❤️ Diskuze pro zloduchy a zločince! ❤️

Předmět diskuze: ❤️ Diskuze pro zloduchy a zločince! ❤️ - ❤️ Diskuze pro upřímné, v Boha věřící lidi, kteří si v průběhu svého života, díky Bohu, bolestně uvědomili svou hříšnost a chtějí se, s pomocí Boží, změnit k lepšímu! (P.S. Nebojte se, rád tu uvítám i lidi láskyplné, dobré a milosrdné, milé a hodné, milující a slitovné, čestné a poctivé, pravdomluvné a spravedlivé nebo dokonce subjektivně svaté!) ❤️ (LIDÉ! POZOR!!! MÁTE-LI PSYCHICKÉ PROBLÉMY, TADY JE NEVYŘEŠÍTE! - VYHLEDEJTE POMOC PŘÍMO U BOHA OTCE SVÉHO!)

| Předmět: POLITIKA.
před 2 hodinami | #20612

*6635* POLITIKA. *6635*

*2213* Pan Petr Pavel si jistě mne ruce! Může si vzít generálskou uniformu ozdobenou řadou vyznamenání, které získal válčením s lidmi, a vyrazit do Ankary! TO ŽALOVÁNÍ MU ALE K DOBRU PŘIČTENO NEBUDE. *4507*



| Předmět: RE: POLITIKA.
před 2 hodinami | #20613 (1)

*30410* V Česku jsou vládnoucí politici tak svérázní, že by měli být prozkoumáni psychiatry a psychology! *13842*



| Předmět: Bůh má své plány. . .
před 2 hodinami | #20608

*6195* Bůh má své plány a to vedro je součástí těchto plánů. . . *30410*



| Předmět: RE: Bůh má své plány. . .
před 2 hodinami | #20609 (1)

*3456* Pravdou je, že naše chování je často mimo normu! *35060*



| Předmět: RE: RE: Bůh má své plány. . .
před 2 hodinami | #20610 (2)

*9540* Je-li to vedro trestem, potom konstatuji, že já jsem si tento trest zasloužil. *35060*




| Předmět: RE: RE: RE: Bůh má své plány. . .
před 2 hodinami | #20611 (3)

*11171* Navíc je má pokožka poznamenaná vitiligem a delší pobyt na slunci mi rozhodně nesvědčí. *3456*



| Předmět:
před 2 hodinami | #20603
| Předmět: RE:
před 2 hodinami | #20607 (1)
| Předmět: Spása lidstva je v moci Boží.
před 2 hodinami | #20599

*11171* "Spása lidstva je v moci Boží."



| Předmět: RE: Spása lidstva je v moci Boží.
před 2 hodinami | #20602 (1)

*35060* Nikdo z lidí nedokáže zachránit celé lidstvo, i když mnozí lidé lžou, že jsou pro lidstvo spasiteli! *35060*




| Předmět:
před 7 hodinami | #20591

Marně už pár let přemýšlím, jak to ti komunisté dělali…
Žádný bezdomovec…
Žádná fetka…
Žádná nezaměstnanost…
Naprostá soběstačnost ve všem…
Zdravotnictví zdarma…
Bezpečno u ulicích…
Levné bydlení…
Čím to.



| Předmět: RE:
před 7 hodinami | #20592 (1)

asi se za komunistů víc modlili



| Předmět: RE: RE:
před 2 hodinami | #20597 (2)
| Předmět: RE: RE: RE:
před 2 hodinami | #20601 (3)
| Předmět: RE: RE: RE: RE:
před 2 hodinami | #20604 (4)

*34041* Hezké odpoledne, bratře! *34027*



| Předmět: RE:
před 5 hodinami | #20593 (1)

I kdyz komouši kradli bylo dobře kradli ale vše fungovalo /Ted je pravy kapitalismus a lidi chcou vic a vic penez) Vydrit z kuze lidi



| Předmět: RE: RE:
před 2 hodinami | #20598 (2)

*30410* Bylo velmi snadné stát se zločincem!

Ale ta možnost je dnes také! *6578*



| Předmět: RE: RE: RE:
před 2 hodinami | #20600 (3)

*6578* *6578* .
*7228* *12907* .uteč yemeji do sklepa *27179*
*12907* 40 stupňů *6578*



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
před 2 hodinami | #20606 (4)

*560* *4191* To vedro zmáhá i mne! Nejhorší je, že kdykoli jdu ven, vracím se celý zpocený! Navíc hodně dlouho trvá, než se tělo doma potit přestane! *6940*



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
před hodinou | #20617 (4)

Jsem tu ve sklepe uz druhy tyden a nez du spát si osprchuji nohy studenou vodou




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
před hodinou | #20623 (5)
| Předmět: RE:
před 2 hodinami | #20596 (1)

*2386* Vy nevíte, co se tu dělo?

*17601* Kdo nepracoval, šel do vězení za příživnictví.
*30410* Drogy lidé brali i tenkrát! Polykali halucinogeny, čichali toluen, píchali si pervitin nebo morfin atd.
*14899* Soběstačnost byla zdánlivá, protože hodně zboží bylo pouze v Tuzexu pro "vyvolené".
*35060* Zdravotnictví bylo bezplatné, to ano.
*6578* Bezpečno v ulicích nebylo, to ani náhodou, nás zločinců tu nebylo málo!!!
*3868* Bydlení levné bylo, ale mzdy byly nízké, a tak to ani jinak nešlo!



| Předmět: co když je někdo nahoře
před 10 hodinami | #20590
| Předmět: RE: co když je někdo nahoře
před 3 hodinami | #20595 (1)

*11171* Ptáte-li se, jestli jste zločincem, ptáte se na to upřímně? *2386*



| Předmět: POKÁNÍ SLUŠÍ VŠEM LIDEM.
před 12 hodinami | #20586

*3577* *2983* POKÁNÍ SLUŠÍ VŠEM LIDEM. *34027*



| Předmět: RE: POKÁNÍ SLUŠÍ VŠEM LIDEM.
před 12 hodinami | #20587 (1)

*33792* "POKÁNÍ OČIŠŤUJE ZLODUCHY, ZLOČINCE I HŘÍŠNÍKY!"



| Předmět: RE: RE: POKÁNÍ SLUŠÍ VŠEM LIDEM.
před 10 hodinami | #20589 (2)
| Předmět: RE: RE: RE: POKÁNÍ SLUŠÍ VŠEM LIDEM.
před 3 hodinami | #20594 (3)

*34069* Ježíš sice slepý není, ale tu schopnost, aby mě viděl, nemá! *4511*



| Předmět: HEZKÝ DEN. . .
před 13 hodinami | #20584
| Předmět: RE: HEZKÝ DEN. . .
před 13 hodinami | #20585 (1)

*12694* *22971* *12694* "DĚKUJI BOHU ZA VŠE, CO PRO NÁS DĚLÁ!"




| Předmět: ŽALOVÁNÍ NENÍ PROJEVEM LÁSKY. . .
před 13 hodinami | #20575

*35060* ŽALOVÁNÍ NENÍ PROJEVEM LÁSKY NI PROJEVEM MILOSRDENSTVÍ. *10736*



| Předmět: RE: ŽALOVÁNÍ NENÍ PROJEVEM LÁSKY. . .
před 13 hodinami | #20576 (1)

*33794* Žalování bylo oblíbené mezi komunisty! KDO NA OSTATNÍ ŽALOVAL, BUDOVAL KARIÉRU. *3471*



| Předmět: RE: RE: ŽALOVÁNÍ NENÍ PROJEVEM LÁSKY. .…
před 13 hodinami | #20577 (2)

*35060* Pan Petr Pavel tedy zkouší komunistické praktiky, jak získat žalováním větší moc! *6578*



| Předmět: RE: RE: RE: ŽALOVÁNÍ NENÍ PROJEVEM…
před 13 hodinami | #20578 (3)

*6195* *3456* *35060* "PAN PETR PAVEL DĚLÁ ČESKU OSTUDU."



| Předmět: RE: RE: RE: RE: ŽALOVÁNÍ NENÍ PROJEVEM…
před 13 hodinami | #20579 (4)

*6578* "Říká se: JEDNOU KOMUNISTA, VŽDYCKY KOMUNISTA!!!"



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: ŽALOVÁNÍ NENÍ…
před 13 hodinami | #20580 (5)

*21324* P.S. Ale co mi je do toho! Já jsem ho nevolil. JÁ K VOLBÁM NECHODÍM. *34047*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: ŽALOVÁNÍ NENÍ…
před 13 hodinami | #20581 (6)

*33792* "MÝM JEDINÝM KANDIDÁTEM NA PANOVNÍKA V ČESKU JE BŮH. ŽIVÝ BŮH. BŮH STVOŘITEL, OTEC, PÁN A SPASITEL NÁŠ!"



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: ŽALOVÁNÍ…
před 13 hodinami | #20582 (7)

*27179* "A I KDYŽ TO MNOZÍ LIDÉ NETUŠÍ, NÁŠ MILOVANÝ NEBESKÝ TATÍNEK JE NEUSTÁLE ABSOLUTNÍM PANOVNÍKEM CELÉHO LIDSTVA. VLÁDNE I VEŠKERÉMU TVORSTVU VČETNĚ ANDĚLŮ A DÉMONŮ!"



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
před 13 hodinami | #20583 (8)

| Předmět: Dobré ráno!
před 13 hodinami | #20572
| Předmět: RE: Dobré ráno!
před 13 hodinami | #20573 (1)

*12216* Venku hezky svítí sluníčko. *7228*



| Předmět: RE: RE: Dobré ráno!
před 13 hodinami | #20574 (2)

*9388* Kdyby trochu zapršelo, nezlobil bych se! *15292*