❤️ Diskuze pro zloduchy a zločince! ❤️

Předmět diskuze: ❤️ Diskuze pro zloduchy a zločince! ❤️ - ❤️ Diskuze pro upřímné, v Boha věřící lidi, kteří si v průběhu svého života, díky Bohu, bolestně uvědomili svou hříšnost a chtějí se, s pomocí Boží, změnit k lepšímu! (P.S. Nebojte se, rád tu uvítám i lidi láskyplné, dobré a milosrdné, milé a hodné, milující a slitovné, čestné a poctivé, pravdomluvné a spravedlivé nebo dokonce subjektivně svaté!) ❤️ (LIDÉ! POZOR!!! MÁTE-LI PSYCHICKÉ PROBLÉMY, TADY JE NEVYŘEŠÍTE! - VYHLEDEJTE POMOC PŘÍMO U BOHA OTCE SVÉHO!)

Zobrazení reakcí na příspěvek #17175

Zobrazit vše


| Předmět: RE: Máme jednoho Boha!
08.05.26 08:53:42 | #17175
Reakce na příspěvek #17174

*33794* (Bible, Přídavky k Danielovi 3:26-27) *16360*

Požehnaný a chvályhodný jsi, Živý Bože, Bože našich otců, Tvé jméno ať je oslaveno navěky. Jsi spravedlivý ve všem, co jsi nám učinil, všechna Tvá díla jsou pravdivá, Tvé cesty jsou správné, všechny Tvé soudy jsou pravda.

  • *16266* *4437* *22971* *4437* *16266*


| Předmět: RE: RE: Máme jednoho Boha!
08.05.26 08:55:46 | #17177 (1)

No právě že to je v Bibli velice často: "Bože našich otců" *32594*



| Předmět: RE: RE: RE: Máme jednoho Boha!
08.05.26 09:00:28 | #17180 (2)
| Předmět: RE: RE: Máme jednoho Boha!
08.05.26 08:58:58 | #17178 (1)

*33794* (Bible, Přídavky k Danielovi 3:29-31) *16360*

Hřešili jsme, svévolně se odvrátili od Tebe; prohřešili jsme se ve všem, neposlouchali Tvá přikázání, nedbali jsme a nedělali, co jsi nám uložil pro naše dobro. Vše, co jsi na nás uvedl a co jsi nám udělal, podle pravdivého soudu jsi učinil.

  • *3456* *11171* *35060* *11171* *3456*