Předem odmítám nepravdu o tom, že zem si musí odpočinout a tudíž jsou nezbytné mrazy, a blablabla. Blbost. V tropech mrazy nejsou a koukejte, jak se tam rostlinám daří v růstu a plození!!!
jj, lidská existence, to je celkově takové jedno velké blablabla ...
..jj velka pravda!!