❤️ Diskuze pro zloduchy a zločince! ❤️

Předmět diskuze: ❤️ Diskuze pro zloduchy a zločince! ❤️ - ❤️ Diskuze pro upřímné, v Boha věřící lidi, kteří si v průběhu svého života, díky Bohu, bolestně uvědomili svou hříšnost a chtějí se, s pomocí Boží, změnit k lepšímu! (P.S. Nebojte se, rád tu uvítám i lidi láskyplné, dobré a milosrdné, milé a hodné, milující a slitovné, čestné a poctivé, pravdomluvné a spravedlivé nebo dokonce subjektivně svaté!) ❤️ (LIDÉ! POZOR!!! MÁTE-LI PSYCHICKÉ PROBLÉMY, TADY JE NEVYŘEŠÍTE! - VYHLEDEJTE POMOC PŘÍMO U BOHA OTCE SVÉHO!)

| Předmět: žádný buzny
před hodinou | #20688

ani homoklády
V NEBI NEBUDOU !!!!!!!!



| Předmět: v nebi budeme
před 2 hodinami | #20687
| Předmět: s žádnýma židama ani pánbíčkářema
před 2 hodinami | #20686

v nebíčku teda nebudu !



| Předmět:
před 2 hodinami | #20684
| Předmět: RE:
před 2 hodinami | #20685 (1)
| Předmět: Boží milosrdenství je věčné!
před 3 hodinami | #20681

*8164* "Boží milosrdenství je věčné!"



| Předmět: RE: Boží milosrdenství je věčné!
před 3 hodinami | #20682 (1)

*34031* "A věčná je i Boží spravedlnost!"



| Předmět: RE: RE: Boží milosrdenství je věčné!
před 3 hodinami | #20683 (2)

*12694* *15154* *22971* *15154* *12694* "Díky Bohu, že je tomu tak!"



| Předmět:
před 6 hodinami | #20674
| Předmět: RE:
před 5 hodinami | #20675 (1)

O fotbale ani slovo, protože ti amatéři z přípravky si ani neumí přihrát a dopadli přesně jak jsem čekal - poslední ve skupině a prohra s Mexikem 3:0.
Ani tam neměli jezdit. Prošli náhodou a se štěstím a opět jen udělali ostudu.
Chybí trenér motivátor - srdcař+ hlavní trenér typu V. Ježka či Vengloše. Tihle idioti typu Koubek a předchozí, s těmi se nikam náš fotbal nedostane.



| Předmět: RE: RE:
před 3 hodinami | #20677 (2)

*12694* Díky Bohu, že v Česku zastavil to fotbalové šílenství! *33770*



| Předmět: RE:
před 3 hodinami | #20676 (1)

*33792* Já se hezky a střízlivě mám! A chci věřit, že nejsem sám. *34027*



| Předmět: RE: RE:
před 3 hodinami | #20680 (2)

*10867* A dnes jsem snědl půlku ledového salátu. Druhou půlku mám ještě v kuchyni. *34047*