Těžko říct já osobně věřím třeba ve že je něco nad námi ale bohem bych to nenazýval spíš nějaká inteligentní bytost nebo bytosti je ale možné že se pletu
Těžko říct já osobně věřím třeba ve že je něco nad námi ale bohem bych to nenazýval spíš nějaká inteligentní bytost nebo bytosti je ale možné že se pletu
V Bibli jsem nenašla že by Bůh měl být bytost, bytosti v Bibli jsou ale o Bohu to napsáno není že by měl být Bůh bytost, ani osobou Bůh v Bibli nazván není.
Ještě je možnost zeptat se človíčka ten prý s Bohem mluví tak má určitě tel číslo nebo email 😂😂😂😂
Typický blábol pomatenců a nevěřících: "Něco tam nahoře je, v to
věřím".
V "to" si věř, ale to tvoje "to" je naprosté NIC. To vím já.