ty jako ateistka která Bibli nerozumí nemáš předělávat texty podle
feministické ideologie. Falšovat Bible se nesmí

ty jako ateistka která Bibli nerozumí nemáš předělávat texty podle
feministické ideologie. Falšovat Bible se nesmí

To právě že jako ateistka nezblbnutá falešnými učeními o Bohu jsem mohla vnímat Bibli tak jak je a jenom tomu chyběl ženský rod, neb nejsem bratr :-)
ty si přizpůsobuješ texty Bible svým nápadům, podobně jako
Jehovisti.
Takže Duch v tobě není ani pravda v tobě není.
Biblí se ti nedá dokázat tvoje lží, protože Bibli nepovažuješ za Boží
slovo, ale za knihu, kde si lže každý jak chce. 
To právě že jsem se dočetla v Bibli že Boha máme uctívat v Duchu a v Pravdě (Jan4:24) a pro mně je pravdivý rod ženský :-).
Tak proto jsi založila na FB diskuzní skupinu:
"Ježíšova církev svobodných seniorek"
To je název jak z ústavu pro duševně choré 
Inspirovali mně Svobodní zednáři, ženy přeci nezedničí a seniorek je nejvíc :-)
A zapomněl jsi šmajlíka na konci toho názvu je šmajlík, takovýto: :-)