To máte tak ,můj taťka byl sprostý pak ex jak prase sprostý u na
děti
Tak to mám v hlavě
Tak ,ještě Ostravský kraj ,slovenský temperament
.
Venku ne ,člověk nevi koho potká ,nějakého člověka ve vysokém postavení
a nehodí se to
Mějte se .
To máte tak ,můj taťka byl sprostý pak ex jak prase sprostý u na
děti
Tak to mám v hlavě
Tak ,ještě Ostravský kraj ,slovenský temperament
.
Venku ne ,člověk nevi koho potká ,nějakého člověka ve vysokém postavení
a nehodí se to
Mějte se .
A TADY, V DISKUZI ZASVĚCENÉ BOHU, SE TO
HODÍ? 
Já sice nevím, jaký byl a je Váš
"ex", ale jedno vím velice dobře - už dávno jste mu měla vše odpustit a k
jeho hříchům byste se v mysli nevracet neměla! 