Rozcestník >> Náboženství >> Katolická církev

Předmět diskuze: Katolická církev - Pro ty co chtějí něco katolíkům nebo nekatolíkům říci. Řiďte se pravidlem: Mt 7:5 Pokrytče, nejprve vyjmi ze svého oka trám, a pak teprve prohlédneš, abys mohl vyjmout třísku z oka svého bratra.

Zobrazení reakcí na příspěvek #216

Zobrazit vše


| Předmět: RE: PPR -známa metoda pro katolíky,jak…
15.02.20 09:50:55 | #216
Reakce na příspěvek #208

Problémem hormonalní antikoncepce dále HAK jsou následující aspekty. Problémy trombo embolie, ve smyslu rozvoje plicní embolie, akutního infarktu myokardu a ischemické cevní mozkové příhody. Etickým problémem je potom možnost abortivního účinku na vyvijejici se plod. V poslední řadě finanční náročnost. Nitroděložní tělisko, tam je problém opět etický. Kondom, ten se jevi jako relativně s nizkym etickým dopadem. Ono mnoho národu investuje velké peníze do osvěty pro kondomy, v ramci boje proti HIV. Určitě nechci nikomu radit, a´t jde do flirtu bez kondomu. Radějí kondom, než nic. Ale rada nad zlato, jak se řika je věrnos. Je to pravidlo ABC, kdy A je abstinence, B Buď verný a věrná, a pokud už někdo se chce spalit tak C je kondom. Kondom muže prasknou, nebo se sesmeknout. Nebezpeči HIV je opravdu alarmujici. A to nehovořime třeba o gonorei


 #208 

| Předmět: RE: RE: PPR -známa metoda pro katolíky…
16.02.20 23:37:37 | #230 (1)

Tak za koho bojujete ?řekněte jaký problém má PPR? Zavádějíci informace- všechny metoda mají problém jen PPR nic. Nejste náhodu trochu stranická?


 #216