❤️ Všichni jsme synové a dcery Boží! ❤️

Předmět diskuze: ❤️ Všichni jsme synové a dcery Boží! ❤️ - ❤️ MY VŠICHNI LIDÉ JSME VLASTNÍMI MILOVANÝMI SYNY A DCERAMI BOHA STVOŘITELE, OTCE, PÁNA A SPASITELE LIDSTVA, KTERÝ JE "JEDNOJEDINÝM" ŽIVÝM BOHEM V CELÉM VESMÍRU! (P.S. TATO VEŘEJNÁ DISKUZE NEPROPAGUJE JUDAISMUS, KŘESŤANSTVÍ, ISLÁM NEBO JAKÉKOLI JINÉ NÁBOŽENSTVÍ, I KDYŽ JICH JSOU STOVKY A TISÍCE. TATO DISKUZE JE O CELÉ LÁSCE A SVATÉ ÚCTĚ K BOHU STVOŘITELI A OTCI LIDSTVA!) ❤️

Zobrazení reakcí na příspěvek #114021

Zobrazit vše


| Předmět: Dobré ráno! Přeji i Vám, lidé!
před 10 hodinami | #114021

*12694* Dobré ráno, přeji i Vám, lidé! *34089*



| Předmět: RE: Dobré ráno! Přeji i Vám, lidé!
před 8 hodinami | #114022 (1)

*12694* A pozor na současné vysoké teploty, které jasná obloha přináší. . . *32026*



| Předmět: RE: RE: Dobré ráno! Přeji i Vám, lidé!
před 8 hodinami | #114023 (2)

*3325* Ovšem na koupališti se lidem jistě líbí. *33991*



| Předmět: RE: RE: RE: Dobré ráno! Přeji i Vám,…
před 8 hodinami | #114025 (3)

*32824* *5851* Stejně tak jsou spokojení milovníci vodních sportů. *5861*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: Dobré ráno! Přeji i Vám…
před 8 hodinami | #114026 (4)
  • *35321* Ovšem pro ryby jsou ta vedra nepříjemná! *35320*