Rozcestník >> Náboženství >> ❤️ Diskuze pro zloduchy a zločince! ❤️

Předmět diskuze: ❤️ Diskuze pro zloduchy a zločince! ❤️ - ❤️ Diskuze pro upřímné, v Boha věřící lidi, kteří si v průběhu svého života, díky Bohu, bolestně uvědomili svou hříšnost a chtějí se, s pomocí Boží, změnit k lepšímu! (P.S. Nebojte se, rád tu uvítám i lidi láskyplné, dobré a milosrdné, milé a hodné, milující a slitovné, čestné a poctivé, pravdomluvné a spravedlivé nebo dokonce subjektivně svaté!) ❤️ (LIDÉ! POZOR!!! MÁTE-LI PSYCHICKÉ PROBLÉMY, TADY JE NEVYŘEŠÍTE! - VYHLEDEJTE POMOC PŘÍMO U BOHA OTCE SVÉHO!)

| Předmět: DOBRÉ RÁNO A HEZKÝ CELÝ DEN.
11.06.26 07:21:36 | #19798

*12694* "DOBRÉ RÁNO A HEZKÝ CELÝ DEN,"



| Předmět: RE: DOBRÉ RÁNO A HEZKÝ CELÝ DEN.
11.06.26 07:23:04 | #19799 (1)

". . .DEN LÁSKY A MILOSTI BOŽÍ - DEN NAPLNĚNÝ RADOSTÍ."



| Předmět: RE: RE: DOBRÉ RÁNO A HEZKÝ CELÝ DEN.
11.06.26 07:23:40 | #19800 (2)
| Předmět: Když!
10.06.26 19:43:30 | #19796

*30258* Když se zločinec stane prezidentem, nepřestává být zločincem a jeho skutky to dokládají. *6195*



| Předmět: RE: Když!
10.06.26 19:45:03 | #19797 (1)

| Předmět: Díky Bohu, že žijeme!
10.06.26 19:37:24 | #19794

*13845* Díky Bohu, že žijeme a že máme radost ze života! *13842*



| Předmět: RE: Díky Bohu, že žijeme!
10.06.26 19:39:21 | #19795 (1)

Možná se divíte, jako může zločinec milovat Boha! Neznám důvod, a tak se klidně divte dál. *27179*



| Předmět:
10.06.26 19:08:26 | #19790
| Předmět: RE:
10.06.26 19:21:53 | #19791 (1)
| Předmět:
10.06.26 19:07:34 | #19788

Já jsem některý léky prřestala brát ,ani nevíte kolik jich měla s nemoci ..Toto plicní mám z toho bytu .
Musím vydržet ..
Jeden musím brát zpátky musím ..

Nevím clovicku ,měl jste se zeptat lékaře na Ty léky .



| Předmět: RE:
10.06.26 19:23:43 | #19792 (1)

*13845* Bůh je moudřejší než všichni lékaři na celém světě! *13842*



| Předmět:
10.06.26 19:05:56 | #19785
| Předmět: RE:
10.06.26 19:07:08 | #19787 (1)
| Předmět: RE: RE:
10.06.26 19:08:06 | #19789 (2)
| Předmět: RE: RE: RE:
10.06.26 19:25:28 | #19793 (3)
| Předmět:
10.06.26 19:05:18 | #19784

Já jsem velmi komunikativní typ..Hned se seznámím.



| Předmět: RE:
10.06.26 19:06:22 | #19786 (1)

| Předmět:
10.06.26 17:54:44 | #19771

Píšou ,že sůl žere vlhkost ,dala kilo soli do hrnce nerez a nic vše studený

0



| Předmět: RE:
10.06.26 18:43:46 | #19772 (1)

Sůl skutečně vlhkost pohlcuje, ale děje se to pomalu. *30410*



| Předmět:
10.06.26 17:53:02 | #19770

Ono to dopadne buď dobře nebo špatně .
Jinak to nejde ).



| Předmět: RE:
10.06.26 18:45:54 | #19773 (1)

Otázkou je, jestli rozeznáme, zda to špatné není ve skutečnosti dobré a naopak. *4037*



| Předmět:
10.06.26 17:51:38 | #19769

Člověk se venku nenudí ).
Potkala jsem i Jarouška ze školení ,ten si dělal srandu ať nevykoupim celý kauf), vždy nosím velikou tašku na minerálky 😁

.
Vždy se spolu zasmějeme. .



| Předmět: RE:
10.06.26 18:47:36 | #19774 (1)

No vidíte, on ten lidský život přináší i milá překvapení. *4916*