❤️ Diskuze pro zloduchy a zločince! ❤️

Předmět diskuze: ❤️ Diskuze pro zloduchy a zločince! ❤️ - ❤️ Diskuze pro upřímné, v Boha věřící lidi, kteří si v průběhu svého života, díky Bohu, bolestně uvědomili svou hříšnost a chtějí se, s pomocí Boží, změnit k lepšímu! (P.S. Nebojte se, rád tu uvítám i lidi láskyplné, dobré a milosrdné, milé a hodné, milující a slitovné, čestné a poctivé, pravdomluvné a spravedlivé nebo dokonce subjektivně svaté!) ❤️ (LIDÉ! POZOR!!! MÁTE-LI PSYCHICKÉ PROBLÉMY, TADY JE NEVYŘEŠÍTE! - VYHLEDEJTE POMOC PŘÍMO U BOHA OTCE SVÉHO!)

| Předmět: Miluji Boha Otce svého!
před 2 hodinami | #20624

*33792* "Miluji Boha Stvořitele a Otce svého - ten dar od Tatínka mám."



| Předmět: RE: Miluji Boha Otce svého!
před hodinou | #20625 (1)

*12640* Chodí sem ještě další člověk, který Boha Stvořitele a Otce svého a našeho také miluje? Zatím to není moc patrné, podle toho, jak odtažitě se k našemu milovanému nebeskému Tatínkovi chováte! *4037*



| Předmět: RE: RE: Miluji Boha Otce svého!
před hodinou | #20626 (2)
| Předmět:
před 3 hodinami | #20619

Klimatizace je dobra ale mam studeny sklep ledovou vodu a vetraky v mistnostech



| Předmět: RE:
před 3 hodinami | #20620 (1)
| Předmět:
před 3 hodinami | #20618

Vecer je to lepsi



| Předmět: RE:
před 3 hodinami | #20621 (1)
| Předmět:
před 3 hodinami | #20616

1 -0 pro blba Pavla ten je ale žalovniček *27179*



| Předmět: RE:
před 3 hodinami | #20622 (1)

| Předmět: Kdo nikdy nezlobil?
před 4 hodinami | #20614

*8430* Kdo nikdy nezlobil? *8508*



| Předmět: RE: Kdo nikdy nezlobil?
před 4 hodinami | #20615 (1)

*9388* Kdo je po celý svůj život hodný, čestný, poctivý a spravedlivý? *2386*