❤️ Všichni jsme synové a dcery Boží! ❤️

Předmět diskuze: ❤️ Všichni jsme synové a dcery Boží! ❤️ - ❤️ MY VŠICHNI LIDÉ JSME VLASTNÍMI MILOVANÝMI SYNY A DCERAMI BOHA STVOŘITELE, OTCE, PÁNA A SPASITELE LIDSTVA, KTERÝ JE "JEDNOJEDINÝM" ŽIVÝM BOHEM V CELÉM VESMÍRU! (P.S. TATO VEŘEJNÁ DISKUZE NEPROPAGUJE JUDAISMUS, KŘESŤANSTVÍ, ISLÁM NEBO JAKÉKOLI JINÉ NÁBOŽENSTVÍ, I KDYŽ JICH JSOU STOVKY A TISÍCE. TATO DISKUZE JE O CELÉ LÁSCE A SVATÉ ÚCTĚ K BOHU STVOŘITELI A OTCI LIDSTVA!) ❤️

Zobrazení reakcí na příspěvek #95127

Zobrazit vše


| Předmět:
24.05.25 17:13:50 | #95127

Jdu umýt plno nádobí).



| Předmět: RE:
24.05.25 17:14:28 | #95128 (1)
| Předmět: RE:
24.05.25 17:20:13 | #95136 (1)

*27179* A já si jdu pro něco k večeři. *10867*



| Předmět: RE: RE:
24.05.25 17:24:37 | #95137 (2)

Budu dělat sýrové toasty tedy chleby . Na sucho na pánvi opecu z jedné strany chleba a v misce nastrouham sýr, přidám vajíčko domácí a sůl, promíchám a dávám na neopecenou stranu. Na té samé straně kde jsem namazal strouhaný sýr s vajíčkem tak z té strany na pánvi té samé peču na,tedy snažím do Zlatovar na tuku. *29716*



| Předmět: RE: RE: RE:
24.05.25 17:42:56 | #95140 (3)

Provokatéri, len chute robíte. Idem si aj ja dať niečo na večeru. A potom kúsok koláča, piekla som 😁



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
24.05.25 18:27:47 | #95142 (4)

Dobrou chuť! *5614*



| Předmět: RE: RE: RE:
24.05.25 18:26:30 | #95141 (3)