Proč co je na tom tady tak píše plno lidí i jitrnice Yvemej. Aj v jiných
diskusích .
Ne nebavím se tak venku za to někteří na hlavu semniu tak ano
Včera jsem dostala pozvání od řidiče autobusu přes 40,hezký .na kafe
Vozí mě dlouho i do Havířova
Clovicku jste nespravedlivý .
Tady už nepřijdu zas dlouho .

Já jsem nespravedlivý? Píšete, že venku
se s lidmi tak nebavíte, ale tady ano!? Proč? 
V MÉM SRDCI JE TATO DISKUZE
ZASVĚCENÁ BOHU! ŽIVÉMU BOHU! BOHU STVOŘITELI, OTCI, PÁNU A SPASITELI
LIDSTVA! A tak se nedivte, že toužím, aby tu lidi nepsali sprostě! 