Bůh je Stvořitelem vesmíru! 
VY TO SICE ZARYTĚ POPÍRÁTE, ALE TÍM TO NEZMĚNÍTE.

Bůh je Stvořitelem vesmíru! 
VY TO SICE ZARYTĚ POPÍRÁTE, ALE TÍM TO NEZMĚNÍTE.

A kdo stvořil boha? Ve skutečnosti to byli lidé kteří vytvořili
představu pohádkové bytosti. Bohové existují jen jako pohádkové bytosti v
hlavách věřících. Jak si boha kdo představí, takového ho má. 
Já osobně původ Boha Stvořitele a Otce svého a našeho neznám, ale
nemám s tím problém! 