Mě je jedno co si myslíte o ex celý město ví co je zač ,toho psychopata
pokud mě potká a napadne mě opět ,zabíjí ho
Už nemusím děti chránit
Jsou dospělí
Odpusťte sobě Vy clovicku
Mě je jedno co si myslíte o ex celý město ví co je zač ,toho psychopata
pokud mě potká a napadne mě opět ,zabíjí ho
Už nemusím děti chránit
Jsou dospělí
Odpusťte sobě Vy clovicku
To máte tak ,můj taťka byl sprostý pak ex jak prase sprostý u na
děti
Tak to mám v hlavě
Tak ,ještě Ostravský kraj ,slovenský temperament
.
Venku ne ,člověk nevi koho potká ,nějakého člověka ve vysokém postavení
a nehodí se to
Mějte se .
A TADY, V DISKUZI ZASVĚCENÉ BOHU, SE TO
HODÍ? 
Já sice nevím, jaký byl a je Váš
"ex", ale jedno vím velice dobře - už dávno jste mu měla vše odpustit a k
jeho hříchům byste se v mysli nevracet neměla! 
Lidi mi říkaji dobře za dobrotu na žebrotu .
Jsem moc hodná
Dělám si starosti o jiné lidi .
Hrozny napsat ,že to léto je moc nebo co však až budete hořet si vzpomenete
.
Tam šlo o to jedno SPROSTÉ SLOVO, které
tam být nemělo, a Vy to velmi dobře víte! 
Jinak bylo v pořádku, že jste si
povzdechla nad těmi současnými vedry! I já to tu konstatuji. . . 
Stále ještě chodím na procházky, a
tak to vedro vnímám! Přece jen mě nedávno zlobilo srdce a já jsem to tu
netajil. Ale to už je mezi Bohem a mnou! VŠE V MÉM ŽIVOTĚ MÁ NĚJAKÝ
SMYSL. 
Pokud mi nadavate ,buďte tak ke všem
Jitrnici přímo lezete do zadku .
To je vše jdu ven
Jestli mé odpovědi vnímáte jako
nadávku, potom je to s Vámi morálně velmi zlé!
A člověk s přezdívkou "jitrnice" mnou protěžovaný
rozhodně není! Navíc sem chodí málokdy!
Semnou ke to morálně velmi dobrý ,jen Vy clovicku se neumíte vcítit do
jiných lidí jejich trápení ,radosti atd .
Nebojte se tady chodit nemusím zas
Jedno mi je co si myslíte tady ,život je venku .
Čus .
Clovicku opravdu zkuste se vcítit do jiných lidí
Tak si tu pište o Bohu
Ano, je pravdou, že já skutečně nechápu, proč
lidé občas mluví vulgárně a používají bez ostychu sprostá slova! Vím,
že většina lidí má nějaké to trápení! Ale sprostými slovy to
nevyjadřují - modlí se k Bohu a prosí Otce o pomoc! 
Ja treba pouzivam konopi od bolesti a pomaha to.To je taky droga Lidem se ulevi.
"Važme si toho
a žijme i my v lásce k Bohu a současně i v lásce k lidem
všem!"
Církevní vůdci Bohu Stvořiteli a Otci
lidstva nedůvěřují, a tak většinu svých budov důkladně zamykají, aby
tam nikdo nemohl vstoupit! Venku je vedro, ale oni jsou tak bezcitní a
škodolibí, že nikomu rozjímání v chladném prostředí uvnitř většiny
jejich budov nedovolí! (Pouze na mši odemknou a potom lidi opět vyženou
ven!!!) 
Církevní vůdci si totiž kdysi dávno
vymysleli svého vlastního boha - "boha trojjediného"! TEN ALE NEEXISTUJE, A
TAK JIM JEJICH MAJETEK, KTERÝ JE DÍKY JEJICH CHAMTIVOSTI ZNAČNÝ, SKUTEČNĚ
OCHRÁNIT NEMŮŽE! Nedivme se tedy, že jejich "nasyslované" bohatství láká
zloděje a podvodníky! 
Tento Váš příspěvek se mi ale už
nelíbí - chci věřit, že se takovým způsobem jinak s lidmi nebavíte! 
Proč co je na tom tady tak píše plno lidí i jitrnice Yvemej. Aj v jiných
diskusích .
Ne nebavím se tak venku za to někteří na hlavu semniu tak ano
Včera jsem dostala pozvání od řidiče autobusu přes 40,hezký .na kafe
Vozí mě dlouho i do Havířova
Clovicku jste nespravedlivý .
Tady už nepřijdu zas dlouho .
Já jsem nespravedlivý? Píšete, že venku
se s lidmi tak nebavíte, ale tady ano!? Proč? 
V MÉM SRDCI JE TATO DISKUZE
ZASVĚCENÁ BOHU! ŽIVÉMU BOHU! BOHU STVOŘITELI, OTCI, PÁNU A SPASITELI
LIDSTVA! A tak se nedivte, že toužím, aby tu lidi nepsali sprostě! 
Jste hodné děvče! Děkuji Vám, že tak
láskyplně na návštěvníky této diskuze myslíte! 