A ja když tobě ve vzkazníku do debila tak se vztekáš a seš uražený a
vyvěšuješ tady vzkazník :-).
Tak že si vyndeji trám s oka !!!!!
Předmět diskuze:
Proč byste se ptali na sekty v sektách, když můžete u odborníků! U nás není nikdo mazán a blokován. Lehce humornou formou studujeme zejména nejznámější českou sektu svědkové Jehovovi. Můžete ale hodit do placu všechno, co život přináší.

