❤️ Diskuze pro zloduchy a zločince! ❤️

Předmět diskuze: ❤️ Diskuze pro zloduchy a zločince! ❤️ - ❤️ Diskuze pro upřímné, v Boha věřící lidi, kteří si v průběhu svého života, díky Bohu, bolestně uvědomili svou hříšnost a chtějí se, s pomocí Boží, změnit k lepšímu! (P.S. Nebojte se, rád tu uvítám i lidi láskyplné, dobré a milosrdné, milé a hodné, milující a slitovné, čestné a poctivé, pravdomluvné a spravedlivé nebo dokonce subjektivně svaté!) ❤️ (LIDÉ! POZOR!!! MÁTE-LI PSYCHICKÉ PROBLÉMY, TADY JE NEVYŘEŠÍTE! - VYHLEDEJTE POMOC PŘÍMO U BOHA OTCE SVÉHO!)

Zobrazení reakcí na příspěvek #17387

Zobrazit vše


| Předmět: Stejně je to divné, že. . .
09.05.26 19:29:00 | #17387

*9391* Stejně je to divné, že pro pokřtěné lidi je Bůh Izraele nepřijatelný, i když právě v jeho jménu byl k pokání pokřtěn i Ježíš! Ano, je to hodně divné, že je jim Bůh Stvořitel, Otec, Pán a Spasitel náš "kamenem úrazu"! *2524*



| Předmět: RE: Stejně je to divné, že. . .
09.05.26 19:39:09 | #17389 (1)

Pokřtění samo o sobě, jež není zasazeno do kontextu věcí předchozích, není ničím.
Pokřtění dětí též neznamená nic. Vždyť to je v bibli, co všechno je třeba učinit před křtem, jež je vlastně už jen závěrečnou tečkou na cestě ku znovuzrození, bez kterého v podstatě je na tebe hleděno jako na bezvěrce.



| Předmět: RE: RE: Stejně je to divné, že. . .
09.05.26 19:44:39 | #17391 (2)

*35239* Abraham, Izmael, Izák, Josef, Mojžíš, Jozue, David, Šalomoun atd. jsou podle Vás bezvěrci? *6578*



| Předmět: RE: RE: RE: Stejně je to divné, že. . .
11.05.26 03:41:02 | #17466 (3)

Spíš je to tak, že Starý zákon psali jiní židé, než Zákon nový nebo také Nový testament, evangelium nebo též dobrá cesta, dobrá zpráva či nové poselství atd. No, a ve druhé světové se jen oddělovalo zrno od plev - ti "dobře zapsaní" židé od těch nevzývajících, řekněme, ani Rudéhoštíta ani ani toho druhého rudého... fellera. *5671* *727*

A mimochodem, i když už jsem to kdysi dávno psala: tak, jak je Ježíš popisován v evangeliích, šlo zjevně o schizofrenika - viz ta různá nejasná podobenství, 40denní postní dobu, představující duchovní přípravu, pokání a pokušení apod. Marek, Matouš, Lukáš a obzvláště ten sám víceméně schizofrenik, prostě poněkud šíbnutej Jan - já většinou cituji z Matouše, nějak mi nejvíc sedí - jo, a také jsem evangelia tak dlouho studovala, až jsem si nakonec, po mnoha letech, tu schízu údajného Ježíše sama prodělávala, a to hned spolu s mánií. Dnes tuto diagnózu však nazývají Schizoafektivní poruchou, a například v Dobřanské dříve léčebně, poslední léta Psychiatrické nemocnici, jí na uzavřeném oddělení trpí takřka všichni, ačkoliv tato diagnóza je ještě ve vysokoškolské učebnici Psychiatrie, vydané za hluboké normalizace někdy na počátku 70. let minulého století, tato diagnóza, tenkrát nazývaná Schizoafektivní psychózou, uváděna jako velmi vzácná a není vlastně už dále nijak popisovaná.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: Stejně je to divné, že.…
11.05.26 04:28:51 | #17470 (4)

*30246* Rozumím Vám! Vězte ale, že Bůh má s každým člověkem své plány! CO MÁME POZNAT NEBO PROŽÍT, TO POZNÁVÁME NEBO PROŽÍVÁME, I KDYŽ SE NÁM TO ČASTO NELÍBÍ. *11171*



| Předmět: RE: Stejně je to divné, že. . .
09.05.26 19:41:34 | #17390 (1)

*33794* (Bible, List Koloským 3:5-10) *16360*

*22971* Proto umrtvujte své pozemské sklony: smilstvo, necudnost, vášeň, zlou touhu a hrabivost, která je modloslužbou. Pro takové věci přichází Boží hněv. I vy jste dříve tak žili. Ale nyní odhoďte to všecko: zlobu, hněv, špatnost, rouhání, pomluvy z vašich úst. Neobelhávejte jeden druhého, svlečte ze sebe starého člověka i s jeho skutky a oblečte nového, který dochází pravého poznání, když se obnovuje podle obrazu svého Stvořitele. (Prosím!) *3577*



| Předmět: RE: RE: Stejně je to divné, že. . .
10.05.26 01:52:37 | #17408 (2)

To se to umrtvujte své pozemské sklony: smilstvo, necudnost, vášeň, zlou touhu a hrabivost, která je modloslužbou, když už je člověk tak nemocný či rezignovaný, případně tak duchovně vyspělý, že mu nic jiného nezbývá! *23266* *5457* *5762* *3474* *4437* *3419* *2617* *4714* *29716* *13024* *6114* *33580* *9388* *3440* *6873* *3431* *2546* *17904* *4186* *6785* *17365* *144* *17946* *5860* *17341* *30377* *25810* *868* *3325* *16590* *16058* *3810* *34714* *161* *9531* *6635* *22542* *34796* *3429* *11259* *17607* *21123* *27119* *14109* *6861*



| Předmět: RE: RE: RE: Stejně je to divné, že. . .
10.05.26 09:40:27 | #17409 (3)

*35239* Nevěděl jsem, že jste na tom tak bídně! *34017*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: Stejně je to divné, že.…
11.05.26 03:48:55 | #17467 (4)

Občas jo. Bohužel - tedy pro mě až do toho ústavního léčení - vlastně bohudíkY. *30039* *6578*

Ml.2, 7, L.P. MM89



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Stejně je to divné,…
11.05.26 04:22:58 | #17468 (5)

*2210* Nikdo z nás to nemá jednoduché! *30410*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Stejně je to divné,…
11.05.26 04:32:09 | #17471 (5)

PAVEL DOBEŠ - Zpátky do trenek



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Stejně je to…
11.05.26 04:47:50 | #17478 (6)

*32830* Děkuji Vám za hudební přílohu! *30513*