POLITIKA. 
Pan Petr Pavel si jistě mne ruce! Může si
vzít generálskou uniformu ozdobenou řadou vyznamenání, které získal
válčením s lidmi, a vyrazit do Ankary! TO ŽALOVÁNÍ MU ALE K DOBRU
PŘIČTENO NEBUDE. 
POLITIKA. 
Pan Petr Pavel si jistě mne ruce! Může si
vzít generálskou uniformu ozdobenou řadou vyznamenání, které získal
válčením s lidmi, a vyrazit do Ankary! TO ŽALOVÁNÍ MU ALE K DOBRU
PŘIČTENO NEBUDE. 
V Česku jsou vládnoucí politici tak
svérázní, že by měli být prozkoumáni psychiatry a psychology! 
Je-li to vedro trestem, potom konstatuji,
že já jsem si tento trest zasloužil. 
Navíc je má pokožka poznamenaná
vitiligem a delší pobyt na slunci mi rozhodně nesvědčí. 
Nikdo z lidí nedokáže zachránit celé lidstvo, i
když mnozí lidé lžou, že jsou pro lidstvo spasiteli! 
Marně už pár let přemýšlím, jak to ti komunisté dělali…
Žádný bezdomovec…
Žádná fetka…
Žádná nezaměstnanost…
Naprostá soběstačnost ve všem…
Zdravotnictví zdarma…
Bezpečno u ulicích…
Levné bydlení…
Čím to.
I kdyz komouši kradli bylo dobře kradli ale vše fungovalo /Ted je pravy kapitalismus a lidi chcou vic a vic penez) Vydrit z kuze lidi
To vedro zmáhá i mne! Nejhorší je, že
kdykoli jdu ven, vracím se celý zpocený! Navíc hodně dlouho trvá, než se
tělo doma potit přestane! 
Jsem tu ve sklepe uz druhy tyden a nez du spát si osprchuji nohy studenou vodou
Vy nevíte, co se tu dělo?
Kdo nepracoval, šel do vězení za
příživnictví.
Drogy lidé brali i tenkrát! Polykali
halucinogeny, čichali toluen, píchali si pervitin nebo morfin atd.
Soběstačnost byla zdánlivá, protože
hodně zboží bylo pouze v Tuzexu pro "vyvolené".
Zdravotnictví bylo bezplatné, to ano.
Bezpečno v ulicích nebylo, to ani
náhodou, nás zločinců tu nebylo málo!!!
Bydlení levné bylo, ale mzdy byly
nízké, a tak to ani jinak nešlo!
Žalování bylo oblíbené mezi
komunisty! KDO NA OSTATNÍ ŽALOVAL, BUDOVAL KARIÉRU. 
Pan Petr Pavel tedy zkouší komunistické praktiky, jak
získat žalováním větší moc! 
P.S. Ale co mi je do toho! Já jsem ho
nevolil. JÁ K VOLBÁM NECHODÍM. 
"MÝM JEDINÝM
KANDIDÁTEM NA PANOVNÍKA V ČESKU JE BŮH. ŽIVÝ BŮH. BŮH STVOŘITEL, OTEC,
PÁN A SPASITEL NÁŠ!"
"A I KDYŽ TO MNOZÍ LIDÉ
NETUŠÍ, NÁŠ MILOVANÝ NEBESKÝ TATÍNEK JE NEUSTÁLE ABSOLUTNÍM PANOVNÍKEM
CELÉHO LIDSTVA. VLÁDNE I VEŠKERÉMU TVORSTVU VČETNĚ ANDĚLŮ A
DÉMONŮ!"