zrovna jsem četl na jednom americkém filozoficko náboženském webu o
narození Ježíše
Marie Nazaretská je příkladem ženy, která prošla duševním i fyzickým
znásilněním a ponížením jako žena.
Bylo jí sděleno, že bude oplodněna Bohem; nebyla žádná volba, tedy nebyl
žádný souhlas, což by bylo znásilnění. Bůh se rozhodl že bude
oplodněna a ona nemohla říct ne. Byla vdaná za Josefa, ale nadržený Bůh
se o to nestaral a zneuctil manželství. Ale nejzajímavější,
nejsadističtější a nejskandálnější je, že v doktríně o Trojici jsou
Otec, Syn a Duch svatý jedno. Takže Ježíš v podobě Boha znásilnil svou
matku, porušil vztah svých rodičů a narodil se jako důsledek incestu tím,
že oplodnil svou vlastní matku.
MUHAHAHAHAHAHAH. tak to už je na mě taky moc
Předmět diskuze:
❤️ Diskuze pro upřímné, v Boha věřící lidi, kteří si v průběhu svého života, díky Bohu, bolestně uvědomili svou hříšnost a chtějí se, s pomocí Boží, změnit k lepšímu! (P.S. Nebojte se, rád tu uvítám i lidi láskyplné, dobré a milosrdné, milé a hodné, milující a slitovné, čestné a poctivé, pravdomluvné a spravedlivé nebo dokonce subjektivně svaté!) ❤️ (LIDÉ! POZOR!!! MÁTE-LI PSYCHICKÉ PROBLÉMY, TADY JE NEVYŘEŠÍTE! - VYHLEDEJTE POMOC PŘÍMO U BOHA OTCE SVÉHO!)

Pravdou je, že toužíme být zdravými lidmi. ALE PRO
NĚKOHO JSOU PRÝ PENÍZE DŮLEŽITÉ. 

Co do toho taháte peníze? 
Já nemám strach! Bůh mě ochraňuje i
před Vámi. 