❤️ Všichni jsme synové a dcery Boží! ❤️

Předmět diskuze: ❤️ Všichni jsme synové a dcery Boží! ❤️ - ❤️ MY VŠICHNI LIDÉ JSME VLASTNÍMI MILOVANÝMI SYNY A DCERAMI BOHA STVOŘITELE, OTCE, PÁNA A SPASITELE LIDSTVA, KTERÝ JE "JEDNOJEDINÝM" ŽIVÝM BOHEM V CELÉM VESMÍRU! (P.S. TATO VEŘEJNÁ DISKUZE NEPROPAGUJE JUDAISMUS, KŘESŤANSTVÍ, ISLÁM NEBO JAKÉKOLI JINÉ NÁBOŽENSTVÍ, I KDYŽ JICH JSOU STOVKY A TISÍCE. TATO DISKUZE JE O CELÉ LÁSCE A SVATÉ ÚCTĚ K BOHU STVOŘITELI A OTCI LIDSTVA!) ❤️

Zobrazení reakcí na příspěvek #97297

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE:
03.06.25 19:39:13 | #97297
Reakce na příspěvek #97291

Mám pocit, že to dělá problémy nám všem! Někdo chce, abychom psali delší příspěvky! *17063*



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
03.06.25 19:40:00 | #97298 (1)

Potom musí zrušit slovní kopanou
. *4542*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
03.06.25 20:02:42 | #97324 (2)

Nechme se překvapit, jak zareagují, když si lidé budou stěžovat! *17063*