"PŘEJME MILOST BOŽÍ LIDEM VŠEM - A TO I TĚM NEJHORŠÍM Z NEJHORŠÍCH."
"PŘEJME MILOST BOŽÍ LIDEM VŠEM - A TO I TĚM NEJHORŠÍM Z NEJHORŠÍCH."
"NÁŠ MILOVANÝ NEBESKÝ OTEC JE SLITOVNÝ A MILOSTIVÝ, SHOVÍVAVÝ A NEJVÝŠ MILOSRDNÝ, ŽE JE TO AŽ K NEUVĚŘENÍ."
Ano, je dobře, že přeji milost
Boží i Vám a paní Daně! DĚJE SE TO DÍKY BOHU! 
Ovšem. Jsme na něm přímo životně závislí. Celý Všehomír, to
znamené všechny, všechny, totálně všechny vesmíry bez rozdílu, a to
samozřejmě včetně těch "sviní"
zvaných černé díry.
Jak pro koho. Někdo má peklo už zde na Zemi. Někdo tak nějak na střídačku, a někdo jako by si žil přímo v samém ráji. Tak holt to na tomto světě chodí.
KAREL KRYL: Varoval nás před dnešní bídou? Vyměnili jste katy za veksláky. Mrazivá pravda o roce 89.
Ty sem stejně chodíš jen, aby si pámbíček také trochu početl a mohl tvé cenné a láskyplné výlevy k němu archivovat a - přiznejme si - posílat poštou nejen holubí dál:
Karel Gott -
Mýlíte se! Nejsem to já, kdo tu píše!
Je to Duch Boží, který dělá Krista Kristem! 
To chápu. Je fajn, že tě tato víra drží nad vodou - a hlavně na svobodě.
Jen ta chudáci Dvojičky - tie to odnésli (či odnésla?). Ten mafián a současný totální propadlík své moci i nemoci a nátlaku nejstarší dcerušky a jejího chotě zdá se, že už pietně na výročí té ranní až dopolední události ani nepředčítá jména obětí z řad nejen kancelářských krys, ale i pasažérů, hasičů a dalších. Pilotů, původem ze SA a vycvičených v \US|A \(stejně ja\ko B\abišův nejsta\rší syn), se \kupod\ivu tato pieta netýká. A Bush mladší k mému obrovskému údiv\u vzá\pět\í po a\b\solv\ov\á\ní \\zb\o\žn\\é\ \mš\\e\ v\\\yh\lásil \\př\e\\d kost\\e\l\e\\ \\v\\á\l\ku - "\\\\\\\\\\\\\\\\Afghan\\\istan\\u\\\\"
\
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\,\\\
Není ti líto, že kromě paní Dany a mě, paní Marie, už k tobě do této diskuse pro zloduchy a zločince nikdo jiný ani nepáchne? Chápej: nechce se s tebou špinit?
V nemocnici jsem se musela sprchovat denně,
"Osm dní!"
-------------- 

Ono zlo je třeba přece jen po očku sledovat, protože jeden nikdy neví,
kdy se dostane do jejich blízkosti.

Toho zla tady moc není! 
Prioritou tu je láska a úcta k Bohu Stvořiteli a Otci lidstva! 