Přeci...láskyplně...
chápu že se láska neprojevuje nenávistí. ale jak to láskyplné projevování vypadá konkrétně?
O tom by se láskyplně dalo debatovat spousty časových nenavistnych hodin....
Když se přes vše zlé... ztiší nenávist