problém je, že tu Bibli si vykládáš jak se ti to hodí
Takže toho Ducha nemáš.
Co se týče visitora ten dělá něco podobného jako ty, ale v menší
míře.
Předmět diskuze:
Proč byste se ptali na sekty v sektách, když můžete u odborníků! U nás není nikdo mazán a blokován. Lehce humornou formou studujeme zejména nejznámější českou sektu svědkové Jehovovi. Můžete ale hodit do placu všechno, co život přináší.



a dodnes ti blbne hlavu