Třeba si pod pojmem bůh má každý představit co mu vyhovuje
Si nic nepředstavuji, s toho by mne rozbolela hlava :-).
Pak budeš jak človicek 🤣🤣🤣🤣
Ještě je možnost zeptat se človíčka ten prý s Bohem mluví tak má určitě tel číslo nebo email 😂😂😂😂