❤️ Diskuze pro zloduchy a zločince! ❤️

Předmět diskuze: ❤️ Diskuze pro zloduchy a zločince! ❤️ - ❤️ Diskuze pro upřímné, v Boha věřící lidi, kteří si v průběhu svého života, díky Bohu, bolestně uvědomili svou hříšnost a chtějí se, s pomocí Boží, změnit k lepšímu! (P.S. Nebojte se, rád tu uvítám i lidi láskyplné, dobré a milosrdné, milé a hodné, milující a slitovné, čestné a poctivé, pravdomluvné a spravedlivé nebo dokonce subjektivně svaté!) ❤️ (LIDÉ! POZOR!!! MÁTE-LI PSYCHICKÉ PROBLÉMY, TADY JE NEVYŘEŠÍTE! - VYHLEDEJTE POMOC PŘÍMO U BOHA OTCE SVÉHO!)

| Předmět: POLITIKA!
před 38 minutami | #20640

*34011* POLITIKA V ČESKU! *34015*



| Předmět: RE: POLITIKA!
před 36 minutami | #20641 (1)
*6393* *6393* *6393* *6393* *6393* *6393* *6393* *6393* *6393* *6393* *6393*
  • (VLÁDNOUCÍ POLITICI JDOU DO PRÁCE.)


| Předmět: RE: RE: POLITIKA!
před 34 minutami | #20642 (2)
*718* *718* *718* *4507*

(DO PRÁCE CHODÍ I PAN PREZIDENT S OCHRANKOU!)



| Předmět: RE: RE: RE: POLITIKA!
před 18 minutami | #20647 (3)

*17601* *17601* *17601* Levá, pravá, levá, pravá. . . *17601* *17601* *17601*



| Předmět: RE: RE: POLITIKA!
před 24 minutami | #20645 (2)
*17121* *17121* *17121* *17121* *17121* *17121* *17121* *17121* *17121* *17121* *17121*
  • (OBLÍBENÁ ČINNOST POLITIKŮ V ČESKU!)


| Předmět: RE: RE: RE: POLITIKA!
před 21 minutami | #20646 (3)
  • *35326* Hezky jim k tomu zahrajeme! *35326*


| Předmět: RE: POLITIKA!
před 31 minutami | #20643 (1)
*34011* *34015* *34005* *34015* *34011*
  • (POLITICI JSOU V ČESKU ZNEPŘÁTELENÍ AŽ Z TOHO JDE STRACH.)


| Předmět: RE: RE: POLITIKA!
před 28 minutami | #20644 (2)
*34041* *33572* *34041* *33572* *34041*

(RELATIVNĚ JEDNOTNÍ JSOU POUZE PŘI HLASOVÁNÍ O ZVYŠOVÁNÍ SVÝCH PLATŮ!)



| Předmět: (Bible)
před 41 minutami | #20638

*33794* (Bible, Matouš 24:29) *16360*

*6578* Hned po soužení těch dnů se zatmí slunce, měsíc ztratí svou zář, hvězdy budou padat z nebe a mocnosti nebeské se zachvějí. *6578*



| Předmět: RE: (Bible)
před 39 minutami | #20639 (1)

*9388* A tak se nechme mile nebo nemile překvapit. . . *6552*



| Předmět: Mějme soucit s pracujícími lidmi.
před hodinou | #20634

*3577* *2983* Mějme soucit s pracujícími lidmi. . . *13842*



| Předmět: RE: Mějme soucit s pracujícími lidmi.
před hodinou | #20635 (1)

*12694* *22971* *12694* Modleme se za uzdravení nemocných a tělesně postižených lidí. . . *22971*



| Předmět: RE: RE: Mějme soucit s pracujícími…
před hodinou | #20636 (2)

*5726* "NEPŘEJME NIKOMU NIC ZLÉHO! MODLEME SE ZA SPÁSU VŠECH LIDÍ. . ."



| Předmět: RE: RE: RE: Mějme soucit s pracujícími…
před hodinou | #20637 (3)
| Předmět: Poděkujme Bohu, že stále ještě žijeme!
před 3 hodinami | #20631

*33770* Poděkujme Bohu, že stále ještě žijeme! *22971*



| Předmět: RE: Poděkujme Bohu, že stále ještě…
před 3 hodinami | #20632 (1)

*33770* Ano, poděkujme našemu milovanému nebeskému Tatínkovi. . . *34089*



| Předmět: RE: RE: Poděkujme Bohu, že stále ještě…
před 3 hodinami | #20633 (2)
| Předmět: Dobré ráno!
před 3 hodinami | #20629
| Předmět: RE: Dobré ráno!
před 3 hodinami | #20630 (1)
| Předmět: Miluji Boha Otce svého!
před 12 hodinami | #20624

*33792* "Miluji Boha Stvořitele a Otce svého - ten dar od Tatínka mám."



| Předmět: RE: Miluji Boha Otce svého!
před 12 hodinami | #20625 (1)

*12640* Chodí sem ještě další člověk, který Boha Stvořitele a Otce svého a našeho také miluje? Zatím to není moc patrné, podle toho, jak odtažitě se k našemu milovanému nebeskému Tatínkovi chováte! *4037*



| Předmět: RE: RE: Miluji Boha Otce svého!
před 12 hodinami | #20626 (2)
| Předmět:
před 14 hodinami | #20619

Klimatizace je dobra ale mam studeny sklep ledovou vodu a vetraky v mistnostech



| Předmět: RE:
před 14 hodinami | #20620 (1)
| Předmět: RE:
před 4 hodinami | #20627 (1)

co když si to Pánbůh tak nepřeje ??



| Předmět: RE: RE:
před 3 hodinami | #20628 (2)

Proč by ho chtěl Bůh trýznit vedrem, jako umravňuje nás zloduchy a zločince? *2386*



| Předmět:
před 14 hodinami | #20618

Vecer je to lepsi



| Předmět: RE:
před 14 hodinami | #20621 (1)
| Předmět:
před 14 hodinami | #20616

1 -0 pro blba Pavla ten je ale žalovniček *27179*



| Předmět: RE:
před 14 hodinami | #20622 (1)
| Předmět: Kdo nikdy nezlobil?
před 14 hodinami | #20614

*8430* Kdo nikdy nezlobil? *8508*



| Předmět: RE: Kdo nikdy nezlobil?
před 14 hodinami | #20615 (1)

*9388* Kdo je po celý svůj život hodný, čestný, poctivý a spravedlivý? *2386*