Nevím,ale nějaký "Osho" mě nezajímá!! Žiju tady a teď!! Mám své nejbližší v největší lásce!! Proč se trápit,něčím,co nelze ovlivnit!!! Život je takový!!! Přijdeš a odejdeš!!! S tím je potřeba se srovnat!!!
Nevím,ale nějaký "Osho" mě nezajímá!! Žiju tady a teď!! Mám své nejbližší v největší lásce!! Proč se trápit,něčím,co nelze ovlivnit!!! Život je takový!!! Přijdeš a odejdeš!!! S tím je potřeba se srovnat!!!
Pokud vnímáte z písmen agresi?¿? Není..chci aby lidé vnímali i víc,než povrchnost..nic víc..
Vždyť je vaše chování podobné člověku, který zaklepe na prodejnu
luxusních aut a sděluje, že si auto nekoupí....
Vykřičníky zvyšují důraz sdělení......