 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
22.03.22 19:02:28 | #50614 (7)

zrejme politike nerozumiete, nevidíte, čo je za tým, a nepočúvala/ne­pozerala ste to video:
https://www.facebook.com/MUdrIDavid/videos/695773244914239/
...takže ešte raz k podstate veci...:-)


1  
 #50610 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
22.03.22 19:08:09 | #50618 (8)

Prosimtě Ivan David je člen SPD a známý proruský idiot.


 #50614 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
22.03.22 19:57:11 | #50630 (9)

tam predsa nehovorí Ivan David, ani to video nie je z jeho kuchyne...


1  
 #50618 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
23.03.22 09:04:42 | #50723 (10)

„Jdi a řekneš tomuto lidu: ‚Slyšte znovu a znovu, ale nerozumějte; a vizte znovu a znovu, ale nezískejte žádné poznání.‘ Učiň srdce tohoto lidu nevnímavým, a jejich uši, ty učiň nepřístupnými, a oči, ty jim zalep, aby svýma očima neviděli a svýma ušima neslyšeli a aby jejich vlastní srdce neporozumělo a aby se opravdu neobrátili zpět a nezískali si uzdravení.“


 #50630 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
23.03.22 09:10:06 | #50724 (11)

"...Kdo totiž má, ten dostane víc a bude mít hojnost, ale kdo nemá, ten přijde i o to, co má....Plní se na nich Izajášovo proroctví, které říká: ‚Uslyšíte, ale nepochopíte a budete se dívat, ale neuvidíte. Vždyť tito lidé přestali mít vnímavé srdce, zacpávají si uši a zavírají oči, aby očima neviděli, ušima neslyšeli, srdcem nepochopili a neobrátili se a já je nemohl uzdravit.‘

Vy jste však šťastní, protože vaše oči vidí a vaše uši slyší." (Slova samotneho Krista citujiciho pritom proroka Izaiase, ktery driv temito prorockymi slovy varoval i neposlusne Izraelity pred skazou prichazejici z Babylonu, ktera vedla k spustoseni zeme a otroctvi tohoto naroda Mat 13:14-16; Iz 6:9,10)


1 1  
 #50723 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
22.03.22 19:14:53 | #50622 (8)

Uvedomuješ si, že v roku 1989 bolo Rusko na hraniciach so západom? *3655*
A teraz vadí, že tu už Rusov nechceme a karta sa obrátila?? *3655*
Rus može a NATO nie? *5740*
Do kde ty žiješ. *3489*
Sme suverenné štáty a možeme si tu robit s obrannou doktrínou čo chceme.
Alebo nie? *3489*
To je Rusko posraté? *3489*
Má najviac atomových nosičov na svetě - tak o čo ti ide? *5740*


 #50614 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
22.03.22 19:54:26 | #50628 (8)

Já mám dojem, že ty nerozumíš vůbec ničemu. Co ty máš za zdroje, to je pikantní.


 #50614 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
22.03.22 19:58:13 | #50632 (9)

každý máme iné zdroje, ja si všímam aj iné, ako sú mainstreamové...


 #50628 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
22.03.22 20:00:20 | #50634 (10)

Ne že si všímáš "aj iné". Ty si všímáš "iba" těch sračkoidních zdrojů. Argumenty a důkazy nepotřebuješ, ani serioznější informace.


 #50632 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
22.03.22 20:19:06 | #50638 (10)

pokud by sis všímal i ty druhé, tak by tvoje rétorika "zněla" jinak. *5740* *5740*


 #50632 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
22.03.22 20:22:07 | #50639 (11)

rusofóbny mainstream nie je môj jediný zdroj...


 #50638 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
22.03.22 21:54:04 | #50684 (12)

Seriozní media nejsou tvůj zdroj vůbec. Jen rusofilní mainstream


1  
 #50639 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
22.03.22 21:01:57 | #50644 (10)

Ale ty máš taky mainstreamové zdroje - ruské mainstreamové *29716*
Přitom už se empiricky prokázalo, že Rusku nelze věřit. Ale k rozpoznání, co bude pravda a co ne přitom mnohdy stačí obyčejný rozum a úsudek.


 #50632 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
23.03.22 00:53:52 | #50708 (10)

 #50632 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
23.03.22 00:43:26 | #50705 (8)

David obhajuje neobhajitelné, stojí za aresivním totalitním státem, který pod falešnou a smyšlenou záminkou napadl sousední zemi. O žádné rozšiřování NATO v tomto konfliktu nejde, Rusko prostě hrubou silou dobývá jiná území. Jediné, co Putin uznává, je právo silnějšího. Jestli nebude zastavený na Ukrajině, půjde dál.


1  
 #50614 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
22.03.22 19:04:21 | #50615 (7)

Taky jsem si přečetla ten článeček ve slovenském tisku. Je to neuvěřitelná snůška omlouvání ruské agrese. Ze rusům nechtějí vyplácet důchody, že zastavili přívod vody do Krymu. Ale to je přece samozřejmé, nevidím na tom nic pobuřujícího. Vznikli dva státy. My se taky museli nějak dohodnout když se Česko a Slovensko rozdělilo. A nebylo to tak že Česi na Slovensku měli automaticky všecky práva a důchody, a mohli si všecko vyřizovat v češtině a nic se pro ně nezměnilo. I když to bylo legrační, tak změnilo. Najednou byly třeba léky popisovány v češtině i ve slovenčině. Je to normální.


 #50610 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
23.03.22 08:48:54 | #50719 (8)

myslí sa tým vyplácanie dôchodkov, a pod. Rusom na východných územiach Ukrajiny - Lugansk a Donbas...


 #50615 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
22.03.22 21:25:12 | #50657 (7)

pravda, je smutné, že ty obavy z ruské agrese se teď naplnily, takže už se není proč divit, že státy kolem Ruska samy chtěly USA-NATO-vojenské základny na svém území...


 #50610 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
22.03.22 21:33:53 | #50661 (8)

krudox - co se naplnilo??? od doby kdy na ukrajine prisla vojensky prevratem k moci nedemokraticky zvolena vlada - tak ubohy ukrajinsky lid zacal chudnout - vydaje na zabijeni lidi v Dombasu na bohatnuti nedemokraticke vlady - z ukrajiny utikaji miliony emegrantu do sveta aby tam podstive makali a posilali penize domu zbidacenym rodinam - rus se proste uz nemoch nato divat a sel tomu zbidacenemu lidu pomoct a vy jeste podporujete vyriduzskou nedemokratickou vladu a obvinujete rusko -- Rus nepotrebuje valku ani nahodou ne.


1  
 #50657 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
22.03.22 21:42:56 | #50668 (9)

Můžeš opsat ten vojenský převrat? *3489*
A co říkáš na převrat v 1989 v ČSSR? *3489*
Svržení proruských vlád se ti zdá nedemokratické? *3489*
To by tady byli rusáci doposud. *5740*


1  
 #50661 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
22.03.22 21:48:33 | #50676 (10)

Dalko prirovnavas - neprirovnatelne na ukrajine to vystrileli co bylo proti a sami se zvolili - v 89 v CSR komunisti predali vladu Havlovi a spol a jednohlasne ho uznali komunisti byvala vlada za prezidenta --- jak muses tohle srovnavat?


1  
 #50668 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
22.03.22 21:52:40 | #50680 (11)

Ale no. *33648*
Proti demonstrantům na UA použili zbraně - tak co mohli čekat - jakou odvetu? *5740*


 #50676 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
22.03.22 22:02:20 | #50696 (11)

Ty vole :-)))) Ty dneska jedeš bomby :-))))))))))))))) Přím ruský chemický :-))))))))))))))))
všechno co bylo proti, vystříleli :-)))))))))) *27179* *27179* *27482*


 #50676 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
22.03.22 21:43:18 | #50669 (9)

tvl. ty máš v hlavě pusto a prázdno *27179*


1  
 #50661 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
22.03.22 21:50:30 | #50678 (10)

spíš řádně naděláno, ale co, bude spasen, je to křesťan, nikoho přece nezabil, neokradl a hlavně nesesmilnil:.


1  
 #50669 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
22.03.22 21:45:03 | #50670 (9)

:-))))))))))))))))) ty si kokot :-)))))
Proč by je měla stát jedinou hřivnu cokoli v Doněcku, kdyby se tam nenasrali rusáci? .-)))))))))))))­)))))))


 #50661 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
22.03.22 21:46:32 | #50673 (9)

Rus nepotřebuje válku - a proto válčí od 2014 :-))))))))))))) *27179* *27179*
to je tím, že jsi hlavou dolů a máš překrveno :-)))))))))))


1  
 #50661 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
22.03.22 21:46:46 | #50674 (9)

že Rusko je nebezpečí a hrozba - to se naplnilo...


 #50661 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
22.03.22 21:53:58 | #50683 (10)

krudox - nic se nenaplnilo - to je pouze medialni nesmysl na oblbovani lidi. Uvidime za dva roky az budou v USA volby a Bidak prohraje. Muj nazor - nic bych zato nedal, ze USA nechce rozdelit ukrajinu - Vychod rusum - Polakum vratit co bylo jejich a slovensku to same -- To by bylo americke vytezstvi - mohli by natom uzemi mit vojenske zakladny protoze Polsko i Slovensko jsou cleni NATO.


 #50674 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
22.03.22 21:54:56 | #50685 (11)

:-)))))))))))))­))))))))))
Tak chce nebo nechce USA rozdělit Ukrajinu? :-)))))))))))))))))) *27179* *27179* *33951*


 #50683 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
22.03.22 21:57:36 | #50687 (11)

*5740* Ježíšku-Marie *5740*
Udělejte něco s tím volem - on ve vás věří. *32558*
Putinovu válku pokládá za 2. příchod Krista. *32558*
*17619* *17619* *17619*


1  
 #50683 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
22.03.22 21:59:07 | #50692 (12)

Dalko nepokladam - Ja verim v Jezise a Putim rozhodne nim neni *17163*


 #50687 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
22.03.22 22:03:03 | #50697 (13)

On je jako Jan Křtitel - apokalypsa před posledním soudem - soudce bude Kristus. *3484*
Hlavy vám půjdou dolu. *3484*


 #50692 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
22.03.22 22:15:14 | #50703 (13)

Ježíš prý říkal "milujte své nepřátele" (což Ukrajinci jsou Rusům bratry), ne zabíjejte civilisty, děti...
Putin je vtělení satana...
ty jsi křesťan?
anebo věřící v toho Hospodina, který kázal vraždit celá města včetně dětí?
máš děti?


 #50692 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
22.03.22 21:58:18 | #50689 (11)

naplnilo, Rusko zaútočilo na jiný stát, neblekotej nesmysly, čerte...


 #50683 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: Inteligentní Američané…
22.03.22 19:01:28 | #50612 (4)

A tiež dnes pozeráme, že ruský vojaci kradnú z rozbombardovaných domov koberce, kradnú slepky, vajíčka a atd. *33884* *33884* *33884*
To sú teda vojaci - zloději sú to na čele z Putinom - doma nemajú čo žrať tak potrebovali aby ludia z domov poutekali - žobráci ruskí primitívni. *5740* *5740* *5740*


 #50605 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: Inteligentní Američané…
22.03.22 19:05:45 | #50617 (4)

Pokud Rusko válku chce, tak nejspíš i bude. Rusko si musí uvědomit, že nemá právo na to, co dělá. Taky mu to dává najevo celý svět. Buďto upustí od svých imperialistických ambicí, nebo prostě válka bude. Rusko v každém případě ale bude za tyto ambice trpět. Volba je čistě jenom na něm.


 #50605 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Inteligentní…
22.03.22 19:09:50 | #50620 (5)

Vzhledem k sankcím, nebude mít peníze na vyzbrojování. Nemůže to utáhnout, na to zbytek světa spoléhá, že se vysilí.


2  
 #50617 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Inteligentní…
22.03.22 19:11:08 | #50621 (6)

A zatím zbytek světa nevěří, že hodí na Ukrajinu atomovou bombu.


 #50620 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
22.03.22 19:21:29 | #50623 (7)

Pokud používá vakuové bomby - 100%-ní zabiják, tak už od toho není daleko. *5653*
Ještě jeden mezičlánek - chemické zbraně . *33884*
Pokud i to selže, tak je potřeba přemýšlet, kde se stěhovat. *3655*
Asi Afrika *6477*


 #50621 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
22.03.22 19:29:36 | #50624 (8)

Ukrajina se nevzdá. Je to patová situace, kdo vydrží déle.


 #50623 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
22.03.22 19:32:53 | #50626 (9)

Kijev (a Zelensky) padne, je už dookola zamínovaný, vyzerá to katastroficky...a naviac, do války vstupuje zhora Bielorusko...


 #50624 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
22.03.22 19:51:43 | #50627 (10)

To ti nakecal kdo, ty bláho????
Naopak probleskla informace, že rusáka zatlačili 70 km od kijeva, přičemž rusáci jsou jen na azimutu severoseverozápat až jihovýchod, z ostatních stran je volný přístup???


 #50626 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
22.03.22 20:25:47 | #50640 (7)

ratka --- na ukrajine nebude pouzita atomovna - ukrajinska armada ji nevlasni -- ale muzou pouzit chemicke zbrane a svest to na nevinnou ruskou armadu.


 #50621 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
22.03.22 20:35:18 | #50642 (8)

Na nevinnou ruskou armádu? *33648*
Co to zase píšeš za píčoviny. *5740*
Pávě, že rusák vyhlašuje, že chtějí Ukrajinci použít CHZ *5740*
No a pokud vezmeme běh událostí, tak rusák jak řekl nezaútočím - jedeme domů - konec cvičení, tak přesně tak použije CHZ a svede to na Ukrajince. *3489*


1  
 #50640 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
22.03.22 20:51:34 | #50643 (9)

rus nikdy neprohlasil, ze by pouzil CHZ zaprve je tam nema a za druhe nema ani vyzbroj (Plynove masky obleky) proti CHZ na ukrajine. To je pouze blba propaganda co tvrdi, ze rus to rek, ze pouzije CHZ -- Odkdy se propaguje ve valce co budes delat? To je opravdu uboha propaganda a ponizovani ruske nevinne armady.


 #50642 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
22.03.22 21:04:28 | #50646 (10)

Domnívám se že si z nás děláš srandu.


 #50643 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
22.03.22 21:08:00 | #50647 (11)

Nedělá si srandu, on je opravdu takhle blbej.


 #50646 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
22.03.22 21:09:11 | #50649 (12)

Nevěřím, myslím že si z nás utahuje.


 #50647 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
22.03.22 21:13:41 | #50651 (10)

No fakt jsi na kazajku.
*33648*
Rus nemá na Ukrajině CHZ?
Vážně?? *3489*
Za 10 minut je tam může mít. *5740*
Ono Rus taky řekl, že na Ukrajinu nezaútočí. *32558*
A Ukrajinská je vinná? *17619*


 #50643 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
22.03.22 21:21:47 | #50655 (11)

Dalko - uz si konecne uvedom, ze pouziti CHZ rusama je nesmysl -- takle uz vyprodukovana nenavist vuci rusum je velka a co potom? Rozhodne rus neni tak blbej. To by mu ve vetezstvi nepomohlo


 #50651 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
22.03.22 21:30:21 | #50659 (12)

Ale no. *3489*
Putinovi je to tak jedno. *5740*
Obětuje vojáky tak jak doposud, když tam poslal nováčky bez dokončeného výcviku.
*3655* *3655* *3655*


1  
 #50655 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
22.03.22 21:35:05 | #50663 (13)

Dalko vidis svoji elitu si nechal doma na obranu proti agresivnimu NATO - Hlavne USA


 #50659 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
22.03.22 21:38:04 | #50666 (14)

Jakou elitu? .-)))))))))))))­)))))))))))


 #50663 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
22.03.22 21:46:31 | #50672 (14)

Další tvoje neskutečná píčovina a při tom víš, že se NATO vojensky nezaplete. *3770*
Jakou elitu - při těch chybách, kterých se dopustil, by mu pod jeho velením nepomohla žádná elita. *5087*


 #50663 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
22.03.22 21:37:29 | #50665 (10)

ruské NEVINNÉ armády :-))))
Ty jsi vážně na izolaci ve cvokárně *27179* *27179* *27179*


1  
 #50643 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
22.03.22 21:03:28 | #50645 (8)

Rusko se vyjádřilo, že atomovou bombu použije pokud se bude cítit existenčně ohroženo. A to předpokládám je tento případ, protože proč by napadlo Ukrajinu kdyby se necítilo být ohroženo? Takže vše je možné, i použití atomové bomby ze strany rusů, s oddůvodněním že Ukrajinci je svojí obranou ohrožují.


 #50640 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
22.03.22 21:08:19 | #50648 (9)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
22.03.22 21:18:07 | #50653 (10)

ratka mas to tam hned v prvni vete zrozumitelne vysvetlene.::
Rusko jaderné zbraně může použít v případě, že se bude cítit existenčně ohroženo,
Rusko / MUZE \ pouzit atomove zbrane - /KDYZ\ bude ohrozena jeho existence.


 #50648