"BŮH STVOŘITEL, OTEC,
PÁN A SPASITEL NÁŠ JE NAŠÍM OCHRÁNCEM."
Spoléhat se na NATO je stejné, jako
spoléhat se na Satana s démony!!! 
Stejně tak není spolehnutí na vládnoucí
kapitalisty, politiky a církevní hodnostáře!!! 
"A jen Bůh může obyvatele
Česka současně ochránit před vládnoucími chamtivými kapitalisty,
politiky a církevními hodnostáři."
Kdo ale Bohu Stvořiteli, Otci, Pánu a
Spasiteli lidstva v Česku důvěřuje? 
Kdo má v Česku celou lásku a svatou
úctu k Bohu Stvořiteli a Otci lidstva? Kdo? 
V červenci má být summit NATO v
turecké Ankaře a pan Petr Pavel tam chce jet! Otázkou je, proč tam tedy
nejede a místo toho žaluje jako ubohý žalobníček? Může tam jet sám,
jako jezdí i jinam! Nebo nemá peníze na cestu? 
Členství v NATO stejně Česko
neochrání, a tak nevím, proč se tam chce pan Petr Pavel ztrapňovat? 
JÁ OSOBNĚ BOHA VĚTŠINOU NAZÝVÁM
ŽIVÝM BOHEM NEBO BOHEM IZRAELE NEBO BOHEM STVOŘITELEM, OTCEM, PÁNEM A
SPASITELEM LIDSTVA NEBO NAŠÍM PANOVNÍKEM. 
Já jsem na "chatujme.cz" velmi
neoblíbený, ale Bůh miluje i mne, a tak mi to nevadí. LIDSKÁ NENÁVIST A
ZÁŠŤ MI UBLÍŽIT NEMŮŽE. Navíc lidem láskyplně odpouštím. . . 
"ANO, DĚKUJI
BOHU STVOŘITELI A OTCI SVÉMU MILOVANÉMU, ŽE LIDEM ODPOUŠTÍM."
zrovna jsem četl na jednom americkém filozoficko náboženském webu o
narození Ježíše
Marie Nazaretská je příkladem ženy, která prošla duševním i fyzickým
znásilněním a ponížením jako žena.
Bylo jí sděleno, že bude oplodněna Bohem; nebyla žádná volba, tedy nebyl
žádný souhlas, což by bylo znásilnění. Bůh se rozhodl že bude
oplodněna a ona nemohla říct ne. Byla vdaná za Josefa, ale nadržený Bůh
se o to nestaral a zneuctil manželství. Ale nejzajímavější,
nejsadističtější a nejskandálnější je, že v doktríně o Trojici jsou
Otec, Syn a Duch svatý jedno. Takže Ježíš v podobě Boha znásilnil svou
matku, porušil vztah svých rodičů a narodil se jako důsledek incestu tím,
že oplodnil svou vlastní matku.
MUHAHAHAHAHAHAH. tak to už je na mě taky moc
Vzkříšený Ježíš je velmi
hodným a láskyplným člověkem! Je jedním z nás všech lidí! ANO, JE
NAŠÍM VLASTNÍM BRATREM PŘED BOHEM. A to, že mnozí pokřtění lidé jméno
Ježíše zneužívají, je věc jiná! 
"BŮH JE JEDEN -
NENÍ TVOŘEN TŘEMI OSOBAMI, JAK SE MNOZÍ LIDÉ OBELHÁVAJÍ."
Z čeho vznikají ty nádory, to by si měl každý přečíst a hlavně zpomalit v této době, peníze nejsou na prvním místě, to si lidé uvědomte…. ZdravI
Pravdou je, že toužíme být zdravými lidmi. ALE PRO
NĚKOHO JSOU PRÝ PENÍZE DŮLEŽITÉ. 
myslím že z Nového zákona
jak Ježíš říká : nebojte se o mně, bojte se o mé nepřátele
protože já mám brokovnici ?!
Nemusíte mít strach tady nepřijdu jen člověka vytocite .
Si tady pište o Bohu dál a sám
