Marně už pár let přemýšlím, jak to ti komunisté dělali…
Žádný bezdomovec…
Žádná fetka…
Žádná nezaměstnanost…
Naprostá soběstačnost ve všem…
Zdravotnictví zdarma…
Bezpečno u ulicích…
Levné bydlení…
Čím to.
Marně už pár let přemýšlím, jak to ti komunisté dělali…
Žádný bezdomovec…
Žádná fetka…
Žádná nezaměstnanost…
Naprostá soběstačnost ve všem…
Zdravotnictví zdarma…
Bezpečno u ulicích…
Levné bydlení…
Čím to.
I kdyz komouši kradli bylo dobře kradli ale vše fungovalo /Ted je pravy kapitalismus a lidi chcou vic a vic penez) Vydrit z kuze lidi
Žalování bylo oblíbené mezi
komunisty! KDO NA OSTATNÍ ŽALOVAL, BUDOVAL KARIÉRU. 
Pan Petr Pavel tedy zkouší komunistické praktiky, jak
získat žalováním větší moc! 
P.S. Ale co mi je do toho! Já jsem ho
nevolil. JÁ K VOLBÁM NECHODÍM. 
"MÝM JEDINÝM
KANDIDÁTEM NA PANOVNÍKA V ČESKU JE BŮH. ŽIVÝ BŮH. BŮH STVOŘITEL, OTEC,
PÁN A SPASITEL NÁŠ!"
"A I KDYŽ TO MNOZÍ LIDÉ
NETUŠÍ, NÁŠ MILOVANÝ NEBESKÝ TATÍNEK JE NEUSTÁLE ABSOLUTNÍM PANOVNÍKEM
CELÉHO LIDSTVA. VLÁDNE I VEŠKERÉMU TVORSTVU VČETNĚ ANDĚLŮ A
DÉMONŮ!"