❤️ Diskuze pro zloduchy a zločince! ❤️

Předmět diskuze: ❤️ Diskuze pro zloduchy a zločince! ❤️ - ❤️ Diskuze pro upřímné, v Boha věřící lidi, kteří si v průběhu svého života, díky Bohu, bolestně uvědomili svou hříšnost a chtějí se, s pomocí Boží, změnit k lepšímu! (P.S. Nebojte se, rád tu uvítám i lidi láskyplné, dobré a milosrdné, milé a hodné, milující a slitovné, čestné a poctivé, pravdomluvné a spravedlivé nebo dokonce subjektivně svaté!) ❤️ (LIDÉ! POZOR!!! MÁTE-LI PSYCHICKÉ PROBLÉMY, TADY JE NEVYŘEŠÍTE! - VYHLEDEJTE POMOC PŘÍMO U BOHA OTCE SVÉHO!)

| Předmět:
před hodinou | #20527

Mě je jedno co si myslíte o ex celý město ví co je zač ,toho psychopata pokud mě potká a napadne mě opět ,zabíjí ho
Už nemusím děti chránit
Jsou dospělí
Odpusťte sobě Vy clovicku



| Předmět: RE:
před hodinou | #20528 (1)

S Vámi je zbytečný komunikovat o tomhle

Jdu nakupovat a projít se



| Předmět: Bůh Vám žehnej, lidé!
před 2 hodinami | #20523

*33792* "Bůh Vám žehnej, lidé!"



| Předmět: RE: Bůh Vám žehnej, lidé!
před 2 hodinami | #20524 (1)

*12694* *4437* *12694* "Kéž Bůh uzdraví všechny nemocné a tělesně postižené!"




| Předmět: RE: RE: Bůh Vám žehnej, lidé!
před 2 hodinami | #20525 (2)

*12694* *3456* *12694* "Kéž Bůh ukončí všechny války a znemožní lidem páchat zločiny!"



| Předmět: RE: RE: RE: Bůh Vám žehnej, lidé!
před 2 hodinami | #20526 (3)

*33770* *23658* Já vyrazím na dopolední procházku! *3385*



| Předmět:
před 2 hodinami | #20519

To máte tak ,můj taťka byl sprostý pak ex jak prase sprostý u na děti
Tak to mám v hlavě
Tak ,ještě Ostravský kraj ,slovenský temperament
.
Venku ne ,člověk nevi koho potká ,nějakého člověka ve vysokém postavení a nehodí se to

Mějte se .



| Předmět: RE:
před 2 hodinami | #20521 (1)

*6578* A TADY, V DISKUZI ZASVĚCENÉ BOHU, SE TO HODÍ? *6578*

*30410* Já sice nevím, jaký byl a je Váš "ex", ale jedno vím velice dobře - už dávno jste mu měla vše odpustit a k jeho hříchům byste se v mysli nevracet neměla! *35060*



| Předmět:
před 2 hodinami | #20511

Lidi mi říkaji dobře za dobrotu na žebrotu .
Jsem moc hodná
Dělám si starosti o jiné lidi .
Hrozny napsat ,že to léto je moc nebo co však až budete hořet si vzpomenete .



| Předmět: RE:
před 2 hodinami | #20515 (1)

*4502* Tam šlo o to jedno SPROSTÉ SLOVO, které tam být nemělo, a Vy to velmi dobře víte! *35060*

*7228* Jinak bylo v pořádku, že jste si povzdechla nad těmi současnými vedry! I já to tu konstatuji. . . *2292*



| Předmět: RE: RE:
před 2 hodinami | #20520 (2)

*30258* Stále ještě chodím na procházky, a tak to vedro vnímám! Přece jen mě nedávno zlobilo srdce a já jsem to tu netajil. Ale to už je mezi Bohem a mnou! VŠE V MÉM ŽIVOTĚ MÁ NĚJAKÝ SMYSL. *8164*



| Předmět:
před 2 hodinami | #20509

Pokud mi nadavate ,buďte tak ke všem
Jitrnici přímo lezete do zadku .
To je vše jdu ven



| Předmět: RE:
před 2 hodinami | #20512 (1)

*6195* Jestli mé odpovědi vnímáte jako nadávku, potom je to s Vámi morálně velmi zlé!

*35060* A člověk s přezdívkou "jitrnice" mnou protěžovaný rozhodně není! Navíc sem chodí málokdy!



| Předmět: RE: RE:
před 2 hodinami | #20514 (2)

Semnou ke to morálně velmi dobrý ,jen Vy clovicku se neumíte vcítit do jiných lidí jejich trápení ,radosti atd .
Nebojte se tady chodit nemusím zas



| Předmět: RE: RE: RE:
před 2 hodinami | #20516 (3)

Jedno mi je co si myslíte tady ,život je venku .
Čus .
Clovicku opravdu zkuste se vcítit do jiných lidí

Tak si tu pište o Bohu



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
před 2 hodinami | #20518 (4)

*34027* "ŽIVOT JE V BOHU - ŽIVOT JE V NÁS - ŽIVOT JE I OKOLO NÁS!"




| Předmět: RE: RE: RE:
před 2 hodinami | #20517 (3)

*35060* Ano, je pravdou, že já skutečně nechápu, proč lidé občas mluví vulgárně a používají bez ostychu sprostá slova! Vím, že většina lidí má nějaké to trápení! Ale sprostými slovy to nevyjadřují - modlí se k Bohu a prosí Otce o pomoc! *34758*



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
před 2 hodinami | #20522 (4)

*35060* "STEJNĚ TAK NECHÁPU, PROČ LIDÉ BEROU DROGY, KOUŘÍ A PIJÍ ALKOHOL."



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
před 39 minutami | #20530 (5)

Ja treba pouzivam konopi od bolesti a pomaha to.To je taky droga Lidem se ulevi.



| Předmět: ŽIJEME V LÁSCE BOŽÍ.
před 2 hodinami | #20506

*33792* "ŽIJEME V LÁSCE BOŽÍ NAŠEHO MILUJÍCÍHO NEBESKÉHO OTCE."



| Předmět: RE: ŽIJEME V LÁSCE BOŽÍ.
před 2 hodinami | #20507 (1)

*34027* "Važme si toho a žijme i my v lásce k Bohu a současně i v lásce k lidem všem!"



| Předmět: Církevní vůdci. . .
před 3 hodinami | #20501

*11104* Církevní vůdci Bohu Stvořiteli a Otci lidstva nedůvěřují, a tak většinu svých budov důkladně zamykají, aby tam nikdo nemohl vstoupit! Venku je vedro, ale oni jsou tak bezcitní a škodolibí, že nikomu rozjímání v chladném prostředí uvnitř většiny jejich budov nedovolí! (Pouze na mši odemknou a potom lidi opět vyženou ven!!!) *33861*



| Předmět: RE: Církevní vůdci. . .
před 2 hodinami | #20510 (1)

*6578* Církevní vůdci si totiž kdysi dávno vymysleli svého vlastního boha - "boha trojjediného"! TEN ALE NEEXISTUJE, A TAK JIM JEJICH MAJETEK, KTERÝ JE DÍKY JEJICH CHAMTIVOSTI ZNAČNÝ, SKUTEČNĚ OCHRÁNIT NEMŮŽE! Nedivme se tedy, že jejich "nasyslované" bohatství láká zloděje a podvodníky! *30410*



| Předmět:
před 3 hodinami | #20500

Ať jde do prdele takové léto ,je to moc



| Předmět: RE:
před 2 hodinami | #20505 (1)

*6195* Tento Váš příspěvek se mi ale už nelíbí - chci věřit, že se takovým způsobem jinak s lidmi nebavíte! *35060*




| Předmět: RE: RE:
před 2 hodinami | #20508 (2)

Proč co je na tom tady tak píše plno lidí i jitrnice Yvemej. Aj v jiných diskusích .
Ne nebavím se tak venku za to někteří na hlavu semniu tak ano
Včera jsem dostala pozvání od řidiče autobusu přes 40,hezký .na kafe
Vozí mě dlouho i do Havířova

Clovicku jste nespravedlivý .
Tady už nepřijdu zas dlouho .



| Předmět: RE: RE: RE:
před 2 hodinami | #20513 (3)

*9391* Já jsem nespravedlivý? Píšete, že venku se s lidmi tak nebavíte, ale tady ano!? Proč? *3456*

*8164* V MÉM SRDCI JE TATO DISKUZE ZASVĚCENÁ BOHU! ŽIVÉMU BOHU! BOHU STVOŘITELI, OTCI, PÁNU A SPASITELI LIDSTVA! A tak se nedivte, že toužím, aby tu lidi nepsali sprostě! *30410*



| Předmět:
před 3 hodinami | #20499

Přeji ,hezké poklidné úterý a *7228* v duši .



| Předmět: RE:
před 3 hodinami | #20504 (1)

*34041* Jste hodné děvče! Děkuji Vám, že tak láskyplně na návštěvníky této diskuze myslíte! *33792*



| Předmět:
před 3 hodinami | #20498

Přeji ,hezké poklidné úterý a *7228* v duši .



| Předmět: RE:
před 3 hodinami | #20503 (1)

*7228* Slunce máme i nad hlavou! *34694*