Ano musela jsem tě na čas i zablokovat protože jsi nepříčetně zlý
člověk což je vidět i na tomto tvém příspěvku ale v současné době
nikoho neblokuji.
To vy katolíci to máte asi tak že se takto chováte.
Ano musela jsem tě na čas i zablokovat protože jsi nepříčetně zlý
člověk což je vidět i na tomto tvém příspěvku ale v současné době
nikoho neblokuji.
To vy katolíci to máte asi tak že se takto chováte.
Jaký katolíci
?
Já se k žádnému náboženství nehlásím 
Koukám že máš asi upal 

Jdi si ty ďábelské hlody hlásat na nádraží jses trapná jako farizeove
kteří tak mistrně prekrucovali písmo 
Hanba 
Ale pokřtěný katolík jsi :-)
To asi manželka tě do kostela nepouští :-).

To si vzala kde?
Pokřtěny katolík?
Navíc tu hlasas kraviny neměla bys tolik toho piva konzumovat 
Je to s tebou špatné 
Ani videa od bratra Nešpora nepomohli

A proč by Ti jinak vadilo Slovo Boží z Bible ?

Si myslíš že si přehrávám videa které někde vložíš ?
To si ted moc fandíš :-).
které upravujes k tvému obrazu tím ses tady už
proflaknuta
Manipulace a ďábelské nauky .
Snažíš se všude prosazovat nebiblicke výkaly.
Když jses konfrontovana s biblí tak stáhneš ocas a nedokážeš
odpovědět.
A záměrně druhé provokujes 
Tvé slovo boží není z Boha ani Krista pochází z ďábla

Je to úmyslné zneucteni a špinění Božích měřítek.
Jak Ježíš jasně řekl v čase konce bude takových lži vykladadacu mnoho

Ježíš varuje že hned po něm přijdou ti co budou svádět v Matouši 24 a stalo se :-).
MT 15,11 Člověka nešpiní to, co mu vchází do úst, ale to, co mu z úst vychází.“
A toto se naplňuje:
Mt 5,11 Blaze vám, když vám budou zlořečit a pronásledovat vás a šířit
o vás všelijaké zlé a lživé řeči kvůli mně. 