Rozštěpit lidstvo! O to Satanovi jde!!!

Chce, aby se lidé navzájem pozabíjeli
nebo vyvraždili, aby se potom mohl v nebi pyšně před Bohem chlubit: "Já
jsem to říkal! Já jsem to věděl!" 
A jsou lidé, kteří mu v tom pomáhají!
Šíří zášť a nenávist po celém světě a mnohdy i tvrdí, že to činí
z vůle Boží!
OVŠEM TU SVOU ODPORNOU ROLI MAJÍ OD
BOHA... 

VŠICHNI JSME LIDÉ - BOŽÍ LIDÉ - A
BŮH JE OTCEM NÁS VŠECH. 

Přeji Vám hezké odpoledne, bratře
a příteli můj...



Je pravdou, že role záporné tu
budeme zřetelně označovat jako záporné, ale s láskou k lidem, kterým ty
záporné role Bůh Otec náš dočasně předurčil, a to přestože o tom ti
lidé často zatím neví... 