Rozcestník >> Náboženství >> Sekty

Předmět diskuze: Sekty - Proč byste se ptali na sekty v sektách, když můžete u odborníků! U nás není nikdo mazán a blokován. Lehce humornou formou studujeme zejména nejznámější českou sektu svědkové Jehovovi. Můžete ale hodit do placu všechno, co život přináší.

Zobrazení reakcí na příspěvek #21517

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
21.02.26 19:45:30 | #21517
Reakce na příspěvek #21514

..kecy si přečti pořádně proč Babiš vstoupil *6663*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
21.02.26 19:47:31 | #21523 (1)

Protože byl z bolševický rodiny.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
21.02.26 19:48:29 | #21524 (2)

Mají to STBáctví v genech.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
21.02.26 19:50:40 | #21526 (1)

kecy vedeš ty...

Andrej Babiš v minulosti použil argument o nátlaku své matky, aby vysvětlil své členství v Komunistické straně Československa (KSČ).
Klíčové body z vyhledávání:
Vstup do KSČ: Babiš přiznal, že byl členem KSČ, ale zdůvodnil to tím, že ho k tomu donutila matka kvůli kariéře. V roce 2013 uvedl: „Byl jsem člen KSČ, ale donutila mě k tomu máma, která dělala vše pro to, abych se tam dostal kvůli kariéře“.
Vstup do politiky: Podobnou rétoriku použil i ohledně svého vstupu do vysoké politiky, kdy tvrdil, že do ní jít nechtěl, politika mu zničila život a byl do ní "donucen".
Metafora: Tato vyjádření byla v médiích přirovnávána k jeho neochotě kandidovat na Hrad, kterou komentoval podobně – že do ní byl donucen.
Babiš se takto opakovaně snažil interpretovat své kontroverzní kroky z minulosti i současnosti jako výsledek vnějších okolností, nikoliv vlastního svobodného rozhodnutí.

https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-politika/211872/priznani-miliardare-babise-byl-jsem-komunista-protoze-me-matka-donutila.html

https://www.reflex.cz/clanek/divoky-kacer/98866/ja-jsem-dotace-nechtel-oni-mi-je-dali-donutili-me-tak-vysvetluje-babis-propirane-dotace-pro-agrofert.html

lže jako malej trouba, jako turek... *330* *330* *330*